menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.9.14 από isaak

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ | Τα αποτελέσματα και οι πόντοι αναλυτικά της 2ης ημέρας της 2ης αγωνιστικής (λαχτάρισαν οι μεγάλοι) Το πρόγραμμα της φάσης των 16.

Κοινοποίησέ το :
Εν. Αρμενίων 

ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΜΙΛΩΝΑΣ 75-81 (70-70)(35-35)
Διαιτητές : Παπαδόπουλος , Χριστοδουλάκης
ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ (Ποτόσογλου): Σαρρής 2, Μόμτζος 2, Κάτσικας 2, Πατμανίδης 2, Ζέγγος 14(1) Χεργκελετζής 11, πρινέας 13, Κατσούρης Γ. 15(3), Μοσχολιός 2, Ανδρουλάκης 4 , Λατσούρης Βικ 4, Καρανδρέας 1
ΜΙΛΩΝΑΣ (Τσιτσόπουλος , Ζάννος): Κρασσάς , Μπίκας 25, Βαρυπάτης 22(2), Σίννης 1, Παπαζαφειρόπουλος 5(1), Χολέβας , Γεωργάκης 7(1) , Σουληνάρηςς 13, Παπανικολόπουλος 8(2)

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 51-69(21-44)
Διαιτητές: Μέλης Πέππας
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας) : Κατήρας 4, Βροντάκης 10, Αθανασίου 2, Ταμπάκης 20, Καρανσδρέας , Βήχος 4, Φάβας 7 , Αναστασόπουλος 2\. Χαριτόπουλος , Ψαλιδάκος , Κοκκιδίδης 2
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Κλιγκόπουλος , Γεωργάκης) :Χαραλαμπίδης 12(2) Ευαγγελίτσης , Οικονόμου 4,Παλτόγλου 7(2) , Βαμβακάρης 10, Στουραίτης 4, Καλής 14 , Βούτας 8 , Καλαμαράς 6(2) , Κωνσταντίνου , Χόρτσας , Δελέγκος 4(1)

ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ .- ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 48-65(31-35)
Διαιτητλες Τσαχάκης , Τηγάνης Ι
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ (Κουρής Φωτεινός): Σκόρδος 2, Παρίσος 9(1) Σκουλούδης 2, Μποουρούσης 3, Κακκαβάς 10(1) Πετρακάκης 5, Κελέσης 3(1) Μαρκογιαννάκης 4(1) Ευστρατίου Δαγτζής 10
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Μανουσέλης Ποδαράς) Καπώνης 2 Τσελέκος , Κονδύλης 17(1) Σίθμος 2 Κοκαλιάς ,. Αθηνιώτης 6(1) Παπαργυρόπουλος 13(1) Βαρδαβάς 20, Πιεβαλίτσα 2 , Γάργαλης , Πεφάνης 3 Βλάχος

ΓΛΥΦΑΔΑ – ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 70-76 (31-43)
Διαιτητές: Τεφτίκης Κ. Γκότσης
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Κατσιέρης 7(1), Σέιφερ 11, Καλάβριας, Τερτίκας 2, Γκονουλλού 11(2), Γουλανδρής 6, Μακρυγιάννης 12(1), Σερελέας 2, Κοκαράκης 6, Λίππας 13(3), Μπενιαμίν, Μπαντούνας.
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Κακαλιάς, Χρήστου): Μπογδανίδης 3(1), Κωνσταντώνης 14(2), Κόκκινος 9, Καρλάφτης 6(2), Μακρόπουλος, Βελιζιώτης 11(1), Κασπαριάν 13(1), Λάβαρης 14, Τσεμπέλης 2, Τσάτας 4.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΠΕΡΑΜΑ 64-66(26-35)
Διαιτητές: Ορφανός , Αθανασόπουλος
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης ): Σιρόγλόυ 17(2), Τζοβάρας 7(2), Λουκής , Αντιπάτης 8(1) Μπίκουλης 12, Αντωβνουσάκης 8 , Κοτρότσος , Μαυροειδάκος , Σαγρής 6, Παραδιάς , Ζυγομαλάς , Ζήσης 6
ΠΕΡΑΜΑ (Κάσσης , Μανδραγός) : Χαραλαμπίδης 6 , Φωστέρης 10(1) , Καίρης , Κοροπούλης 7(1) Ιωάννου 6 , Κουκουβάκης 20, Διαμαντόπουλος 8(2), Βουρνάς , Σωτηρίου 4, Πετράκος 5

ΒΑΡΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 56-60(28-25)
Διαιτητές: Φραγκιαδάκης Σταγιάνος
ΒΑΡΗ (Βρεττός ): Σταχίκας 4, Ανεμοδουράς 13(1), Παπαζιάν 8(2) , Οικονόμου 1, Μαλιάρας , Φουντούλης 12, Ασπράς 2, Γύφτος 3(1) , Κοτζαγεωργίου , Κατσιούλης 13(3), Βατίστας
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος, Νικάκης): Παναγόπουλος 1, Μανίκας 6(1), Ταρανάς 4, Κουτρόπουλος 9(2), Κασάνος 8 , Αδράμης 1, Αποστολάκης 12, Κουντούρης , Ακρίβος , Χριστόπουλος 10, Παπαζαχαρίου 2, Δούβος 7

ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ –ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. 58-64 (31-34)
Διαιτητές: Αργυρούδης , Αντωνιάδης
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Νικολαίδης , Τσιρονιάν) : Αμπατζής 12, Γιετιμιάν , Ρουμελιώτης , Μουλάς 12(2) , Σταματόπουλος 2, Νικολόης 7(1) , Μακρινός 8(1) , Ασημακόπουλος , Εμμανουήλ , Τσιμπιράκης 12, Καλούδης 2, Μπακούρος 1
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. (Μάντζαρης , Λιτόπουλος) : Βλαχάκης 6(2) , Μαρούγκας 14, Ξύδας 9(1), Λοϊζίδης 11(1) , Σκαμνάκης 10(1) , Μοναχός Ξυδούς 2, Καχής , Παπαπέτρος 12, Καλόστος , Καράμπελας


ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 82-74(37-34)
Διαιτητές: Ορφανός , Λύρας
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Κωνσταντινίδης, Γραμματικός Αν.) : Αγγελόπουλος 10, Ντόσκορης 6(1) , Χατηζκίδης 11(1)  , Καρέλλης 11(3)  , Λουκάκης 10 , Τράγος 7, Παναγόπουλος 4(1),Χαρούνι 23 , Γραμματικός
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  (Αρμένης , Γραμματικός) : Κωσταρέλος 8(1) ,Τσιπίδης 2 , Σίνης 18(3) , Αριστοτέλους 10(1) , Μαραγκόπουλος 16, Λαζαρίδης 12(1) , Νοίδης 4, Πάσμα 2, Καρτερολιώτης 2
Εκκρεμούν για να ολοκληρωθεί η 2η αγωνιστική :Πέρα -Φάρος Κερ. (25/09) και Τερψιθέα Γλυφ. - Ίκαρος Ν. Σμ.(25/9)  







Η φάση των 16
Κυριακή 28.09 και Δευτέρα 29.09


Ερμής Πειρ. -Πρωτέας Βούλας ,
Άρης Νικαίας -Πορφύρας ,
Πέραμα -(Πέρα η Φάρος) ,
Έσπερος Καλλιθέας - (Τερψιθέα η Ίκαρος Ν. Σμ.) ,
Μίλωνας -Τράχωνες /Δίας,
Αιξωνή Γλυφάδας -Πόλις Καλλιθέας ,
Αστέρας Αγ. Δημ. -Κρόνος Αγ. Δημ. ,
ΑΕ Ίκάρου Καλλιθέας (νέοι) - ΕΑ Νικαίας



Ερμής Πειραιά 


Ευρυάλη -Πρωτέας Βούλας 
Έσπερος -ΑΕ Καλλιθέας 







Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right