menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  15.10.14 από isaak

Οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι της ερχόμενης εβδομάδας (Σάββατο 18.10 -Παρασκευή 24.10.14)



Ανακοινώθηκαν από ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές στους αγώνες της ΕΣΚΑΝΑ από το Σάββατο 18.10 έως την Παρασκευή 24.10.14) 


ΣΑΒΒΑΤΟ 18-10-14


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΡ Α Κορωναίος Τζίμης Σ. Σουλογάνη Γαβρέλης
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡ Α Κατσιμάρδος Ντίντας Ζουδιάρη Καλογεράκος
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α Μητρόπουλος Καφαντάρης Κάζος Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ. 15.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Α Κορωναίος Λιάπη Τσιοργιάννη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.-ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α Φραγκιαδάκης Πασχοπούλου Χριστοδούλου
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΡ Α Ιερωνυμάκης Ασλανίδης Καραγκιουλές

Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΒΑΡΗ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Β. Αργύρη Δημήτρουλα
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΟΡ Β1 Φραγκιαδάκης Ζουδιάρη Καλογεράκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Σ. Γιαννακοπούλου Τσιρογιάννη 
6Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Σ. Δάνδολος Ζωγράφος
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΔΡΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 Σταγιάνος Λεουτσάκος Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΟΡ Β2 Αίβαλιώτης Κολοφώτη Χριστοδούλου
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 15.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Β2 Πέππας Κάζος Καραγεωργόπουλος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡ Β2 Γερουλάνος Κατσίπης Αυγουλάς 

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ -ΒΑΡΗ Π Β Ντίντας Τζίκας Πουλιανάς Ζερίτης Α.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β Ντίντας Τζίκας Πουλιανάς Ζερίτης Α.
ΚΛ. ΜΕΓΑΡ ΑΛ. ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Π Γ Πέππας Κανάβη Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΜΕΓΑΡ ΑΛ. ΣΑΛ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Ε Γ Πέππας Κανάβη Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 16.30 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π Γ Σταγιάνος ΄Κάζος Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 18.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε Γ Σταγιάνος Κάζος Κουτσομήτρος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ Αϊβαλιώτης Γεωργουλάκος Χατζηπαρασκευά
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 11.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π Γ Γιαννακόπουλος Γεωργακίου Σαλπά
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 13.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ε Γ Γιαννακόπουλος Γεωργακίου Σαλπά
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ Γερουλάνος Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 19.15 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ -ΠΕΡΑ   Π Γ Τζίμης Β. Νικολαίδης Σαμούρης 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ Ε Β Δελδήμος Ιερωνυμάκης Λεουτσάκος  Κοντοθανάσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Β Ιασωνίδης Βλάχος Μπανιά Ζερίτης Θ.


ΚΥΡΙΑΚΗ 19-10-14


ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 09.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ. -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Α1 ΓΥΝ Γκανής Ι Ρεμουντάκης Καρουμπής Ντεμελής Μούλτση
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α1 ΓΥΝ Ντίντας Σκουλαρίκης Λέκου Σαλαταγιάνη  Λεουτσάκος
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α1 ΓΥΝ Καταγάς Σιαμίδης Πάλλας  Παπαδάτος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Α2 ΓΥΝ Σέλληνας Μητρόπουλος Λαρόζα Σαμαρτζής Ντεμελής
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΒΑΡΗ Α2 ΓΥΝ Κουτσόπουλος Ζαννίδης Δάνδολος Ζερίτη Δ. Ζωγράφος
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α2 ΓΥΝ Κατσιμάρδος Σπυράκος Ζερίτης Α. , Ζερίτη Ζουδιάρη

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 12.15 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Β ΑΝΔ Πούλιος Ντίντας Καπούτσης Κολοφώτη Μηνάς

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 15.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Γ ΑΝΔ Κοτσώνης Παπαδόπουος Χρ. Κούρτη Κατσίπης Νκολαίδης 

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
Ν. ΚΑΚΛΑΜ. ΛΑΓΟΝ 20.30 ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ Γ ΑΝΔ Τεφτίκης Σ Αχιλλέως Βεμβέτσος Σουλογάνη Δημητρακοπούλου

