menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.10.14 από isaak

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ Σάββατο 25.10. -Παρασκευή 31.10

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και τη ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ από Σάββατο 25.10 μέχρι και Παρασκευή 31.10.


ΣΑΒΒΑΤΟ 25.10.14

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Α Δελδήμος Σιαμίδης Καραγκιουλές Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΡ Α Κατσιμάρδος Κούλης Χ. Δάνδολος Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΔΑΣΚΑ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Α Ιασωνίδης Μπουλινάκης Καραγεωργόπουλος Κουτσομήτρος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΡ Α Κούλης Χ. Κατσιμάρδος Τσιρογιάννη Μίχας
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΡ Α Μητρόπουλος Ζαγούρης Χρηστίδης Σκαρμούτος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΟΡ Α Μητρόπουλος Ζαγούρης Αυγουλάς Πουλιανάς

Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΈΟ ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Στ. Μπανιά Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 19.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ., ΔΗΜ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΚΟΡ Β1 Φραγκιαδάκης Φεστερίδης Μπάλλας
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Β Βεμβέτσος Σουλογάνη
6Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Στ. Μιχελακάκης Δημήτρουλα
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β2 Γερουλάνος Παπαδάτος Μοσκόβης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΟΘΕΣΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β2 Γερουλάνος Χριστοδούλου Πασχοπούλου
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 17.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡ Β2 Πέππας Μούλτση Δημακοπούλου
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 Αϊβαλιώτης Σαμαρτζής Πολίτης Κ.

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β Τηγάνης Ι. Ντίντας Γιαννακοπούλου Ζερίτη Δ.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Ε Β Τηγάνης Ι. Ντίντας Ζερίτης Α. Ζερίτη Ε.
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Β Τηγάνης Γ Σπυράκος Μπανιά Δημητρακοπούλου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β Δελδήμος Σιαμίδης Καραγκιουλές Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΒΑΡΗ Ε Β Σαράντου Σκουλαρίκης Παπαδάτος Μοσκόβης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ -ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Π Γ Πέππας Σαμαρτζής Παπασαρή
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Σταγιάνος Μπακομήτρου Στουραίτης
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ Κορωναίος Πάλλας Κάζος
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Αϊβαλιώτης Γεωργακίου Δημακοπούλου 
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 12.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ Πέππας Σαλπά Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π Γ ΄Κορωναίος Παπασημακόπουλος Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ Γερουλάνος Χριστοδούλου Πασχοπούλου


ΚΥΡΙΑΚΗ 26.10.14


ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Α1 ΓΥΝ Παπαδόπουλος Χ Μπουλινάκης  Παπασαρή Καλογεράκος Ζουδιάρη
ΚΛ. Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΠΑΝΕΛΕΥΣΝΙΑΚΟΣ Α1 ΓΥΝ Κομιανός Κούλης Χ Λαρόζα Λεουτσάκος Λέκου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Α1 ΓΥΝ Τεφτίκης Σ Σέλληνας  Παπασαρή Καλογεράκος Ζουδιάρη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΑΟΝΑ Α2 ΓΥΝ Ντίντας  Καταγάς  Μοροχλιάδης Παπασημακόπουλος Μηνάς
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 15.30 ΒΑΡΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Α2 ΓΥΝ Σπυράκος Βλάχος Δάνδολος Καναρίδης Μπανιά
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Α2 ΓΥΝ Μητρόπουλος Σιαμίδης Καρουμπής Πάλλας Καραγεωργόπουλος
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 13.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Β ΑΝΔ Τσουραπάς Ιασωνίδης Ζερίτης Θ. Καναρίδης Μπανιά

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 15.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Π Α Τηγάνης Ι Γκανής Ι  -Σαμούρης Παπαντώνης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΕΘΝΙΚΟΣ Ε Β Ντίντας Νικηφορίδης - Νικολαίδης Παπαντώνης
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ Ε Β Τσόλη Ναστούλης Κολοφώτη Γεωργακίου
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Γ Π Γερουλάνος Ντεμελής Κατσίπης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π Γ Μέλης Κάζος Λέκου
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑ 13.30 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Π Γ Πέππας Κανάβη Πολίτης Κ.
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. -ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Γερουλάνος Τσιπλακίδης Πολίτης Κ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Γ Σταγιάνος Καρουμπής Μαλλούχου
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β (παραλία)  11.00 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ.- ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ Τζίμης Β.,   Κούρτη Κολοφώτη
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. Π Γ Κορωναίος Καραγκιουλές Ντεμελής
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 15.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ Σταγιάνος Μπάλλας Αυγουλάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Γ Κορωναίος Πουλιανάς , Μηνάς
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΟΝΑ Ε Γ Φάκωνας Τσιρογιάννη Σουλογάνη


