menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  2.10.14 από isaak

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από Τρίτη 07-10-14 μέχρι και την Παρασκευή 10-10-14

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ που επαναορίστηκαν μετά και τις αναβολές των αγώνων 01-06 Οκτωβρίου. Αναλυτικά :


ΤΡΙΤΗ 07.10.14


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Α Τηγάνης Ι. Ντίντας -Μιχελακάκης Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α Σέλληνας Κατσιμάρδος -Μιχελακάκης Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ -ΑΟΝΑ Π Β Τσουραπάς Αναστασίου -Αυγουλάς Μηνάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α Σκαλτσής Γκότσης - Αυγουλάς Μηνάς
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Π Α Παυλόπουλος Ανδ,, Ιασωνίδης - Μπανιά,  Ζωγράφος
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α Τεφτίκης Κ. ,Ιασωνίδης , Μπανιά ,
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Α Αντωνιάδης Αργυρούδης - Χρηστίδης Πουλιανάς
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Α Τσολάκος Κομιανός -Πασχοπούλου Φεστερίδης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α Τεφτίκης Σ Λαζόνγκα -Ζερίτης Θ. Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α Σπυρόπουλος Χρηστίδης -Μπάλλας Παπασημακόπουλος
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Α Φάκωνας Φραγκιαδάκης -Πολίτης Γ Σαμούρης
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε Α Φάκωνας Φραγκιαδάκης -Πολίτης Γ Νικολαίδης
ΚΛ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Β Βουγιουκλάκης Καφαντάρης -Γώγου Χατζηπαρασκευά 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Β Κοτσώνης Χριστοδουλάκης- Γώγου Γεωργακίου
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ Π Β Τσάτσης Βελέντζας -Ναζίρη Αργύρη
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π Β Χρηστίδης Παυλόπουλος- Ηλ. Λαρόζα , Πολίτης Κ
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Γερουλάνος- Δημακοπούλου Μητσικάρης
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π Γ Πέππας - Τσιπλακίδης Καπούτσης
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ Αϊβαλιώτης - Μαλλούχου Μίχας Γ
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Τζίμης Σ.- Γεωργόπουλος Κούρτη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.00 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ Μέλης - Τοβήλ Χριστοδούλου
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.45 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ- ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Γ Σταγιάνος -Σαλταγιάννη Λεουτσάκος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΕΑΝ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΝ Καλογριάς Γκανής Αντ. Ζεριτης Α Βεμβετσος Σουλογανη


ΤΕΤΑΡΤΗ 08.10.14


ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2O ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 20.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΝ Σταγιάνος Γερουλάνος Μοσκόβης Παπαδάτος Κουτσομήτρος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22.00 ΑΕΣΕΛ ΝΕΑΝ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Τηγάνης Ι.,  Κούλης Κ. Αργύρη Ζούδιαρη Παπασημακόπουλος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΝΕΑΝ Δελδήμος , Κούλης Χ.- Ασλανίδης , Καπούτσης,  Κολοφώτη
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Μέλης Αϊβαλιώτης -Καραγεωργόπουλος Μπασούκος

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ Παπαδόπουλος Χρ. Κουτσόπουλος - Σαλπά , Κάζος,  Γεωργουλάκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Φραγκιαδάκης Τζίμης Σ. - Μπανιά , Μίχας Α , Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔ.  21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Χατζηκυριάκος Κατσιμάρδος -Ναζίρη , Ζερίτης Α. , Μοροχλιάδης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ - ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ Πέππας Κορωναίος -Γουζούασης , Κουτσομήτρος , Πάλλας


ΠΕΜΠΤΗ 09.10.14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Aντωνιάδης  Τσουραπάς - Λεουτσάκος Σκαρμούτσος,  Φεστερίδης
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Πολυχρόνης  Αργυρούδης- Καλουζάκης  Μοροχλιάδης Δημακοπούλου
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Πόντας Τεφτίκης Σ.- Βεμβέτσος Σουλογάνη Δημήτρουλα 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Λαζαρίδης Αντεριώτης - Ασλανίδης ,Τσιπλακίδης  Τοβήλ
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Αποστολίδης ,  Αθανασόπουλος - Γουζούασης Ντεμέλης Χατζηπαρασκευά
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Κονταράτος Σέλληνας - Δημητρακοπουλος Μιχας Α Δημητρακοπουλου


ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Φάκωνας Τζίμης Β -Νικολαίδης Ζερίτη Ε. Ζερίτης Α

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ -ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Μέλης Γερουλάνος - Καπούτσης , Παπαντώνης ,  Πουλιανάς


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10.10.14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Χρηστίδης Ηλ Μπούκας - Μοσκόβης Παπαδάτος Ντεμέλης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45  ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Μητρόπουλος,  Χατζηκυριάκος -Κατσίπης Σαλπά, Κάζος 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Χρηστίδης Π., Καταγάς  - Λαρόζα Πάλλας Πολίτης Κ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Πόντας Κομιανός, Βεμβέτσος Σουλογάνη  Μπάλλας
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑ ΔΗΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ Ελευθερίου Ντίντας Αργύρη Δημητρακόπουλος Μηνάς
ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Τσάτσης Γκανής Ι. - Χριστοδούλου Δημακοπούλου Τοβήλ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΤΑΤΑΥΛΑ Γκανής Α. Δελδήμος- Παπαντώνης,  Μούλτση Πασχοπούλου

ΠΑΙΔΙΚΟ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σταγιάνος Φάκωνας Πουλιανάς Σαμούρης

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ Μαγκλογιάννης Καλαϊτζάκης Καραγεωργοπουλος Μπασουκος Κουτσομητρος
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Καλογερόπουλος Ελ. Γρίβα Κουρτη Λεουτσακος Μαλλουχου
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Γιακείμη Θεοδωρόπουλος Μοροχλιαδης Νικολαιδης Φεστεριδης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΑΟΝΑ Τεφτίκης Κ. Καλογερόπουλος Γεωργουλακος Γουζουασης Γωγου
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΕΡΑ Κονταράτος Παυλόπουλος Α. -Χατζηπαρασκευά,  Σαλταγιάννη,  Αυγουλάς
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Τσαρούχα ,  Μουρμούρης - Ζωγράφος Κολοφώτη Χρηστίδης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Σκούτας Ξοχάκης - Ασλανίδης Μίχας Α Ζερίτης Θ








Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right