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ Α Π Σιαμίδης Γεωργουλάκος Σαμαρτζής
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.15 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Γ Πέππας Πάλλας Μοσκόβης
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π Γ Σταγιάνιος Αυγουλάς Καλουζάκης
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γ Σταγιάνιος Λέκου  Καλουζάκης
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑ 13.30 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ. -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Γερουλάνος Λέκου Λαρόζα
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Αϊβαλιώτης Κατσίπης  Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Γ Ιερωνυμάκης Τσιπλακίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Γ Μαρτινάκος Κούρτη  Πάλλας
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π Γ Τζίμης Στ. Γαβρέλης  Μίχας Α
ΑΝ. ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 16.00 ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ Aχιλλέως Δημήτρουλα Καναρίδης
ΑΝ. ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 17.30 ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Γ Αχιλλέως Δημήτρουλα Καναρίδης
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 18.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ-ΣΑΡΞ Π Γ Τζίμης Β. Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ Ε Β Μπουλινάκης Tούσης  Σαμούρης Παπαντώνης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β Μιχαηλίδης Ιασωνίδης Μοροχλιάδης Χριστοδούλου
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε Β Γερουλάνος Πολίτης Κ. Παπασαρή
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Ε Γ Τζίμης Στ.  Κάζος  Νικολαίδηςδεν θα διεξαχθει 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑ 12.00 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ Γερουλάνος Λέκου Λαρόζα
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 15.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ Φραγκιαδάκης Μηνάς Μπάλλας
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 17.30 ΦΑΡΟΣ Ν.Σ Μ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ Φραγκιαδάκης Παπασημακόπουλος Μπάλλας
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ Ε Γ Σκουλαρίκης Καπούτσης Μοροχλιάδης 

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Πέππας Πολίτης Κ. Τσιπλακίδης 


ΔΕΥΤΕΡΑ 20-10-14


Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Σπυρόπουλος Αργυρούδης Κάζος Μοσκόβης Ντεμελής
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΚΕΚΛ. ΘΥΡΩΝ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΑΟΝΑ Καραβίτης Ορφανός Ιορ. Κοντοθανάσης Λεουτσάκος Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΕΡΑ Αλτσαντζής Τσαχάκης Καραγεωργόπουλος  Σκαρμούτσος Παπαντώνη ς
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΙΑ Παυλόπουλος Α Γρίβα Γεωργακίου Πάλλας Πολίτης Κ.
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Μαραμής Γιακείμη Λαρόζα Κατσίπης Σαμαρτζής
ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ραχιώτης Πλιάκας Μούλτση Πασχοπούλου Σαμούρης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κάρδαρης Παπαδόπουλος Χρ. Δημητρακόπουλος Δάνδολος Λιάπη

Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Μέλης Πέππας Κολοφώτη Δημακοπούλου Ορφανός
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΙΚΟΝΙΟΥ -ΣΑΡΞ Λαζαρίδης Αθανασόπουλος Γεωργουλάκος Γουζούασης Γώγου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ -ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Φάκωνας Τζίμης Σ. Ζερίτης Α.Ζερίτη Ε. Mπανιά
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Αντερριώτης Γκότσης Πολίτης Γ. Καπούτσης Κούρτη
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ. 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ  Τσουραπάς , Φλώρος Ζερίτης Θ. Γαβρέλης Μίχας Α.
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΠΟΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Αντωνόπουλος Δελδήμος Ασλανίδης Καρουμπής Καραγκιουλές


