menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.10.14 από isaak

Τα αποτελέσματα στην πρεμιέρα των γυναικών

Κοινοποίησέ το :





1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ


ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ –ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 89-21 (39-08)

Διαιτητές : Τεφτίκης Κ. , Κομιανός
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Λαγοπόδης): Γκριτζά 6, Λιβανού 12(2) , Οικονομίδου 10(2) Κοντοδιού 15(30, Μανουρά 8 , Αρχοντάκη 8 , Παναγιωτίδου 6 , Καμαρινού 10 , Καστρενοπούλου 7 , Ζεβαχιργιάν 4, Παίδα 2, Πούλη 1
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Διολέτης): Τσίρμπα 4, Κοτσάνη , Τριανταφυλλοπούλου 2, Κοτσώνη 3, Λιάσκου , Αλεξανδροπούλου , Γιαννικάκη , Χαλατσιάδου 3, Τζαβαρή 3, Μετάϊ 2, Πεφάνη 4, Ακρίβου

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 66-30

Δεκάλεπτα: 13-5, 30-12, 47-22, 66-30
Διαιτητές: Μητρόπουλος, Τεφτίκης
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ ( Ρουμπελάκης): Βλάμη 8, Δροσωτάκη 4, Βροχίδου Β. 5(1), Ευμορφοπούλου 6, Καψοκόλη, Ρουμπελάκη 13(2), Λαουλάκου 10(1), Σπύρη 8, Ανβάρ, Αμανατίδη 2, Παπαδοπούλου 2, Ανυφαντάκη Ε. 8(1).
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ( Ζαχαρίας): Καρακλή, Καρελά 4, Τσίρμπα 5(1), Μουσούλη 3(1), Αλεξάνδρου 2, Σιφωνιού 2, Καμπόλη, Σωτηροπούλου 6, Θεοφίλου, Κίνα 2, Σταθάκη 2, Κωστοπούλου 4.

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 49-40(24-16)

Διαιτητές : Kοτσώνης , Καλογριάς
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ. ( Καραχάλιος , Βαννού ) :Τακίδη 8 ,Ξανθοπούλου 2 , Κοκκίνη 8(1) , Πλαβούκου 16 , Ραμαντάνη , Ιωσηφίδη Σ , Περαματζή , Σαβουλίδου 8 , Κουρπά , Ιωσηφίδη Ε , 2 , Αλεξανδρίδου 5 , Οικονομοπούλου
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ (Λαμπαδάριος) Τσουμπρή , Ιωάννου , Φρατζεσκάκη , 6 , Μοσχονά 5 , Καλογεράκου , Τσαχάλη 6(1) , Βασιλάτου 9(2) , Σιτζάνη 11 , Καλαιτζίδου 1 , Ραφαελάτου , Χατζή 2 , Φλεβαράκη


2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ


ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 48-45

Δεκάλεπτα: 12-16 , 28-20 , 40-32 , 48-45
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Τσαραπατσάνης - Παπαναστασίου ) : Κακλέα 7 , Οικονομάκη , Σιδηροπούλου 5(1 ), Μανουρά 3 , Τζέμη 6 , Μούλτση 10( 2 ), Κωνσταντίνου 11(1 ), Δημέλη , Καλάγια 2 , Ξεπαπαδέα 6 , Μαυρίδου 4 , Mάνου .
ΦΑΡΟΣ ( Λειβάδης ) : Αράμπαλη 7 , Μεγαλέμου , Σαλιάϊ , Αθανασίου 5(1), Νεαρχάκου 3 , Τσέρου 9 , Μπεράτη 2 , Κουταλιανού 19 , Κούκη

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 59-32(36-10)

Διαιτητές: Πέτρου , Κότσης
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Χρυσοβελίδης , Αποστολάκης): Μωυσιάδου , Παναγιωτονάκου 19(1) , Ηλιάδη 2, Μπρέλλου 4, Ζαχαροπούλου Σ. 6, Γιαπαλάκη Σαραφίδου 2, Ζαχαροπούλου Δ. 7, Καφαλτή 2, Καρρά 18 , Καραβά , Ψυλλάκη 8
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος ): Καρπαθιωτάκη 3(1) ,Κοσμά 8(1) , Χατζηδιάκου 4, Χατζηφούντα 1 , Λέκα , Χριστοπούλου Ντόμπρε 2, Μπαξεβάνη 8 , Χατζηστεργίου 3, Αγγελοπούλου , Γρυλλάκη , Μαρσίντα 2

ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟΝΑ 67-39(31-18)

Διαιτητές : Ελευθερίου , Βελέντζας
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Θεδώρου ): Γριμπαβιώτη 16(3), Ψαθά 12(3), Μπενέτου 4 Μαρίνου 11(1) , Βαζαίου 2, Κόττου 2, Τσιμτσιλή 4, Γανέλη , Τσιρλιγκάνη 8 Δράκου 3(1) , Μπερούκα 5(1) , Μπράβου
ΑΟΝΑ (Θεοφανίδης): Θεοφανίδη , καλούδη , Τσιακούλια 6 , Βουγιούκα 2, Ναβάρο –Μπελθάνδε 1, Παπακωνσταντίνου Α. 12, Παπακωνσταντίνου Δ. , Σαχανίδου 14 , Αντωνιουδάκη 2, Ζαχαριάκη 2, Γεροβασίλη , Τσιάμη



Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στo ΕΣΚΑΝΑ GameCenter:






Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right