menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.11.14 από isaak

Οι διαιτητές της ΕΣΚΑΝΑ από το Σάββατο 08.11.14 έως την Παρασκευή 14.11.14

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ από το Σάββατο 08.11.14 μέχρι και την Παρασκευή 14.11.14


ΣΑΒΒΑΤΟ 08-11-14



ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΟΡ Α Ιασωνίδης Γιαννακόπουλος -  Πουλιανάς Νικολαίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΡ Α Τηγάνης Γ. Βλάχος-  Παπασημακόπουλος Μπάλλας
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α Σιαμίδης , Ναστούλης Χριστοδούλου Χρηστίδης
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 15.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΡ Α Τεφτίκης Σ. Κουτσόπουλος  Τσιρογιάννη Αργύρη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΟΡ Α Ιασωνίδης Κούλης Χ. Ζουδιάρη Καλογεράκος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΡ Α Δελδήμος Μιχαηλίδης Χατζηπαρασκευά Καρουμπής
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Β. Δημήτρουλα Δάνδολος
ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 20.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Στ Ναζίρη Γαβρέλης
ΝΕΟ ΚΛ.  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΚΟΡ Β1 Φραγκιαδάκης Βεμβέτσος Σουλογάνη
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Στ. Μίχας Α. , Ζερίτης Θ.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β2 Πέππας Παπαδάτος Λέκου
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡ Β2 Σταγιάνος Σαλταγιάννη Μούλτση
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Β2 Αϊβαλιώτης Τοβήλ Πασχοπούλου
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β2 Γερουλάνος  Σαμαρτζής Λεουτσάκος
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 11.00 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π Γ Σταγιάνος , Σκαρμούτσος Κούρτη
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ Π Β Τηγάνης Ι. Κούλης Χ. Ζερίτης Α. , Ζερίτη Ε.
ΚΛ.ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΘΝΙΚΟΣ Ε Β Τηγάνης Ι. Κούλης Χ. Ζερίτης Α. , Ζερίτη Ε.
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 15.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Π Γ Πέππας Παπαδάτος Λέκου
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ Γερουλάνος Μπακομήτρου Στουραίτης
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ Γερουλάνος Μπακομήτρου Στουραίτης
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΤΑΤΑΥΛΑ Π Γ Φάκωνας Ζωγράφος Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.,30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Β Μπουλινάκης Ιερωνυμάκης Μοσκόβης Κουτσομήτρος
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Β Φλώρος Σκουλαρίκης Μπανιά Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε Γ Πέππας Πολίτης Κ. Μπασούκος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Αίβαλιώτης Κατσίπης Κοντοθανάσης


ΚΥΡΙΑΚΗ 09-11-14


ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α1 ΓΥΝ Μητρόπουλος Καφαντάρης Σαμαρτζής Σαλταγιάννη Λέκου
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Α1 ΓΥΝ Μητρόπουλος Καφαντάρης Σαμαρτζής Σαλταγιάννη Λέκου
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Α1 ΓΥΝ Μητρόπουλος Τούσης Μούλτση Μίχας Γ. Λεουτσάκος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Α2 ΓΥΝ Σέλληνας Τηγάνης Γ. Βεμβέτσος Σουλογάνη Παπασημακόπουλος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΒΑΡΗ Α2 ΓΥΝ Γκανής Ι Ντίντας Μηνάς Κούρτη Καπούτσης
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΟΝΑ Α2 ΓΥΝ Σαράντου Νκηφορίδης Χατηζπαρασκευά Παπασαρή Ντεμελής
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 
2Ο ΔΑΚΑΝ 12.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Β ΑΝΔ Σέλληνας Νικολαίδης Λαρόζα Λέκου Καλουζάκης
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΛΑΓΟΝ 20.30 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Δ ΑΝΔ Φλώρος Τζήκας Μπανιά Ζερίτης Θ.Δάνδολος
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ, ΝΕΑ Β Τούσης Μπουλινάκης Μαλλούχου Δημακοπούλου
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Π ΑΝΔ Ιερωνυμάκης  Καραγεωργόπουλος Κουτσομήτρος
ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π Γ Πέππας Καραγεωργόπουλος Κάζος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Σταγιάνος Λεουτσάκος Κατσίπης
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ 13.30 ΑΝ, ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Γ Μέλης Αυγουλάς Ασλανίδης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ Τζίμης Στ. Χριστοδούλου Καπούτσης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Κορωναίος Ζουδιάρη Καλογεράκος
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 15.00 ΦΑΡΟΣ Ν.Σ Μ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Ε Γ Τζίμης Στ. Μπάλλας Γεωργόπουλος
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΑΡΩΝΙΔΑ Π Γ Τζίμης Β. Ναζίρη Μίχας Α.
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β Μητρόπουλος Τούσης Μούλτση Μίχας Γ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Β Ντίντας Γκανής Ι. Πουλιανάς Τοβήλ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε Γ Πέππας Μοσκόβης Κάζος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε Γ Αϊβαλιώτης Ντεμελής Καλουζάκης
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ  Π Γ Σέλληνας - Λαρόζα Αυγουλάς
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ Μέλης Λαρόζα Αυγουλάς
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Π Γ Γερουλάνος Πολίτης Κ. Κατσίπης
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γ Γερουλάνος Πολίτης Κ. Κατσίπης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 15.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Ε Γ Φάκωνας Νικολαίδης Μοροχλιάδης
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ Σταγιάνος Μηνάς Καραγκιουλές 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 15.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Γ Κορωναίος Ζουδιάρη Καλογεράκος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ Ε Γ Φάκωνας  Παπασημακόπουλος Μπάλλας
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΑΡΩΝΙΔΑ Ε Γ Φραγκιαδάκης Τσιρογιάννη Αργύρη
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Σταγιάνος ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΔΕΥΤΕΡΑ 10-11-14


Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Μαγκλογιάννης Τσαχάκης- κομ. Νάκος-   Χρησίδης Πάλλας Σαμαρτζής
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Μαλανδρής Κάρδαρης - κομ. Θεολόγη -  Ζερίτη Ε., Μίχας Α., Ζερίτης Α.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΙΛΩΝΑΣ Καραβίτης Αποστολίδης -κομ. Παπαγιαννόπουλος - Βεμβέτσος Δημητρακοπούλου Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Καλογερόπουλος Ελ. Μαγκουνής   Πουλιανάς Μαλλούχου Ασλανίδης
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ Μπούκας Χρηστίδης Ηλ. -κομ. Λάτσης -   Χατζηπαρασκευά Καρουμπής Σαλταγιάννη
ΒΥΖΑΝΤΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Χρηστίδης .Π. Γρίβας  -κομ. Τσίχλας - Μηνάς Νικολαίδης Αργύρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλογερόπουλος Φ. Παυλόπουλος Α. -κομ. Παλάτος- Ζερίτης Θ., Τσιρογιάννη Μπάλλας
Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
Κλ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Ελευθερίου Βλάχος Ναζίρη Δάνδολος Ζωγράφος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΒΑΡΗ Αθανασόπουλος Σιαμίδης-  Παπασαρή Παπαδάτος Μπασούκος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  Μητρόπουλος, Καφαντάρης Πασχοπούλου Τοβήλ Ορφανός
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Πέτρου Ντίντας Δημήτρουλα Δημητρακόπουλος Παπασημακόπουλος
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Σέλληνας Σαράντου Γεωργουλάκος Ντεμελής Γώγου
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. Δελδήμος Τούσης  Πολίτης Κ. Λεουτσάκος Μοσκόβης