ΤΡΙΤΗ 21-10-14


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α Τεφτίκης Σ. Τσαχάκης Μιχελακάκης Ναζίρη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α Σκαλτσής Ιασωνίδης Μιχελακάκης Ναζίρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α Τηγάνης Γ. Τσαρούχα Ζερίτης Θ. Ζωγράφος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α Μανουσόπουλος Μπούκας Ζερίτης Θ. Πουλιανάς
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α Μουρμούρης Πέτρου Βεμβέτσος Σουλογάνη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α Αργυρούδης Τηγάνης Ι Βεμβέτσος Σουλογάνη
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α Ξοχάκης Θεοδωρόπουλος Σαμούρης Μηνάς
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α Τσάτσης Αντερριώτης Σαμούρης Μηνάς
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Α Σπυρόπουλος Καλαϊτζάκης Νικολαίδης Μοροχλιάδης
ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α Τσολάκος Χατζηκυριάκος Νικολαίδης Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α Λαζαρίδης Παπαδόπουλος Χρ Καραγεωργόπουλος Μοσκόβης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Β Σέλληνας Λαζόνγκα Αργύρη Μίχας Α.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α Κατσιμάρδος Ντίντας Αργύρη Μίχας Α.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΑΟΝΑ Π Β Ρουμελιώτης  Γκανής Α. Ζερίτη Δ. Δάνδολος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π B Χρηστίδης Ηλ. Χριστοδουλάκης   Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Β Κουτσόπουλος Παπαντώνη Μπαλλας
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛ. ΣΑΡΞ Ε Γ Κουτσόπουλος  Παπαντώνη Μπαλλας
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Π Β Χρηστίδης Π Δελδήμος Πολίτης Κ. Παπασαρή
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Σταγιάνος Γουζούασης Γώγου
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ- ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε Γ Σταγιάνος Γουζούασης Γώγου
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Γ Πέππας Κοντοθανάσης Μαλλούχου
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ Π Γ Γερουλάνος Δημακοπούλου Δακορώνης
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π Γ Μπουλινάκης Μίχας Γ. Καλουζάκης
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π Γ Κορωναίος Αυγουλάς Τοβήλ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Γ Κορωναίος Αυγουλάς Τοβήλ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ Φραγκιαδάκης Τσιπλακίδης Τσιρογιάννη
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΙΕΑΣ Π Γ Ζαγουρής  Κούρτη Σαλπά
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Π Γ Φάκωνας Χρηστίδης Γεωργόπουλος
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ, Π Γ Αϊβαλιώτης Φεστερίδης Μπασούκος
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π Γ Τζίμης Σ. Γιαννακοπούλου
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΠΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ Μέλης Δημητρακοπούλου Καναρίδης
ΑΝ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ . Ε Γ Μέλης Δημητρακοπούλου Καναρίδης
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Β  Μητρόπουλος Κοτσώνης Καραγκιουλές Κανάβη
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε Β Φραγκιαδάκης Καπούτσης Μούλτση


ΤΕΤΑΡΤΗ 22-10-14


ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΝ Α Παπαδόπουλος Χρ. Χατζηκυριάκος Σκαρμούτσος Ορφανός
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΝΕΑΝ Α Κοτσώνης Πούλιος Νικολαίδης Παπασημακόπουλος
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΑΝ Α Πόντας Σκουλαρίκης Γιαννακοπούλου Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΕΑΝ Α Γκότσης Φλώρος Δημήτρουλα Λιάπη

ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΝΕΑΝ Β Φραγκιαδάκης Παπαδάτος Φεστερίδης
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.45 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕΑΝ Β Πέππας Καραγεωργόπουλος Μπασοιύκος


ΠΕΜΠΤΗ 23-10-14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Αργυρούδης Παυλόπουλος Ηλ Χρηστίδης Δημακοπούλου Λεουτσάκος
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  Πόντας Αθανασόπουλος Φεστερίδης Τσιπλακίδης Χριστοδούλου
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ Τσαχάκης  Ντίντας Γαβρέλης Γιαννακοπούλου Δάνδολος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ Χρηστίδης Ηλ Μητρόπουλος Ασλανίδης Καραγκιουλές Μοσκόβης
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Λαζαρίδης Τσουραπάς Χατζηπαρασκευά Παπασαρή Κατσίπης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Τεφτίκης Κ.  Ελυθερίου Πολίτης Γ. Τοβήλ Μαλλούχου


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24-10-14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Καλαϊτζάκης Καταγάς ς Τσιπλακίδης Πολίτης Κ, Κάζος 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Μαργώνη Φλώρος Ζερίτη Δ., Τσιρογιάννη Αργύρη
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ορφανός Ιορ. Κούλης Χ Παπασημακόπουλος Πουλιανάς Γαβρέλης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Κοτσώνης Πούλιος Καρουμπής Ντεμελής Παπασαρή
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΆ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Γιακείμη Σπυράκος Λιάπη Φεστερίδης Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣ 21.00 ΓΑΣΕ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Μητρόπουλος Κόκκορης Χατζηπαρασκευά , Σαλταγιάννη Παπαδάτος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ζαννίδης Τζήκας Πασχοπούλου Μούλτση Κούρτη

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΔΑ Ελευθερίου Κούλης Κ. Δάνδολος Μηνάς Ναζίρη 





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right