menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.10.14 από isaak

Γ΄ΑΝΔΡΩΝ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Κοινοποίησέ το :




Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 63 57
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 77 71
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 49 53
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41 59
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 54 69
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ 73 67
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 63-46

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 63-57(24-25)

Διαιτητές : Πόντας , Λαζόνγκα
ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαϊδης-Ιντζελέρ): Καρασούλος 13(1), Κουτσαύτης 14(4), Ευστρατίου 10(1), Λεβαδίτης 12(1), Αγγελάκης, Παπαμαρινόπουλος 7, Ρούμελης 3, Κυπριτίδης, Βάσσης 4, Ζαραϊδώνης, Τσομπανάκης.
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Κεραμειδάς): Μουστάκας , Μπανάι 6, Λεοντιάδης 11(3), Τριανταφύλλου 13(2), Μεντής 6(2), Βουρνάς 12(2), Μαυράκης 7, Μπαμπάκος, Ντάσκας Φ. 2.

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΤΑΤΑΥΛΑ 73-67(42-23)

Διαιτητές: Σπυρόπουλος , Παπαδόπουλος Φ.
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) Αλεξανδρίδης , Παρμαξίδης , Στεφάνου 8(1) Παπαϊωάννου 9, Παραλής 3(1), Καρράς 15(1), Αντωνίου 13(2) , Κοσκινάς 14(2) , Λάσκος 7(1), Νερούτσος , Μαρούγκας 4
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Γιαπούλης 8 (1), Παπάζογλου 7, Μαστρογιάννης 10, Μοντζακόβσκι 16, Καραγιάννης , Κούρταλης 9, Χαλκιάς 12, Μαράντης 2, Χαριτωνίδης 3(1)

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 77-71(31-36)

Διαιτητές : Σέλληνας , Ντίντας
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος, Καλαμπόγιας ): Θεοδώρου , Μπάκας 10, Ρούσσης 2, Καμπούρης 15(1) , Αλεξανδρόπουλος 9(3), Φλέγκας 10 , Παπαδόπουλος 14(2), Ζέρβας 4, Καλύμνιος , Βιτσεντζάτος , Παπανικολάου , Κακαράτζας 13(1)
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης 3(1), Νάννος 20(2) , Δουνιάς 5 , Μαυρουδής , Τόμπρος Α. 18 , Μπουρβάνης 10, Τόμπρος Χ. , Μπούταλης , Κούμενος 6(2), Καρατζόγλου 9(1), Μιχαλάκης

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 41-59(20-25)

Διαιτητές: Σκαλτσής Κονταράτος
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 3(1), Μάρας, Γρίβας 9(1), Καλάβριας 4, Τερτίκας 4, Γκονουλλού 5, Μακρυγιάννης 9, Τζημουράκας, Κοκαράκης 6, Λίππας, Μπενιαμίν, Αποστολίδης.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος , Νικάκης): Παναγόπουλος , Μανίκας 2, Ταρανάς 4, Κουτρόπουλος 14(2), Κασσάνος 8, Αδράμης 3, Αποστολάκης 3(1), Κουντούρης 8(1), Λούκος, Χριστόπουλος 12(2), Παπαζαχαρίου, Δούβος 5.

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 63-46

Διαιτητές : Χρηστίδης, Ορφανός
Δεκάλεπτα : 17-11,30-21,45-30,63-46
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου, Τρανούδης): Φελλάς 3 (1), Μαλτίδης 4, Βρυώνης 10 (1), Σονίδης 3, Κραββαρίτης 9, Δημάκης 5, Γκααφάρ 8, Κεντικελένης, Καναρίδης 6(1), Νεόφυτος 6, Κάππης 9 (1) Ρουμελιώτης
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσικίνας, Διολέτης): Μπακογιάννης 3(1) , Τηγάνης 11(3) , Αντωνάρας 6, Πατάλας, Χρήστου , Παπαχριστοδούλου 4, Νάσης 2, Δούκας , Δασκαλάκης 2, Ντάφας 5(1), Κουρίλας 1, Λιώρης 12 (2)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. – ΑΕ ΡΕΝΤΗ 54-69(35-34)

Διαιτητές : Χρηστίδης Ηλ. Σακκής
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Αυγουστίδης): Κωνσταντίνου 11(1) , Μιχαλακάκος 4 , Γιαννακόπουλος 13(1) , Καπουτσίδης , Μουσούλης 2, Μηνογιάννης 8, Γεραμάς , Αντωνίου 14(3), Νίσης , Κοσμίδης , Καρατζής , Κλούτσος 2
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Α. - Μπέλλος): Γεωργακίου Β. 7 (1), Σολδάτος Α. 10, Σολδάτος Ι. 2, Νεδέλκος 8, Δημητρόπουλος , Γεωργούλης 12, Πασπαλάς 13, Ρούσσος 6 (2), Γεωργακίου Κ. 11 (1), Βασιλειάσης ,Κανιάς , Ρουσουνέλλος

HΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 49-53 (29-39)

Διαιτητές: Τσάτσης Μητρόπουλος
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Ριζούλης , Χατζηγώγος Τσάγκας 9, Πετς 3(1), Καμακάρης 3(1), Σταθόπουλος 16, Λύρας 2, Παπαδημητρίου 8, Μελισσάρης , Γαλάτης 5(1) , Σούμπασης 3.

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Γιαννακόπουλος, Φράγκος): Φύτρος , Μανωλιάδης 7(1), Πεχλιβανίδης 2, Μωυσίδης 7(1), Φραγκιουδάκης 9, Λιάκος, Παππάς 9(1), Σιούτης 12, Βλάχος 7(1).















Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στo ΕΣΚΑΝΑ MENGameCenter:



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right