menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.9.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ (20-25 Σεπεμβρίου)

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων που θα διεξαχθούν στην ΕΣΚΑΝΑ από 20-09 μέχρι και 25-09 . Αναλυτικά



ΣΑΒΒΑΤΟ 20.09.2014

ΠΑΙΔΕΣ Β΄
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ. ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Φάκωνας Γερουλάνος Δημήτρουλα -Καναρίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ -ΑΟΝΑ Τηγάνης Ι. Κούλης Χ. Μπανιά-Δάνδολος
ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Τερζής Σπυράκος Ζερίτης Α.-Ζερίτη Ε
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Φραγκιαδάκης Αϊβαλιώτης Σαλταγιάννη -Κάζος


ΚΥΡΙΑΚΗ 21.09.2014

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Τσουραπάς Σάκκης Αργύρη Τσιρογιάννη Ζωγράφος
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Μέλης Σταγιάνος Δημητρακοπούλου , Μπάλλας, Φεστερίδης
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Δημητρακόπουλος Ντίντας Δημητρακόπουλος , Λιάπη , Ναζίρη 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 18.00 ΒΟΥΛΊΑΓΜΕΝΗ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Τεφτίκης Κ. Φλώρος  Μπανιά Καναρίδης Δημήτρουλα
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 20.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ Μπουλινάκης Σέλληνας Γουζούασης Κατσίπης Λέκου
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ Σέλληνας Ιασωνίδης Καλογεράκος Ζουδιάρη Γεωργακίου

ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Φραγκιαδάκης Γερουλάνος Καλατζή -Μούλτση
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΕΥΡΥΑΛΗ Μαργώνη Κόκκορης Κολοφώτη-Χριστοδούλου
(ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Πέππας  Τζίμης Σ. Ασλανίδης- Μοσκόβης ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ )



ΔΕΥΤΕΡΑ 22.09.2014

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Μέλης Πέππας Πουλιανάς , Καραγεωργόπουλος Σαμαρτζής
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. Φραγκιαδάκης Σταγιάνος Ζερίτης Θ., Ζερίτη Ε., Βαλαής
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦ . -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Τηγάνης Ι Τσαχάκης Βεμβέτσος Σουλογάνη Λιάπη
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ Παυλόπουλος Α Χριστοδουλάκης Δημακοπούλου Καραγκιουλές Κούρτη
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΔΜ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Αντωνιάδης Αργυρούδης Σαλπά Τσιπλακίδης Φεστερίδης
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τεφτίκης Κ. Γκότσης Γαβρέλης Γιαννακοπούλου Ζουδιάρη
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΠΕΡΑΜΑ Αθανασόπουλος Ορφανός Ι. Γεωργουλάκος Γώγου Καλατζόγλου
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Λύρας Ορφανός Εμμ.,   Καπούτσης Σκαρμούτσος Παπαντώνης



ΤΡΙΤΗ 23.09.2014

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π A Πόντας Τσαρούχα Μίχας Μηνάς
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α Αναγνώστου Σκαλτσής Μίχας Μηνάς
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Α Μέλης Τζίμης Σ. Κούρτη Δημήτρουλα
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (ΤΙΜΩΡ)-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Α Γερουλάνος Αϊβαλιώτης Λαρόζα Μπασούκος
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α Αναστασίου Ιασωνίδης Καλογεράκος Χρηστίδης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α Γρίβα Κατσιμάρδος Μοροχλιάδης Πολίτης Γ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Α Γιακείμη Νικολαίδης Σαμούρης Τσιρογιάννη
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Α Μαραμής Γκότσης Σαμούρης Ναζίρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α Πέτρου Βελέντζας Αυγουλάς Τοβήλ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α Κονταράτος Τσαχάκης Αυγουλάς Τοβήλ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣΕΛ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α Ραχιώτης Μελισσάρης Μιχελακάκης Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε Α Φάκωνας Φραγκιαδάκης Κοντοθανάσης Ντεμελής
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΠΕΡΑΜΑ Π Β Σταγιάνος Τζίμης Β. Αργύρη Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΝ., ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π Β Μπούκας Χρηστίδης Ηλ. Λεουτσάκος Πάλλας
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΒΑΡΗ Ε Β Αθανασόπουλος Μητρόπουλος Παπαδάτος Πολίτης Κ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Β Θεοδωρόπουλος Αντωνόπουλος Μαλλούχου Ορφανός
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β Φάκωνας Φραγκιαδάκης Καλουζάκης Δημακοπούλου





ΠΕΜΠΤΗ 25.09.2014

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. Γιακείμη Τσάτσης Δάνδολος Ζερίτη Δ., Ζερίτης Α.
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ - ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ιασωνίδης Γαρούφος Παπασημακόπουλος  Βεμβέτσος Σουλογάνη







Περισσότερες πληροφορίες για τους αγώνες και Βαθμολογικοί πίνακες :
ΑΝΔΡΩΝ : ΓΥΝΑΙΚΩΝ:









Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right