menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  30.10.14 από isaak

Οι διαιτητές, κριτές και κομισάριοι της ΕΣΚΑΝΑ από Σάββατο 1.11.14 έως και την Παρασκευή 07.11.14

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι των αγώνων από Σάββατο 1.11.14 έως και την Παρασκευή 07.11.14


ΣΑΒΒΑΤΟ 01/11.14


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α Βελέντζας Τηγάνης Ι Δημητρακοπούλου Ζωγράφος
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Α Βελέντζας Τηγάνης Ι Καπούτσης Σκαρμούτσος
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛ ΕΛΕΥΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α Γκανής Ι Σιαμίδης Μοσκόβης Παπαδάτος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 15.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΡ Α Ιασωνίδης Ντίντας Αργύρη Τσιρογιάννη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΡ Α Δελδήμος Καφαντάρης Δημήτρουλα Καναρίδης
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡ Α Ιασωνίδης Μπουλινάκης Γουζούασης Κάζος

Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΒΑΡΗ ΚΟΡ Β1 Κορωναίος Δακορώνης Καλουζάκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Β Τσιοργιάννη Ζερίτης Θ.
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Β Βεμβέτσος Σουλογάνη
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΡ Β1 Φραγκιαδάκης Ταβουλάρης Μπάλλας
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β2 Μέλης Κανάβη Κοντοθανάσης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Β2 Φραγκιαδάκης Ασλανίδης Κατσίπης
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡ Β2 Κορωναίος Δημακοπούλου Χριστοδούλου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 Αϊβαλιώτης Γεωργακίου Σαλπά
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 17.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΕΑΝ 2 Μέλης Κανάβη Κοντοθανάσης

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΝΈΟ ΚΛ.. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β Ντίντας Διονυσάτος Μπανιά Μίχας
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΠΕΡΑΜΑ Π Β Γκανής Α Σιαμίδης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε Β Γκανής Α Σιαμίδης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 18.00 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π Γ Πέππας Καραγεωργόπουλος Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΓΑΣΕ Π Γ Πέππας Μοσκόβης Παπαδάτος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π Γ Γερουλάνος Λαρόζα Λέκου
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 11.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π Γ Κορωναίος Δακορώνης Μούλτση
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ Σταγιάνος Μπακομήτρου Στουραίτης
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ Ε Γ Σταγιάνος Μπακομήτρου Στουραίτης
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Β  Tσουραπάς , Κούλης Κ. Νικολαίδης Πουλιανάς
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε Γ Γερουλάνος Σαλταγιάννη Λέκου
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ. Ε Γ Γερουλάνος Ντεμελής Πολίτης Κ.
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Γ Τζίμης Σ Γαβρέλης Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΦΑΡΟΣ Ν.Σ Μ Ε Γ Τζίμης Σ. Χρηστίδης Δάνδολος
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 19.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ Ε Γ Φάκωνας Ζουδιάρη Ναζίρη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε Γ Σταγιάνος Κολοφώτη Πασχοπούλου



