menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  26.11.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από το Σάββατο 29.11 μέχρι την Παρασκευή 05.12

Κοινοποίησέ το :
29.11-05.12


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και τν ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι των αγώνων της ερχόμενης εβδομάδας από το Σάββατο 29.11 μέχρι και την Παρασκευή 05.12




ΣΑΒΒΑΤΟ 29.11.14


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ Πέππας Αυγουλάς 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.00 ΕΝ.ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Πέππας Αυγουλάς 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΕΡΑΜΑ Μακαρατζής Λεουτσάκος
ΑΝ ΣΚΡΑ 11.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Λάτσης Αυγουλάς
ΑΝ ΣΚΡΑ 10.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Λάτσης Αυγουλάς
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Δραμεσιώτης Αυγουλάς
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Δραμεσιώτης Αυγουλάς
ΑΝ.ΑΞΑΡΛΙΑΝ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Μέλης Λέκου
ΑΝ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ 11.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Μέλης Λέκου
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Κουράντης Γεωργακίου
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ Κουράντης Γεωργακίου
ΚΛ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ (οπισ. ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ) 09.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κορωναίος Ζωγράφος
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γερουλάνος  Μπακομήτρου
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 10.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Κορωναίος Κούρτη
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ Κορωναίος Κούρτη
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΑΛΦΑ ΑΛΙΜΟΥ Τζίμης Β Καλογεράκος
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Τζίμης Β Καλογεράκος
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Κριτή Ρεβέκα Μιχελακάκης
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.15 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Κριτή Ρεβέκα Μιχελακάκης
ΑΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΑΚ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΒΑΡΗ Φάκωνας   Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΑΚ 11.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Φάκωνας  Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 09.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Τζίμης Σ Γαβρέλης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 10.15 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τζίμης Σ Γαβρέλης
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ιερωνυμάκης Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Γερουλάνος Πολίτης Κ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  19.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Κωνσταντάτος Λαρόζα
ΑΝΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 14.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Κωνσταντάτος Κοντοθανάσης
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Αναστασόπουλος Δημακοπούλου
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Κουράντης    Παπασαρή
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ Μαυρομανωλάκης Τοβήλ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Δαγκλής Στελ. Κολοφώτη
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΟΝΑ Αναστασόπουλος Αργύρη
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 15.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ευαγγελίδης Καπούτσης
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Ευαγγελίδης Καπούτσης
ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Ευαγγελίδης Μηνάς
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 19.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΙΛΩΝΑΣ Μαϊτού Γεωργ Μίχας Α
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 19.00 ΣΑΡΞ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Φραγκιαδάκης Αργύρη
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Παπαθανασίου Απ.   Μίχας Α
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παπαθανασίου Απ. . Μπάλλας
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ  15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Μαϊτού Γεωργ Μπάλλας
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ Φραγκιαδάκης Δημητρακόπουλος
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Α Γκανής Α. Κούλης  Μίχας Α Ναζίρη
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α Ελευθερίου Σπυράκος Γκανής Α.  Παπαντώνης Κολοφώτη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α Γκανής Α. , Πέτρου  Δημητρακοπούλου Ναζίρη
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΡ Α Τσάτσης Ναστούλης Καραγκιουλές Ασλανίδης
ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 15.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α Ιασωνίδης Δεδήμος Αργύρη Τσιρογιάννη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Α Καταγάς Δαβιδέλης  Κατσίπης Σαλταγιάννη
Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ Β1 Φάκωνας Δημήτρουλα Νικολαίδης
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Σ Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΚΟΡ Β1 Κορωναίος Μηνάς Πασχοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Σ Γιαννακοπούλου Παπασημακόπουλος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β2 Μαυρομανωλάκης (ΣΕΔΚΑ) Μίχας Γ Σαλπά
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΟΡ Β2 Γερουλάνος Δακορώνης Χατζηπαρασκευά
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 Δραμεσιώτης Δημακοπούλου Κοντοθανάσης
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β2 Γερουλάνος Δακορώνης Λεουτσάκος
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 17.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΠΕΡΑ Χρηστίδης Ηλ. Κονταράτος   Μπάλλας Ζερίτης Ε Μιχελακάκης
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΥΝ Α Νικηφορίδης Ντίντας Τοβήλ Μαλλούχου Δημακοπούλου
ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π Β Τσουραπάς Κούλης Κ Ζερίτης Θ Πουλιανάς
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ Ε Β Τσουραπάς Κούλης Κ.  Ζερίτης Θ.Πουλιανάς
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Β Τεφτίκης Σ Γιακείμη   Ζερίτης Α. Δάνδολος
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Π Γ Πέππας Μοσκόβης Παπαδάτος
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε Γ Πέππας Μοσκόβης Παπαδάτος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Λάτσης Λαρόζα Ντεμελής
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ Π Γ Γερουλάνος  Μπακομήτρου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Β Κοτσώνης Καταγάς  Κατσίπης Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΘΝΙΚΟΣ Ε Β Νικολαίδης Γιαννακόπουλος  Γεωργόπουλος Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ Ιερωνυμάκης (ΣΕΔΚΑ) Λέκου Πολίτης Κ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Γ Τζίμης Β Γαβρέλης Παπασημακόπουλος
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ε Γ Τζίμης Β Κοντοθανάσης Στουραίτης


