menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.11.14 από isaak

Οι διαιτητές των αγώνων από Σάββατο 15.11 μέχρι και Παρασκευή 21.11

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές , κριτές και κομισάριοι  των αγώνων της ερχόμενης εβδομάδας .


ΣΑΒΒΑΤΟ 15.11.14


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α Τηγάνης Γ. Βλάχος Δημητρακόπουλος Ναζίρη
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΟΡ Α Χατζόπουλος Ελευθερίου Χρηστίδης Σκαρμούτσος
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Α Μητρόπουλος Δελδήμος Καραγεωργόπουλος Παπαδάτος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡ Α Νικηφορίδης Γκανής Σαλταγιάννη Λέκου
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Α Μητρόπουλος Δελδήμος Καραγκιουλές Κατσίπης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α Τηγάνης Γ. Γκανής Ι. Γαβρέλης Γιαννακοπούλου
Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ ΚΟΡ Β1 Κορωναίος Mηνάς   Καπούτσης
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Β. Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε.  
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΡ Β1 ΣΥΔΚΝΑ Δάνδολος Ζερίτης Θ.
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΚΟΡ Β1 Φραγκιαδάκης Δακορώνης Καλουζάκης
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β2 Γερουλάνος Λεουτσάκος Χατζηπαρασκευά
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΟΡ Β2 Φραγκιαδάκης Δημακοπούλου Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡ Β2 Αίβαλιώτης Γεωργακίου Σαλπά
΄ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΔΑΣΚΑΛ. 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β2 Γερουλάνος Καραγεωργόπουλος Παπαδάτος
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π Β Κατσιμάρδος Βλάχος Δημήτρουλα Δημητρακόπουλος
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Π Β Τηγάνης Ι Γιαννακόπουλος  Καλογεράκος Δάνδολος 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Β Τηγάνης Ι Νικηφορίδης Καλογεράκος Δημήτρουλα
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.15 ΑΟΝΑ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Β Τεφτίκης Σ Ιασωνίδης Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε.
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ, ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Β Γιακείμη Παπαζαχαρίας Μηνάς Πουλιανάς
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 18.00 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Γ Πέππας Κουτσομήτρος Μοσκόβης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Γ Λάτσης Κάζος Μίχας Γ.
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π Γ Λάτσης Τοβήλ Πασχοπούλου
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Γ ΣΥΔΚΝΑ Μπακομήτρου Στουραίτης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π Γ Αϊβαλιώτης Γεωργακίου Μούλτση 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ Ε Γ Γερουλάνος Λέκου Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Ε Γ Σταγιάνος Λαρόζα Πολίτης Κ.
ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 12.00 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ./ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ε Γ Tζίμης Σ  Κολοφώτη Σκούρτη
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. Ε Γ Τζίμης Σ. Μίχας Α. Ναζίρη
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ Τζίμης Σ. Αργύρη Τσιρογιάννης