ΚΥΡΙΑΚΗ 02.11.14


ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Α1 ΓΥΝ Τηγάνης Γ Σιαμίδης Σαλταγιάννη Αυγουλάς Καλουζάκης
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α1 ΓΥΝ Γκανής Α. Τεφτίκης Κ. Μαλλούχου Δημακοπούλου Τοβήλ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΓΥΝ  Μπουλινάκης Παπαδάτος Καραγεωργόπουλος Κουτσομήτρος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Α2 ΓΥΝ Τεφτίκης Σ Βλάχος Βεμβέτσος Σουλογάνη Δάνδολος
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Α2 ΓΥΝ Χριστοδουλάκης  Φλώρος Ναζίρη Μοροχλιάδης Φεστερίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 13.30 ΒΑΡΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α2 ΓΥΝ Μητρόπουλος Δελδήμος Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε., Μπανιά
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Β ΑΝΔ Γκανής Ι. Τηγάνης Γ Γεωργακίου Κολοφώτη Πασχοπούλου
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΛΑΓΟΝ 20.30 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Δ ΑΝΔ Ξοχάκης Σκουλαρίκης Δημητρακοπούλου Δημητρακόπουλος Δημήτρουλα
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΝΕΑ Β Γερουλάνος Πολίτης Κ. Σαμαρτζής
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β ΕΞ ΑΝΑΒ Πέππας
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π ΑΝΔ Μητρόπουλος Γεωργακίου Σαλπά
ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α Αθανασόπουλος Πούλιος
ΒΑΡΙΚΑΣ  21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α Παπανικολάου , Λαζόνγκα 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Β Γερουλάνος Πολίτης Κ. Τσιπλακίδης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.45 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π Γ Μέλης Καρουμπής Μούλτση
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ Ε Γ Μέλης Καρουμπής Μούλτση
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ 13.30 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π Γ Κορωναίος Τσιπλακίδης Ντεμελής
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ Αϊβαλιώτης Ποθητός Γεωργουλάκος Λέκου
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. Ε Γ Αϊβαλιώτης Ποθητός Γεωργουλάκος Λέκου
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Σταγιάνος Γουζούασης Κάζος
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε Γ Σταγιάνος Γουζούασης Κάζος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ Πέππας Αυγουλάς Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ Φλώρος Καλογεράκος Ζουδιάρη
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ/ Π Γ Τζίμης Σ. Αργύρη Μίχας Α.
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ/. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Γ Κορωναίος Μηνάς Μπάλλας
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΣΑΡΩΝΙΔΑ Π Γ Τζίμης Β. Γιαννακοπούλου Γαβρέλης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Β Πέππας Κατσίπης Παπασαρή
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΡΗ Ε Β Αϊβαλιώτης Ασλανίδης Μίχας Γ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΥΡΥΑΛΗ Ε Γ Τζίμης Σ. Καναρίδης Μίχας Α.
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ Κορωναίος Λεουτσάκος Σαμαρτζής
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 17.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ε Γ Ντίντας Γεωργόπουλος Καπούτσης
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε Γ Παπαδόπουλος  Πάλλας Λαρόζα
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ Φραγκιαδάκης  Σταγιάνος Καπούτσης Πουλιανάς
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ  Φάκωνας  Kορωναίος   Μπάλλας Σαμούρης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16.15 ΑΟΝΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ε Γ Βλάχος  Ζερίτης Θ., Ζωγράφος 

ΔΕΥΤΕΡΑ 03.11.14


Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΠΕΡΑ Πόντας Καλαϊτζάκης Παπαδάτος Κουτσομήτρος Μπασούκος
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Σκούτας Σπυρόπουλος Γουζούασης Παπασαρή Κανάβη
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Θεονάς Τεφτίκης Κ. ,  Σαλπά Πασχοπούλου Νικολαίδης ΤΣΙΧΛΑΣ (ΚΟΜ)
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ορφανός Ιορδ. , Χρηστίδης Π.  Γώγου Γεωργουλάκος ΚατσίπηςΝΑΚΟΣ (ΚΟΜ)
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Παπαγιαννόπουλος Ορφανός Εμμ. Γεωργακίου Αυγουλάς Τοβήλ ΧΑΣΑΠΗΣ (ΚΟΜ)
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Τσάτσης Γακείμη Ζωγράφος γαβρέλης Δάνδολος ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ(ΚΟΜ)
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ  Αναγνώστου Αντωνίου Κολοφώτη Ορφανός Κούρτη ΤΣΑΓΚΑΜΙΛΗΣ (ΚΟΜ)

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.00 ΓΑΣΕ -ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΥΠΟΛ Μαγκλογιάννης Στεφ., Τούσης Πάλλας Καραγεωργόπουλος Σαμαρτζής ΥΠΟΛΟΙΠΟ 
Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Κοτσώνης Ζαννίδης Καλουζάκης Λεουτσάκος Ντεμελής
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ. Σέλληνας Σακκής Μπανιά Δημητρακόπουλος Δημήτρουλα
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Πέτρου Κούλης Χ. Πολίτης Γ. Καραγκιουλές Μηνάς
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ 22.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. -ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ Γκανής .Ι. Σιαμίδης Καπούτσης Σκαρμούτσος Φεστερίδης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. Μητρόπουλος Σαράντου Ασλανίδης Χατζηπαρασκευά Λαρόζα
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ 21.45 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Τσουραπάς Φλώρος Βεμβέτσος Σαμούρης Ζουδιάρη


