menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  29.9.14 από isaak

ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ Η ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ. ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ Ο ΕΣΠΕΡΟΣ Τα αποτελέσματα αναλυτικά

Κοινοποίησέ το :






ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 60-64
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ 78-61
ΠΕΡΑΜΑ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 52-75
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 73-65
ΜΙΛΩΝΑΣ -ΤΡΑΧΩΝΕΣ/ΔΙΑΣ 68-64
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 60-70
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59-70
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΟΙ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 80-72

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 59-70(25-45)

Διαιτητές: Κονταράτος Λαζόγκα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος, Νικάκης) : Παναγόπουλος 2, Μανίκας 2 , Ταρανάς 3 , Κουτρόπουλος 13(4), Κασσάνος 5 Κουντούρης Αποστολάκης 4, Αδράμης 13, Γιαλαμάς , Χριστόπουλος 4, Παπαζαχαρίου 5 Δούβος 8(1)
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Σαββάτης Τερζής): Μπάλλας 4, Στραγανιώτης 9 , Νάτσος 4, Σιούρας 4 , Χαλβατζής 2 , Δορκοφίκης 7 Αντωνόπουλος 16(3), Φρουσκλιάς 16(2) , Ανδριάτος 2, Μπίκας , Νικατζάμ 6 Τσιάνας

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΠΟΡΦΥΡΑΣ 78-61 (37-38)

Διαιτητές: Λαζαρίδης , Μανουσόπουλος
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (Δρουμπούκης , Τσαπάκης): Αλτσαντζής 2, Φωτόπουλος 22(2) , Λαμπρινός , Σταυρούλης 7(1) , Ραλάτος 9, Σουρλής 7 , Γαλίτης 3(1) , Κόλιας 12 , Θεοφιλίδης , Σέχος 2, Σκιαθίτης 3(1) , Πολυχρονόπουλος 11(1)
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Κλιγκόπουλος Γεωργάκης): Οικονόμου 9(1) Παλτόγλου , Χαρταλαμπιδης 13(3), Ευαγγελίτσης 14, Καλής 1 , Βαμβακάρης 8, Στουραίτης 9(1) Καλαμαράς 3(1)Βούτας 2, Δελέγκος , Κωνσταντίνου , Χόρτσας 2

ΜΙΛΩΝΑΣ –ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ 68-64 (24-26)

Διαιτητές: Αντερριώτης Πλιάκας
ΜΙΛΩΝΑΣ (Τσιτσόπουλος, Ζάννος): Ρουσόπουλος 4, Κρασσάς , Μπίκας 23(3), Βαρυπάτης 15(4), Σίννης 10, Μούσα , Χολέβας , Γεωργάκης 2 , Σουληνάρης 2 Παπανικολόπουλος 12
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ (Πετρουγάκης , Φαραώ): Αυγουστής , Ραζής Β. 7, Ραζής Μ. 5(1) , Οικονόμου 2, Γρηγοράκος 9(1) Ζερβός 14, Καδδάς 9, Ξυνογαλάς 5(1) , Γκιουρτσίδης 6, Καπέτσης 4, Παπαγιαννούλης , Παπαδημητρακόπουλος 3



ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 73-65 (33-37)

Διαιτητές : Κάρδαρης Γιακείμη
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Κωνσταντινίδης , Γραμματικός): Αγγελόπουλος 5, Ντόσκορης 7(1) , Χατζηκίδης 12(1), Καρελλάς 4, Μπαμπούνης , Τράγος 9, Παναγόπουλος 16(1) , Χαρούνι 13, Σπανός , Γραμματικός 7
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Μακρυδήμας, Τσεπέλης): Μπουρουζάνης 1, Δαρμογιάννης 4, Βλασσόπουλος 2, Βούζας 11(3) , Ντεφούδης 9, Συριστατίδης 16(1) , Βουρλίτης 7 , Μπελίτσης 6, Δρίβας 9(1) , Ιορδάνου




ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 60-64 (28-36)

Διαιτητές: Παυλόπουλος , Σπυρόπουλος
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. (Μάντζαρης , Λιτόπουλος): Ξύδας 10(1) , Λοϊζίδης 24(5) , Βλαχάκης 11(3), Παπαπέτρος 4(1) , Μοναχός 3(1) , Μαρούγκας 2, Ασημακόπουλος 2, Γουρδομιχάλης 4 , Σκαμνάκης
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Μανουσέλης , Τσεμπέρης) : Σίμος 4, Γεώργαρος 11(1) , Βαρδαβάς 7, Αθηνιώτης 3(1) , Παπαργυρόπουλος 8, Καπώνης 7(1) , Πιεβαλίτσα 5(1) , Κονδύλης 6(2) , Κοκαλιάς 9, Γάργαλης 4, Πεφάνης



ΤΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (01-10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015)

ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΟΙ - ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ













Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right