ΚΥΡΙΑΚΗ 30.11.14


Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Α1 ΓΥΝ Τσόλη Νικηφορίδης Παπασαρή Κοντοθανάσης Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α1 ΓΥΝ Τσόλη Νικηφορίδης Παπασαρή Κοντοθανάσης Σαλταγιάννη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Α2 ΓΥΝ Τζήκας Ελευθερίου Λαρόζα Λέκου Δακορώνης
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Α2 ΓΥΝ Μητρόπουλος Ρουμελιώτης Λαρόζα Λέκου Δακορώνης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Α2 ΓΥΝ Πέτρου Τερζής Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Τσιρογιάννη
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 12.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Β ΑΝΔ Μητρόπουλος Ντίντας Γεωργακίου Δημακοπούλου Κούρτη
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΛΑΓΟΝ 20.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ Δ ΑΝΔ Αχιλλέως Τεφτίκης Σ Δημήτρουλα Μίχας Α Παπασημακόπουλος
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α Μητρόπουλος Ντίντας Γεωργακίου Κούρτη
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΝΕΑ Β Κοτσώνης Καφαντάρης Ντεμελής Πάλλας
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 17.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΦ Α Τηγάνης Ι Φλώρος Δάνδολος Μαλλούχοιυ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΝΑ Π Β Κοτσώνης Καφαντάρης Πολίτης Κ Καραγκιουλές
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΕΦ Β Χριστοδουλάκης Μιχαηλίδης Καρουμπής Καλογεράκος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΦ Β Παπαδόπουλος Χ. Χατζόπουλος Ασλανίδης Κατσίπης
--------------------------------------------------------------------------
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΦ Γ Λάτσης Ντεμελής Πάλλας
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛ 12.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ ΠΑΙΔ Γ Πέππας Αυγουλάς Χριστοδούλου
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛ 13.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ ΕΦ Γ Πέππας Αυγουλάς Χριστοδούλου
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ Γ Σταγιάνος Κάζος Μοροχλιάδης
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΙΔ Γ Σταγιάνος Κάζος Μοροχλιάδης
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 12.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΦ Γ Γερουλάνος Καραγκιουλές Μούλτση
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ ΠΑΙΔ Γ Γερουλάνος Καραγκιουλές Μούλτση
ΚΛ.ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΕΦ Γ Φραγκιαδάκης Γεωργόπουλος Παπαντώνη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΦ Γ Αϊβαλιώτης Λεουτσάκος Μίχας Γ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΙΔ Γ Κορωναίος Τοβήλ Γαρίμπ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ Κορωναίος Τοβήλ Γαρίμπ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 15.15 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΦ Γ Τζίμης Σ Χρηστίδης Καπούτσης
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΦ Γ Πέππας Στουραίτης Πάλλας
ΑΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 17.30 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΦ Γ Μέλης Δημητρακόπουλος Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 16.00 ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΙΔ Γ Μέλης Δημητρακόπουλος Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΑΙΔ Γ Τζίμης Β Αργύρη Ζερίτης Θ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΑΙΔ Γ Φραγκιαδάκης Γαβρέλης Πουλιανάς
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΙΔ Γ Δραμεσιώτης Γιαννακοπούλου Μίχας Α
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 12.30 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΜΠ Ιερωνυμάκης Καραγεβργόπουλος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜΠ Σπυρλιδάκης  Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 19.45 ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜΠ Γερουλάνος Χατζηπαρασκευά
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 09.30 Δ΄ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Γ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Κουράντης Ζωγράφος
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 08.30 Δ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Β ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Κουράντης Ζωγράφος