ΤΡΙΤΗ 04.11.14


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α Τηγάνης Γ. Καταγάς Αργύρη Δημητρακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α Τσαρούχα Σκουλαρίκης Αργύρη Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Α Τσαχάκης Γαρούφος Γιαννακοπούλου Μιχελακάκης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦΑ ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Α Τεφτίκης K Καλαϊτζάκης Σαμούρης Μιιχελακάκης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α Σέλληνας Πόντας Κούρτη Παπαντώνης
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Β Θεονάς  Νικολαίδης -Κούρτη Παπαντώνης
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Α Μητρόπουλος Νικηφορίδης Χατζηπαρασκευά Γώγου
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε Α Ραχιώτης Σιαμίδης Καραγκιουλές Γώγου
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Α Πέτρου Τσάτσης Χρηστίδης Καλογεράκος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α Τσουραπάς Κουτσόπουλος Πασχοπούλου Καλογεράκος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Π Β Σπυρόπουλος  Καφαντάρης Κανάβη Παπασαρή
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Β Κατσιμάρδος Γιαννακόπουλος Ζερίτης Θ. Τσιοργιάννη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π Β Αναγνώστου Χατζηκυριάκος Ζερίτης Θ. Παπασημακόπουλος
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ Π Γ Πέππας Δημακοπούλου Κοντοθανάσης
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π Γ Γερουλάνος Σαλταγιάννη
ΑΝΜ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ Ποθητός Τσιπλακίδης Κατσίπης
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Γ Σταγιάνος Πάλλας Λαρόζα
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ Π Γ Πέππας Δημακοπούλου Κοντοθανάσης
ΑΝ ΔΗΛΆΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Αίβαλιώτης Μαλλούχου Μίχας Γ.
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Γ Μέλης Αυγουλάς Χριστοδούλου
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Κορωναίος Μπάλλας Σαμούρης
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΕΡΑ Π Γ Τζίμης Β Γεωργόπουλος Μοροχλιάδης
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Π Γ Φάκωνας Φεστερίδης Νικολαίδης
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π Γ Φραγκιαδάκης Σουλογάνη Ναζίρη
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Ε Γ Φραγκιαδάκης Σουλογάνη Ναζίρη
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΙΙ Π Γ Τζίμης Σ. Δημητρακόπουλος Δάνδολος
ΑΝ ΔΗΜ. ΓΛΥΦ Π. ΤΥΡ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ Τζίμης Σ. Ζερίτης Α΄ Ζερίτη Ε



ΤΕΤΑΡΤΗ 05.11.14


ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΝ Α Ιασωνίδης Γιαννακόπουλος Παπασημακόπουλος Νικολαίδης
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΝΕΑΝ Α Σέλληνας Σκουλαρίκης Δημητρακόπουλος Γαβρέλης
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΕΑΝ Α Κοτσώνης Κούλης Χ. Καραγκιουλές Τοβήλ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΝ Α Φλώρος Κούλης Κ Μοροχλιάδης Ορφανός

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.45 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΝΕΑΝ Β Γερουλάνος Μοσκόβης Μπασούκος
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕΑΝ Β Μέλης Κορωναίος Μούλτση Τσιπλακίδης



ΠΕΜΠΤΗ 06.11.14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Κονταράτος Τηγάνης Γ. Χρηστίδης Κολοφώτη Λεουτσάκος
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ Αντωνιάδης Αντερριώτης Παπαντώνης Μαλλούχου Χριστοδούλου
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Τεφτίκης Κ Λαζόνγκα Βεμβέτσος Παπασημακόπουλος Μηνάς
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Χρηστίδης Π Κοτσώνης Χατζηπαρασκευά Γώγου Καραγκιουλές
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ορφανός Εμμ. Τσάτσης Καρουμπής Καλογεράκος Κούρτη
ΚΛ. ΜΕΓΑΡ ΑΛ. ΣΑΛΤ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Σπυρόποπυλος Καφαντάρης Μοσκόβης Μπασούκος Ντεμελής


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07.11.14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ. 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Αποστολίδης Βλάχος Δημήτρουλα Νικολαίδης Παπαντώνης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Καλογερόπουλος Κουτσόπουλος Γεωργουλάκος Σκαρμούτσος Τοβήλ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Τσαχάκης  Πόντας Γιαννακοπούλου Γαβρέλης Μίχας Α.
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.00 ΓΑΣΕ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Γκανής Α Χρηστίδης Π. Χατζηπαρασκευά Παπασαρή Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Χρηστίδης Ηλ.  Κόκορης Μοροχλιάδης Μηνάς Πάλλας
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γιακείμη Γιαννακόπουλος Δάνδολος Δημητρακόπουλος Καναρίδης
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Mπούκας Σπυρόπουλος Πολίτης Κ. Κάζος Καλουζάκης





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right