ΚΥΡΙΑΚΗ 16.11.14


ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Α1 ΓΥΝ Κονταράτος , Νικηφορίδης Πάλλας  Μαλλούχου Αυγουλάς
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Α1 ΓΥΝ Κοτσώνης Σαράντου Κουτσομήτρος Καραγεωργόπουλος Μοσκόβης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Α1 ΓΥΝ Καφαντάρης Παπαδόπουλος Χρ. Κοντοθανάσης Σαλταγιάννη Καραγκιουλές 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 13.30 ΒΑΡΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Α2 ΓΥΝ Τσουραπάς Διονυσάτος Ζερίτης Α. Ζερίτη Ε., Ναζίρη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α2 ΓΥΝ Τσουραπάς Καφαντάρης Καπούτσης Κολοφώτη Κούρτη
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Α2 ΓΥΝ Κατσιμάρδος Ντίντας Γαβρέλης Ναζίρη Μπάλλας
B΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β ΑΝΔ Κοτσώνης Ιασωνίδης -  Γεωργακίου Γεωργουλάκος Καρουμπής
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π ΑΝΔ Μπουλινάκης Κάζος Λεουτσάκος
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 17.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΥΡΥΆΛΗ ΓΛΥΦ Π Β Γκανής Α. Σιαμίδης Πολίτης Κ. Λέκου
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Π Γ Γκανής Α. Σιαμίδης Πολίτης Κ. Λέκου
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ  Ε Γ Τηγάνης Ι. Δελδήμος Μίχας Α., Ζερίτης Α.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε Β Γκανής Ι. Δράκος Καρουμπής Κολοφώτη
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΒΑΡΗ Ε Β Ιερωνυμάκης Μητρόπουλος Μούλτση Λεουτσάκος 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Β Ιασωνίδης Γιαννακόπουλος Γιαννακοπούλου Τσιρογιάνη
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ Πέππας Κάζος Κατσίπης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Γ Φραγκιαδάκης Σαλταγιάννη Κοντοθανάση
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ Κορωναίος Μηνάς Νικολαίδης 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ Κορωναίος Μηνάς Νικολαίδης
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Γ Τζίμης Β Αργύρη ΣΥΚΚΝΑ
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Π Γ Τζίμης Σ. ΣΥΚΚΝΑ Ζερίτης Θ.
ΑΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 16.00 ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ Μέλης- Δημητρακόπουλος Δημήτρουλα  
ΑΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 17.30 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΒΟΥΛΊΑΓΜΕΝΗ Ε Γ Μέλης Δημητρακόπουλος Δημήτρουλα 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΓΑΣΕ Ε Γ Γερουλάνος Καραγκιουλές Καλουζάκης
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π Γ Γερουλάνος Καραγκιουλές Καλουζάκης
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 12.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Γ Πέππας Παπαδάτος Πάλλας
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 14.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε Γ Πέππας Παπαδάτος Πάλλας
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π Γ Αϊβαλιώτης Χατζηπαρασκευά , Αυγουλάς
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Ε Γ Αϊβαλιώτης Χατζηπαρασκευά , Αυγουλάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ε Γ Κορωναίος Καπούτσης Πουλιανάς
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 17.30 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Γ Σταγιάνος Χρηστίδης , ΣΥΚΚΝΑ
ΝΈΟ Κ.Λ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Γ Φάκωνας Δάνδολος Τσιρογιάννη
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ Ε Γ Γερουλάνος Μίχας Γ. ΣΥΚΚΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ - ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. Ε Γ Τζίμης Σ Τζίμης Β. Δημητρακόπουλος Δημήτρουλα


ΔΕΥΤΕΡΑ 17.11.14


Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ- Π. ΦΑΛΗΡΟ Μπούκας Χρηστίδης Ηλ. Μπασούκος Καραγεωργόπουλος Μοσκόβης
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Μαραμής Τεφτίκης Σ. - ΚΟΜ. ΧΕΛΙΩΤΗΣ -Κάζος Σαλταγιάννη Λεουτσάκος
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Σκούτας Καλαϊτζάκης -ΚΟΜ ΤΣΙΧΛΑΣ-   Μούλτση Καλογεράκος Σκαρμούτσος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Θεοδωρόπουλος Τσάτσης -ΚΟΜ. ΝΑΚΟΣ- Ντεμέλης Κοντοθανάσης Κατσίπης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΟΝΑ Θεονάς Ραχιώτης -ΚΟΜ. ΠΑΛΑΤΟΣ- Ζωγράφος  Δάνδολος Αργύρη
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Καλδίρης Καλογερόπουλος Φ. -ΚΟΜ. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ- Πολίτης Γ. Καπούτσης Κολοφώτη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΕΡΑ Φραγκούλη Αποστολίδης - ΣΥΚΚΝΑ Δημήτρουλα Ζερίτης Θ.
Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ. Δελδήμος Ελευθερίου Σαλπά Δημακοπούλου Καλουζάκης

ΝΈΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ξοχάκης  Ντίντας Δημητρακόπουλος Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε.
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΝΡΗ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΝΟ Ιασωνίδης Αντωνιάδης Μπάλλας Ορφανός Νικολαίδης
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Χριστοδουλάκης Καταγάς Γεωργουλάκος Πολίτης Κ. Πάλλας
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κοτσώνης Πετράκης Κ Καρουμπής Τοβήλ Ασλανίδης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ Δαβιδέλης Καφαντάρης ΣΥΚΚΝΑ  Ασλανίδης ΣΥΚΚΝΑ