ΔΕΥΤΕΡΑ 01.12.14


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Παπαθανασίου Σπυρόπουλος Πολίτης Κ Μοσκόβης Παπαδάτος
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Καραβίτης Καλαϊτζάκης -κομ. Χελιώτης- Λεουτσάκος Πάλλας Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Παυλόπουλος Α Αναστασίου -κομ. Τσίχλας- Σκαρμούτσος Χριστοδούλου Αυγουλάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Καλογερόπουλος Ελ. Τσάτσης -κομ. Παπαγιαννόπουλος - Μοροχλιάδης Μούλτση Κολοφώτη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Πόντας Αναγνώστου -κομ. Τσαγκαμίλης- Δημητρακοπούλου Δάνδολος Ζερίτης Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Φραγκούλη Λυράς-κομ. Παλάτος Ν.-   Ζωγράφος Τσιρογιάννη Γιαννακοπούλου
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Αντωνιάδης Βουγιουκλάκης  Κούρτη Τοβήλ Δημακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Σιδερής Κουτσόπουλος Δημήτρουλα Ζερίτης Θ Ζερίτη Ε
ΚΛ. Ν ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σαράντου Γκανής Ι Γεωργουλάκος Κοντοθανάσης Μπασούκος
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Ναστούλης Σιαμίδης Κάζος Λαρόζα Ντεμελής
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ 22.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Ντίντας Τούσης Καπούτσης Μηνάς Ορφανός
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ορφανός Εμμ Καταγάς Ασλανίδης Γεωργακίου Κατσίπης


ΤΡΙΤΗ 02.12.14


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α Κονταράτος Τηγάνης Γ Γιαννακοπούλου Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α Κατσιμάρδος Τεφτίκης Σ Μοροχλιάδης Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α Λαζαρίδης Μητρόπουλος Μοροχλιάδης Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Α Αντωνόπουλος Τσάτσης Χρηστίδης Ταβουλάρης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ Ε Α Αντωνόπουλος Τσάτσης Πολίτης Γ Πασχοπούλου
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Α Χρηστίδης Ηλ Ιασωνίδης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α Χρηστίδης Ηλ Ιασωνίδης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Π Α Σπυρόπουλος Γκακείμη Αργύρη Πουλιανάς
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Ε Α Σπυρόπουλος Γιακείμη Αργύρη Πουλιανάς
ΝΈΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α Τσαρούχα Μαγκουνής  Μίχας Α., Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗΑΓ ΔΗΜ Π Β Τσαχάκης Αργυρούδης Σκαρμούτσος Παπαντώνης
KΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φραγκιαδάκης Σταγιάνος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π Β Πόντας Χριστοδουλάκης Παπασαρή Πολίτης Κ.
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε Β Πόντας Χριστοδουλάκης Καραγκιουλές Πολίτης Κ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Β Χρηστίδης Π Σιαμίδης Γεωργουλάκος Πάλλας

