menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  31.10.14 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 5η αγωνιστική Σαρωτικός στο τοπικό ντέρμπι ο Αστέρας Αγ. Δημ.

Κοινοποίησέ το :

ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  66 54
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  47 82
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ  42-58
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΑΤΑΥΛΑ  63-52
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ  35-72
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ   80-62
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 67 79




Εκκρεμεί ο αγώνας ΓΑΣ Ελευσίς -Λέων Μοσχ. (Δευτέρα 3.11)

ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 67-79(19-47)

Διαιτητές:: Δελδήμος , Τούσης
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσίκινας , Διολέτης) Μπακογιάννης 3(1), Τηγάνης 13(1), Αντωνάρας 10, Πατάλας 2 , Χρήστου, Παπαχριστοδούλου 12, Ντάφας , Δασκαλάκης 9, Αρβανίτης 5(1), Λιώρης 13(4).
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης 1 2(2) , Νάννος 14 , Τόμπρος Α. 17 , Μπουρβάνης 10, Τόμπρος Χ. 4, Μπούταλης 3(1), Κούμενος 19(4) Καρατζόγλου, Μιχαλάκης

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ. 47-82(24-44)

Διαιτητές : Παπαδόπουλος, Χατζηκυριάκος
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος, Καλαμπόγιας) : Θεοδώρου 9 , Μπάκας , Ρούσσης 1, Καμπούρης 4 , Αλεξναδρόπουλος 8(2) . Φλέγκας 8 , Παπαδόπουλος 2,Κασβής 4, Ελενίτσας 2, Βιτσεντζάτος , Παπανικολάου Κακαράτζας 9(1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος , Νικάκης): Παναγόπουλος 2, Μανίκας 4, Ταρανάς 8, Κουτρόπουλος 15(4), Κασάνος 6 , Αδράμης 14(4), Αποστολάκης 5, Κουντούρης 2, Λούκος 2, Χριστόπουλος 7 , Παπαζαχαρίου 2, Δούβος 15(2)

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 66-54(25-28)

Διαιτητές: Mητρόπουλος Φλώρος
ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαϊδης-Ιντζελέρ): Καρασούλος 7(1), Παππάς 4, Κουτσαύτης 9 (1), Ευστρατίου 8, Λεβαδίτης 16, Αγγελάκης , Παπαμαρινόπουλος 9, Ρούμελης 3,. Κυπριτίδης, Βάσης Ζαραϊδώνης 12, Τσαμπανάκης
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Γιαννακόπουλος, Φράγγος): Πελιβανίδης , Φύτρος 10, Μανωλιάδης 15, Φραγκιουδάκης 6, Καμίνης , Παππάς 5, ,Λιάκος , Σιούτης 8(2), Κεφαληνός , Βλάχος Θ. 2, Βλάχος Γ. 5, Μακρυωνίτης 3





ΓΛΥΦΑΔΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ 63-52 (22-27)

Διαιτητές: Αντωνιάδης , Πούλιος
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 2, Σέιφερ 12(2), Γρίβας 8(1), Καλάβριας, Σερελέας 8, Γκονουλλού, Μακρυγιάννης 21(2), Τζημουράκας, Κοκαράκης, Λίππας 7(1), Μπενιαμίν, Αποστολίδης 5(1)
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Καραγιάννης 5, Γιαπουλής 7(2), Παπάζογλου, Μαστρογιάννης, Μοντζακόβσκι 27(1), Αντύπας, Κούρταλης 4, Χαλκιάς 2, Μαραντής, Σιταράς 3(1), Σαράντου, Χαριτωνίδης.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.- ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ 35-72(19-37)

Διαιτητές : Τζίκας , Κούλης Χ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Αυγουστίδης): Κωνσταντίνου 3 (1), Μιχαλακάκος 6, Γιαννακόπουλος 12(2) , Καπουτζίδης , Μουσούλης 4, Μηνογιάννης 1, Γεραμάς 3, Αντωνίου 2, Μίζης 2, Κλούτσος , Καρατζής 2, Πάντο
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) : Μπρέμπος , Παρμαξίδης , Στεφάνου 18(3) Παπαϊωάννου 9, Παραλής 8(2), Καρράς 10(1), Αντωνίου 11 , Κοσκινάς 8(1) , Λάσκος 4, Νερούτσος 2, Μαρούγκας 2

ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 80-62(36-25)

Διαιτητές : Κοτσώνης , Σαράντου
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου, Παναγιωτόπουλος): Ζαμπέτας 2, Μαλτίδης 6 (1), Βρυώνης 18 (4), Σονίδης 7 (2), Κραββαρίτης 9, Δημάκης 2, Γκααφάρ 4, Φελλάς 10 (2), Καναρίδης, Νεόφυτος 10, Ρουμελιώτης, Κάππης 12 (2)
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Κεραμειδάς): Μουστάκας 4 (1), Μπανάι 2, Λεοντιάδης 8(2), Τριανταφύλλου 7(2), Ξετρίχης 3 (1), Βουρνάς 3(1), Μαυράκης 5, Μπαμπάκος 16, Μυσιρλής, Ντάσκας Τ., Ντάσκας Θ. 3, Μαρής 11 (2)

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ 42-58(20-31)

Διαιτητές : Ιασωνίδης , Λαζόνγκα
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Γραικούσης , Ριζούλης , Χατζηγώγος 3(1), Τσαγκάς 7(1), Κατσίμπρας , Πετς 2, Καμακάρης 4, Σταθόπουλος 4, Λύρας 2, Παπαδημητρίου 10, Μελισσάρης 5(1) Γαλάτης 5 .
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Α. - Μπέλλος): Γεωργακίου Β. 3 , Σολδάτος Α. ,Σολδάτος Ι. 7, Νεδέλκος 17(2), Δημητρόπουλος 2, Γεωργούλης 12(1), Πασπαλάς 4, Μιχαλόπουλος 2, Αναγνωστόπουλος , Γεωργακίου Κ. 11 (1), Κανιάς , Ρουσουνέλλος












Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right