ΤΡΙΤΗ 11-11-14


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α Καλογερόπουλος Φ. Κατσιμάρδος Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α Παυλόπουλος Α. Κονταράτος Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε.
ΚΛ. ΣΕΦ (ΑΡΕΝΑ) 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α Αθανασόπουλος Ελευθερίου Δημακοπούλου  Ταβουλάρης
ΚΛ. ΣΕΦ (ΑΡΕΝΑ) 22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α Χριστοδουλάκης Γκανής Α. Δημακοπούλου  Ταβουλάρης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α Τσουραπάς Χατζηκυριάκος Τσιρογιάννη Ζερίτης Θ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α Ξοχάκης Γαρούφος Παπασημακόπουλος Ζερίτης Θ.
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α Θεονάς Μπούκας  Παπαντώνης Καλογεράκος, Κούρτη (προσοχή τρεις κριτές) 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Β Διμπινούδης Αντερριώτης Παπαντώνης Πουλιανάς, Κούρτη (προσοχή τρεις κριτές)
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π Α Καφαντάρης Κοτσώνης Μοσκόβης Κουτσομήτρος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Π Α Χρηστίδης Π Δελδήμος Χατζηπαρασκευά Λαρόζα
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΡΟΝΟΣ Ε Α Πόντας  Τηγάνης Ι. Αργύρη Μιχελακάκης
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α Χρηστίδης Ηλ. Μητρόπουλος Καραγεωργόπουλος Παπαδάτος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Β Σκουλαρίκης Τηγάνης Γ Δημητρακοπούλου Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΒΑΡΗ Π Β Νικηφορίδης Πούλιος Πάλλας Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β Λαζαρίδης Γκότσης Πάλλας Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π Β Γιακείμη  Ντίντας Χρηστίδης Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. -ΦΑΡΟΣ Ν.Σ Μ. Ε Β Γιακείμη  Ντίντας Χρηστίδης Πολίτης Γ.
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Β Καλαϊτζάκης Καταγάς Πολίτης Κ. Κατσίπης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β Πόντας Τηγάνης Ι. Αργύρη Μιχελακάκης
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Γ Μέλης Λεουτσάκος Γώγου
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑ Ε Γ Μέλης Καραγκιουλές Γώγου
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ Σταγιάνος Κοντοθσανάσης Δημακοπούλου
ΑΝ ΔΗΛΆΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΑΠΟΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Πέππας Σκαρμούτσος Παπασαρή
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π Γ Αϊβαλιώτης Κάζος Καλοουζάκης
ΑΝ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ Γερουλάνος Χριστοδούλου Αυγουλάς
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ Π Γ Φάκωνας  Νικολαίδης Ζωγράφος
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ Φραγκιαδάκης  Μηνάς Καπούτσης
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ Τζίμης Β. Μίχας Α. Δημήτρουλα
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Γ Τζίμης Β. Μίχας Α. Δημήτρουλα
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β, ΙΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π Γ Τζίμης Σ. Δάνδολος Ναζίρη
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ Π Γ Κορωναίος Σουλογάνη Γαβρέλης
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π Γ Κορωναίος Σουλογάνη Γαβρέλης
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Γ Γερουλάνος Δημακοπούλου Κοντοθανάσης


ΤΕΤΑΡΤΗ 12-11-14


ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ Α Δελδήμος Δράκος Πολίτης Γ. Πασχοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΑΝ Α ΛαζαρίδηςΒλάχος-  Ορφανός Μοροχλιάδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΝΕΑΝ Α Τεφτίκης Σ.  Γιαννακόπουλος Ναζίρη Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΝΕΑΝ Α Φάκωνας Σταγιάνος Δημητρακοπούλου Δημητρακόπουλος
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΕΑΝ Β Γερουλάνος Παπασαρή Γεωργουλάκος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΝΕΑΝ Β Πέππας Σαλταγιάννη Παπαδάτος
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. ΝΕΑΝ Β Αϊβαλιώτης Δημακοπούλου Μούλτση


ΠΕΜΠΤΗ 13-11-14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ Αντωνίου Παπαδόπουλος Πασχοπούλου Καρουμπής Τοβήλ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Κάρδαρης Παπανικολάου Παπαντώνης Μπάλλας Κολοφώτη
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Γιακείμη Ελευθερίου Δημητρακόπουλος Μπανιά Δάνδολος
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Μητρόπουλος Καταγάς Πάλλας Χατζηπαρασκευά Ντεμελής
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Κατσιμάρδος Κουτσόπουλος Βεμβέτσος Γιαννακοπούλου Γαβρέλης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κονταράτος  Αργυρούδης Μπασούκος Χρηστίδης Σκαρμούτσος


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14-11-14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Καλογερόπουλος Ε. Γαρούφος Αυγουλάς Γαβρέλης  Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ, ΤΑΤΑΥΛΑ Ιασωνίδης Δράκος Μοροχλιάδης Μίχας Α. Αργύρη 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Παυλόπουλος Α. Γιαννακόπουλος Αυγουλάς Παπασημακόπουλος Ασλανίδης
ΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κονταράτος Μαργώνη Γιαννακοπούλου Νικολαίδης  Πουλιανάς
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Αποστολίδης Νικολαίδης Τοβήλ Χριστοδούλου Κούρτη
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. Σπυρόπουλος Καφαντάρης Μοσκόβης Κουτσομήρος Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Παυλόπουλος Ηλ. Ντίντας Μαλλούχου Δημακοπούλου Γεωργουλάκος










Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right