menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  25.9.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από Σάββατο 27.09 μέχρι και Παρασκευή 03.10

Κοινοποίησέ το :



Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές που θα διευθύνουν τους αγώνες της Ένωσης από το Σάββατο 27.09.14 μέχρι και την Παρασκευή 03.10.14 . Αναλυτικά


ΣΑΒΒΑΤΟ 27.09.14


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ. ΠΑΠΑΔ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Β Ρεμουντάκης Τηγάνης Ι.- Παπασημακόπουλος Μπάλλας
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ. ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Β Ρεμουντάκης Τηγάνης Ι . - Δημητρακοπούλου Μπάλλας
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Β Βελέντζας Τερζής -Μπανιά Δάνδολος
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (ΑΡΤΑΚΗΣ) 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β Ζαγούρης Δουλιόγλου -Σαμούρης Νικολαίδης
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β Μέλης Αϊβαλιώτης - Παπαδάτος Καραγεωργόπουλος


ΚΥΡΙΑΚΗ 28.09.14


ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ. ΠΑΠΑΔ 19.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Σέλληνας Φλώρος - Ναζίρη Μίχας Λιάπη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (NEAN) Βουγιουκλάκης Τσόλη -Χατζηπαρασκευά Γεωργακίου Γουζούασης
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΑΟΝΑ Κοτσώνης Δαβοδέλη -Πουλιανάς Πάλλας , Λέκου

ΠΑΙΔΕΣ Α΄
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 18.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Φραγκιαδάκης Τζίμης Σ. - Καλογεράκος Ζουδιάρη

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ. ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Πέτρου Τεφτίκης Σ. - Μοροχλιάδης , Μηνάς , Ζερίτης Θ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΕΦΗΒΟΙ) -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Τσουραπάς Σκουλαρίκας - Χριστοδούλου Ταβουλάρης Κούρτη
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 17.00 ΠΕΡΑΜΑ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Μητρόπουλος Χριστοδουλάκης - Πολίτης Κ., Καλατζή , Κατσίπης

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΒΑΡΗ Π Β Γερουλάνος Πέππας - Ντεμελής Μπασούκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ε Β Φραγκιαδάκης Τζίμης Σ. -Γιαννακοπουλου Γαβρέλης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Β Μέλης Φάκωνας  -Σαμαρτζής Λεουτσάκος


ΔΕΥΤΕΡΑ 29.09.14

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. -ΠΟΡΦΥΡΑΣ Λαζαρίδης Μανουσόπουλος -Γεωργουλάκος Καρουμπής Σαμαρτζής
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. - ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ. Κάρδαρης Γιιακείμη -Καραγκιουλές Πασχοπούλου Μούλτση
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ Αντερριώτης Πλιάκας - Χρηστίδης Σαλπά Κούρτη
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΛ. 19.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Κονταράτος Λαζόνγκα - Κολοφώτη Λιάπη Αργύρη
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Παυλόπουλος Α. Σπυρόπουλος -Τοβήλ Δημακοπούλου Μαλλούχου


ΤΡΙΤΗ 30.09.14

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄-Β΄
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α Κοτσώνης Μητρόπουλος - Τοβήλ Χριστοδούλου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α Παπαδόπουλος Χρ., Ιασωνίδης  - Καρουμπής Κάζος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Α Αντωνιάδης Τσαχάκης -Αυγουλάς Πουλιανάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Α Αντωνόπουλος Σέλληνας -Σκαρμούτσος Αυγουλάς
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α Μαγκουνής Γκανής Α. -Λεουτσάκος Καλατζόγλου
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α Μπούκας Χρηστίδης Π. -Κοντοθανάσης Καλατζόγλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α Αντερριώτης Κατσιμάρδος - Βεμβέτσος Σουλογάνη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α Θεοδωρόπουλος Τηγάνης Ι .- Βεμβέτσος Σουλογάνη
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α Αναστασίου Ντίντας -Χρηστίδης Μηνάς
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α Γκότσης Τσουραπάς - Σαλπά Ασλανίδης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. Π Β Πόντας Φλώρος - Μιχελακάκης Καπούτσης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΠΡΩΤΕΑΣ Β Ε Α Παυλόπουλος Α. Βελέντζας - Μιχελακάκης Καπούτσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ- ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙ. Π Β Αναγνώστου Ελευθερίου -Τσιρογιάννη Ζερίτης Θ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Β Πέτρου Μαργώνη- Ναζίρη Καναρίδης
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Β Φάκωνας Σταγιάνος -Γώγου Λαρόζα
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α Φραγκιαδάκης Γερουλάνος - Παπαδάτος Μοσκόβης
ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε Β Γαβριήλ Κορωναίος- Χατζηπαρασκευά Σαλταγιάννη


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03.10.14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. Τηγάνης Ι Κούλης κ. -Τσιρογιάννη Ζωγράφος Ζερίτη Δ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Πέτρου Ντίντας -Βαλαής Ζερίτης Α. , Ζερίτη Ε
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γκανής Α. Νικολαίδης - Μοροχλιάδης Καναρίδης Δάνδολος
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ιασωνίδης Κούλης Χ. - Μίχας Δημήτρουλα Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. Μητρόπουλος Παυλόπουλος Ηλ. -Φεστερίδης Καλουζάκης Μαλλο΄χυου
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Κοτσώνης Καταγάς - Τσιπλακίδης Κουτσομήτρος Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ελευθερίου Κομιανός - Σαμούρης Γιαννακοπούλου Γαβρέλης






Περισσότερες πληροφορίες για αγώνες και βαθμολογικούς πίνακες :
ΑΝΔΡΩΝ : ΓΥΝΑΙΚΩΝ:









Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right