ΤΡΙΤΗ 18.11.14


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α Αναστασίου Τσουραπάς Μιχελακάκης Δημήτρουλα
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α Αναγνώστου Τσολάκος Μιχελακάκης Δημήτρουλα
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α Σπυρόπουλος Τηγάνης Μοροχλιάδης Νικολαίδης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α Τεφτίκης Σ Γκότσης Μοροχλιάδης Νικολαίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α Γιακείμη Αντωνόπουλος Ζερίτη Δ Σουλογάνη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α Γιακείμη Αντωνόπουλος Ζερίτη Δ Σουλογάνη
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π ΦΑΛΗΡΟ Π Α Χρηστίδης Π. Μητρόπουλος Μπασούκος Καραγεωργόπουλος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Α Πόντας Ιασωνίδης Αργύρη Δημητρακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α Πόντας Ιασωνίδης Αργύρη Δημητρακοπούλου
2ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α Καλαϊτζάκης Καφαντάρης Χατζηπαρασκευά Παπασαρή
2ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α Λαζαρίδης Πετράκης Ασλανίδης Καραγκιουλές
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΠΕΡΑΜΑ Π Β       Θεοδωρόπουλος  Νικολαίδης Μαλλούχου Ταβουλάρης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ Τσαχάκης Νικολαίδης Πασχοπούλου Μαλλούχου
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π Β Χρηστίδης Ηλ. Καταγάς Γεωργουλάκος Κατσίπης

ΑΝ,.ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΛΑΜΠΕΛ 20.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Π Γ Πέππας Πάλλας Λαρόζα
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Λάτσης Σαλταγιάννη Λεουτσάκος
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Π Γ Σταγιάνος Δημακοπούλου Καλουζάκης
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ Π Γ Αϊβαλιώτης Μίχας Γ Μοροχλιάδης
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Μέλης Αυγουλάς Χριστοδούλου
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ Μέλης Αυγουλάς Χριστοδούλου
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π Γ Φραγκιαδάκης Χρηστίδης Ζωγράφος
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ Κορωναίος ΣΥΚΚΝΑ Καπούτσης
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΡΑ Π Γ Φάκωνας Καλογεράκος Κούρτη
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π Γ Τζίμης Σ Δάνδολος Τσιρογιάννη
ΑΝ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΤΥΡ 20.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ Τζίμης Β. Γιαννακοπούλου Ναζίρη


ΤΕΤΑΡΤΗ 19.11.14
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΣΑΡΞ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Φλώρος  Γιαννακόπουλος  Μηνάς Δημητρακοπούλου Παπασημακόπουλος
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΝ Α Λαζαρίδης Αθανασιάδης Πολίτης Γ. Πασχοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΕΑΝ Α Παπανικολάου Δράκος Ορφανός Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΝ Α Δελδήμος Τηγάνης Γ Νικολαίδης Δημητρακοπούλου
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΝΕΑΝ Α Μελισσάρης Διονυσάτος Ζερίτης Α. Ζερίτη Ε

ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΝΕΑΝ Β Γερουλάνος Μούλτση Κοντοθανάσης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕΑΝ Β Πέππας Κάζος Κατσίπης
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.45 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΝΕΑΝ Β Σταγιάνος Τοβήλ Χριστοδούλου


ΠΕΜΠΤΗ 20.11.14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Αντωνιάδης Τηγάνης Ι Λαρόζα Τοβήλ Μαλλούχου
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αντωνίου Αργυρούδης  Δημακοπούλου Μούλτση Χριστοδούλου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Μαραμής  Παπαδόπουλος Χ.  Ασλανίδης Καραγκιουλές Παπασαρή
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γιακείμη Κάρδαρης Κολοφώτη Κούρτη Πασχοπούλου
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Μητρόπουλος Καλαϊτζάκης Μπασούκος Κουτσομήτρος Μοσχόβης
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Τεφτίκης Κ. Πετράκης   Γεωργουλάκος Χατζηπαρασκευά Ντεμελής
ΕΦΗΒΟΙ  Β΄
ΚΛ. ΝΕΟ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΞ ΑΝΑΒ. ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ -ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21.11.14

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τσολάκος Αντωνίου Ζωγράφος Νικολαίδης Μίχας Α.
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Χριστοδουλάκης Δελδήμος Ντεμελής Παπασαρή Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Πετράκης Αργυρούδης  Δημακοπούλου Μούλτση Πασχοπούλου
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. Τηγάνης Ι Αντωνόπουλος Μπάλλας Πουλιανάς Μοροχλιάδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Χρηστίδης Π. Μητρόπουλος Τοβήλ Σκαρμούτσος Χριστοδούλου
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Αποστολίδης Μαργώνη Γιαννακοπούλου Γαβρέλης Ζερίτη Δ.
ΝΈΟ Κ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Πόντας Ελευθερίου Μπανιά ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 








Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right