menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.10.14 από isaak

Γ ΑΝΔΡΩΝ | 1η αγωνιστική (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ). Τ' αποτελέσματα αναλυτικά κι η βαθμολογία

Κοινοποίησέ το :


ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 55 52
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 65 47
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ  68 53
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 52 53
ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ ΓΙΑ 19.10)
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ / ΔΗΜΗΤΡΑ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 70 76
ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 57 52


ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 52-53(29-23)
Διαιτητές : Ιασωνίδης , Γιαννακόπουλος
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης ): Τάγκαλος 2 , Κατσιέρης 3(1) , Γρίβας 19(3), Καλαβρίας 2 , Τερτίκας 4, Γκονουλλού , Μακρυγιάννης 14(2) , Γουλανδρής 2, Κοκαράκης 2 , Λίππας 4
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης , Νάννος 23(1) , Δουνιάς 7 , Καρασούλας 2 , Τόμπρος Α. 7 , Μπουρβάνης 8, Τόμπρος Χ. , Κούμενος 6(1) Καρατζόγλου

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 70-76(38-36)
Διαιτητές: Κοτσώνης , Καταγάς
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) Αλεξναδρίδης Παρμαξίδης Στεφάνου 15(1) Παπαϊωάννου 4, Παραλή ς 10(2), Καρράς 9, Ανωνίου 15(1) , Κοσκινάς 10(2) , Λάσκος 5, Νερούτσος , Μαρούγκας 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος , Νικάκης): Λούκος , Μανίκας 8, Ταρανάς 4, Κουτρόπποουλος 15(2), Κασάνος 2 Αδράμης 20(2) , Αποστολάκης 7 Κουντούρης 5, Ακριβός , Χριστόπουλος 12 , Παπαζαχαρίου 1, Δούβος 2 Κατσαρέλιας

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 65-47(34-32)
Διαιτητές : Πέτρου , Φλώρος
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος) Θεοδώρου 10(2) , Μπάκας 20, Ρούσσης 4, Καμπούρης 5(1) , Αλεξανδρόπουλος 4, Φλέγκας 18(2) , Παπαδόπουλος 8 Σωτηρόπουλος , Καλύμνιος , Βιτσεντζάτος , Παπανικολάου Κακαράτζας 6
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσίκινας , Διολέτης) Μπακογιάννης 3(1) Τηγάνης 6(2) , Αντωνάρας 16 , Πατάλας , Χρήστου 4, Παπαχριστοδούλου 4, Δούκας , Ντάφας Α. , Παπανικολάου , Αρβανίτης 5, Κουρίλας 1 Λιώρης 8(2)

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 55-52(28-31)
Διαιτητές Πλιάκας Γκανής
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου-Παναγιωτόπουλος) : Ζαμπέτας, Μαλτίδης 6, Βρυώνης 5(1), Σονίδης 4, Κραββαρίτης 7, Δημάκης 6 (1), Γκαφάαρ 13, Κεντικελένης 6, Καναρίδης 2, Καραγιαννίδης, Καππής 6, Ρουμελιώτης
ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαϊδης-Ιντζελέρ): Καρασούλος 2, Ρούμελης 9, Κουτσαύτης 7 (1), Ευστρατίου 10(1), Λεβαδίτης 6, Αγγελάκης, Παπαραρινόπουλος 8, Παππάς, Κυπριτίδης, Τσακίρης, Ζαραϊδώνης 5(1), Τσαμπανάκης 5 (1)

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 68-53 ( 33-33)
Διαιτητές : Γκότσης, Ντίντας
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Γραικούσης, Ριζούλης, Χατζηγώγος 2, Μαυρομμάτης 21(5), Πετς 15(1), Καμακάρης 6, Σταθόπουλος 10, Λύρας 2, Παπαδημητρίου 5(1), Μελισσάρης 5(1), Γαλάτης 2.
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Κεραμειδάς): Μουστάκας 8(2), Μιχαλόπουλος, Λεοντιάδης 2, Τριανταφύλλου 8(2), Μεντής 6(2), Βουρνάς 3, Μαυράκης 8, Μπαμπάκος 14, Μυσιρλής, Ντάσκας Τ. 2, Ντάσκας Φ., Μαρής 2.

ΤΑΤΑΥΛΑ - Α.Ε. ΡΕΝΤΗ 57-52 (35-24)
Διαιτητές: Ελευθερίου - Κονιανός
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Βασιλόπουλος, Γιαπούλης 8 (2), Παπάζογλου 13, Μαστρογιάννης 9 (1), Μοντζακόβσκι 16, Καραγιάννης 1, Κούρταλης 6, Χαλκιάς 2, Μαράντης 2, Χαριτωνίδης
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Α. - Μπέλλος): Γεωργακίου Β. 6 (1), Σολδάτος Α. 1, Σολδάτος Τ. 2, Νεδέλκος 2, Μιχαλόπουλος, Γεωργούλης 6, Πασπαλάς 12, Ρούσσος 3 (1), Γεωργακίου 17 (3), Κακκάς 3,Κανιάς , Ρουσουνέλλος


Ηλεκτρούπολη -Προφ. Ηλίας 

Βαθμολογία






Επόμενη αγωνιστική








Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στo ΕΣΚΑΝΑ GameCenter:







Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right