ΔΕΥΤΕΡΑ 27.10.14


Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Παπαγιαννόπουλος Τσάτσης Ζουδιάρη Αργύρη Σαμούρης
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Χρηστίδης Π. Τεφτίκης Σ. Καπούτσης Βεμβέτσος Σουλογάνη
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΛΩΝΑΣ Θεοδωρόπουλος Μανουσόπουλος Χρηστίδης Τσιπλακίδης Φεστερίδης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45  Π. ΦΑΛΗΡΟ- ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ  Ραχιώτης  Τηγάνης Ι Δημακοπούλου Κοντοθανάσης Καραγκιουλές
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Πόντας Φραγκούλη  Γιαννακοπούλου Δημητρακοπούλου Ασλανίδης
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ Αναγνώστου Τσαχάκης Πολίτης Γ. Μαλλούχου Μπάλλας
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΡΑΣ Μπούκας Μαγκουνής Ζερίτη Ε. Καναρίδης Ζερίτης Α

Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ. 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Σέλληνας Γιαννακόπουλος Δάνδολος Παπασημακόπουλος Μίχας Γ.
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΣΑΡΩΝΙΔΑ Γκανής Α. Καταγάς Ντεμελής Μίχας Γ. Κάζος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Σαράντου Ντίντας Σαλπά Σαλταγιάννη Ορφανός
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΑΡΗ  Φλώρος Mελισσάρης  Ζερίτης Θ. , Δημήτρουλα , Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Δελδήμος Σιαμίδης Γεωργουλάκος Καλουζάκης Γώγου
ΚΛ. Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ 21.00 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Μητρόπουλος Καφαντάρης Σαμαρτζής Λεουτσάκος Κατσίπης
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Τζίκας Παπαδόπουλος Χρ. Λαρόζα, Γουζούασης Κανάβη

Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κλ. Ελευσίνας Δασκαλ. 21.00 Πανελευσινιακός -Κρόνος Αγ. Δημ. Σκουλαρίκης Μαρτινάκος Κουτσομήτρος Καραγεωργόπουλος


ΤΡΙΤΗ 28.10.14


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ Μαργώνη Κούλης Χ. Ναζίρη Νικολαίδης
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Σακκής Γιαννακόπουλος Παπαντώνης Πουλιανάς
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ρεμουντάκης Κούλης Κ Αργύρη Μηνάς
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Κουτσόπουλος Σαράντου ,  Ταβουλάρης Μούλτση
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φλώρος Μελισσάρης Γαβρέλης Δημήτρουλα

ΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ Μπουλινάκης Λέκου Λαρόζα


ΤΕΤΑΡΤΗ 29.10.14


ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΝΕΑΝ Α Γκανής Ι. Σέλληνας Ταβουλάρης Πολίτης Γ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΝΕΑΝ Α Φλώρος Κούλης Χ. Μίχας Α. Γαβρέλης
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ Α Ρεμουντάκης Κούλης Κ. Πασχοπούλου Φεστερίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΝ Α Γκανής Α Γιαννακόπουλος Ναζίρη Ζερίτης Α

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝ Β Πέππας Τοβήλ Μούλτση
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΜΑΔΡΑΣ ΝΕΑΝ Β Κορωναίος Μπασούκος Ορφανός
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΝΕΑΝ Β Αϊβαλιώτης Πάλλας Καλουζάκης


ΠΕΜΠΤΗ 30.10.14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ Κάρδαρης Αντερριώτης Χρηστίδης Καλογεράκος Κούρτη
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.30 ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Γρίβα Τηγάνης Ι. Γιαννακοπούλου Ζωγράφος Γαβρέλης
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Τσολάκος Χριστοδουλάκης Καραουμπής Τσιπλακίδης Τοβήλ
ΚΛ. Ν΄ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Γιακείμη Αργυρούδης Σκαρμούτσος Σαμούρης Νικολαίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Κατσιμάρδος Τηγάνης Γ. Δάνδολος Ζερίτης Θ. Ζερίτη Ε.
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Αντωνιάδης Αθανασόπουλος Χατζηπαρασκευά Μπασούκος Λεουτσάκος


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31.10.14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Μητρόπουλος Φλώρος Αυγουλάς Τσιρογιάννη Ζωγράφος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ. 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ., ΔΗΜ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Πσπσδόπουλος Χρ Χατζηκυριάκος Ασλανίδης Πουλιανάς Αργύρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ιασωνίδης Λαζόνγκα Αυγουλάς Δημήτρουλα Ναζίρη
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Αντωνιάδης Πούλιος Μοροχλιάδης Βεμβέτσος Σουλογάνη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Τζίκας Κούλης Χ Μαλλούχου Δημακοπούλου Κούρτη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Κοτσώνης Σαράντου Τοβήλ Χριστοδούλου Πασχοπούλου
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Δελδήμος Τούσης Χατζηπαρασκευά Παπαδάτος Μοσκόβης





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right