ΑΝ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΧΙΟΥ ΚΑΙ ΛΑΜΠ 20.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ Αϊβαλιώτης Λεουτσάκος Λαρόζα
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π Γ Λάτσης Κατσίπης Χατζηπαρασκευά
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ Σταγιάνος Δημακοπούλου Μούλτση
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 20.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Γ Γερουλάνος Κάζος Κοντοθανάσης
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ Π Γ Δραμεσιώτης Δακορώνης Σαλπά
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΙ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ Κουράντης Αυγουλάς Χριστοδούλου
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Γ Φραγκιαδάκης Κούρτη Μηνάς
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 20.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Γ Πέππας Μίχας Γ. Μπασούκος
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΠΕΡΑ Π Γ Τζίμης Β Καπούτσης Νικολαίδης
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Γ Κορωναίος Ζωγράφος Γεωργόπουλος
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π Γ Τζίμης Σ Δημητρακοπούλου Δημήτρουλα
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑΕΣ ΑΟΝΑ Ε Γ Τζίμης Σ. Δημητρακοπούλου Δημήτρουλα
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π Γ Φάκωνας Μιχελακάκης Μίχας Α
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Γ Φουκόπουλος Ναζίρη Δάνδολος


ΤΕΤΑΡΤΗ 03.12.14


ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΝ Α Πλιάκας Γκανής Ι Μίχας Α Ναζίρη
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.30 Π. ΦΑΛΉΡΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΝΕΑΝ Α Πούλιος Λαζόνγκα Γινανακοπούλου Γαβρέλης
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ  22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΑΝ Α Παπανικολάου Ρεμουντάκης Αργύρη Ορφανός
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ Α Τηγάνης Ι Κούλης Κ Νικολαίδης Δημητρακοπούλόυ

ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΝΕΑΝ Β Γερουλάνος Αϊβαλιώτης Δημακοπούλου Μούλτση
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΝΕΑΝ Β Φάκωνας Τζίμης Σ Μαλλούχου Μηνάς


ΠΕΜΠΤΗ 04.12.14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Σιδερής Λαζαρίδης Μοσκόβης Καραγκιουλές Μούλτση
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ορφανός Εμμ Ντίντας Δάνδολος Ζερίτης Θ Μπάλλας
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΥΡΥΆΛΗ ΓΛΥΦ Τσολάκος Χρηστίδης ΠΚολοφώτη Σκαρμούτσος Μηνάς
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αντωνιάδης Τσάτσης Κουτσομήτρος Καραγεωργόπουλος Μπασούκος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ  Αντωνόπουλος , Χριστοδουλάκης Λεουτσάκος Ντεμελής Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Αντερριώτης Τσουραπάς Ζωγράφος Χρηστίδης Τοβήλ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05.12.14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
KΛ. ΚΑΜΙΝΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Μητρόπουλος Καφαντάρης Γεωργουλάκος Μούλτση Πάλλας
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Χρηστίδης Ηλ Μακρής Γ. Δημητρακόπουλος , Μιχελακάκης Δάνδολος 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Τσάτσης Ζαννίδης Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε., Γιαννακοπούλου 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.00 ΓΑΣΕ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κοτσώνης Νικηφορίδης Κουτσομήτρος Μοσκόβης Μπασούκος
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Γιακείμη Τούσης  Αργύρη Μπάλλας Νικολαίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Καλογερόπουλος Φ.  Σπυρόπουλος Καρουμπής Λεουτσάκος Τοβήλ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ, ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Μπούκας Δελδήμος Δημήτρουλα Μαλλούχου Κούρτη

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ  22.15 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ -ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Πούλιος Χατζόπουλος  -Χριστοδούλου Αυγουλάς Πουλιανάς 

ΕΦΗΒΩΝ Α
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΛΙΘΕΑΣ Αντωνίου Αργυρούδης Παπασημακόπουλος  Μοροχλιάδης






Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right