menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  27.6.14 από isaak

Πανελλήνιο Κορασίδων: 3η ημέρα Αγκαλιά με τον τίτλο ο Άρης , σίγουρο το μετάλλιο για τον Κρόνο





Ο Άρης νίκησε στο ντέρμπι το Γαλάτσι 67-59 και με νίκη σήμερα επί της Άμιλλας και ήττα του Ηροδότου από τον Κρόνο εξασφαλίζει το χρυσό . Εξασφάλισε μετάλλιο ο Κρόνος .

Γ.Ε.Α. Άμιλλα 2000 - Γ.Σ. Κρόνος Αγ. Δημητρίου 42-67
Διαιτητές: Παργιανόπουλος, Κέτουλας
Δεκάλεπτα:16-19, 29-34, 34-54, 42-67
Γ.Ε.Α. Άμιλλα 2000 (Τσουκαλάς): Κερκεμέζου 4, Μανιατά 10, Τσουκαλά 14, Τράμπα Γ., Οικονομάκου 8, Κατσέτου 4, Κοκκώνη, Τσίντζου, Αλεξοπούλου, Τράμπα Κ. 2, Τράμπα Α., Προκοπίου
Γ.Σ. Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Βασιλάκος): Τζανετάτου 5, Πετράκη 12, Καραλή, Ξυδά 4, Πυλιώτη 4, Λαμπράκη 2, Κάππου, Γκέργκι 12, Παναγιωτοπούλου 4, Γασπαράτου 5, Μαγγίνα 18, Μυλωνάκη

Α.Ε.Σ. Ένωση Γαλατσίου - Α.Σ. Άρης 59-67
Διαιτητές: Δεσλής, Κώτσου
Δεκάλεπτα: 22-21, 31-37, 41-51, 59-67
Α.Ε.Σ. Ένωση Γαλατσίου (Χρυσικάκης): Καραχάλιου 6, Παπαθανασίου 4, Βιντζηλαίου Α. 13, Λογοθέτη, Βιντζηλαίου Σ. 25, Πενταγιώτη, Δήμα 9, Μενουδάκου, Χαραλαμποπούλου 2, Χούμου, Αλικάρη
Α.Σ. Άρης (Τζιότζιος): Ιγγλέζου 12, Κατσαμούρη 11, Τσινέκε Α. 7, Παπαρδέλα 2, Αντωνιάδου 10, Τζιότζιου 5, Γιαννούσιου 1, Τσινέκε Ε. 19

Γ.Σ. Τιτάνες Παλαμά - Α.Ο.Ν.Α. Ηρόδοτος 31-62
Διαιτητές: Ζάχαρης, Ζιώγας
Τα δεκάλεπτα: 5-11, 12-27, 17-42, 31-62
Γ.Σ. Τιτάνες Παλαμά (Χατζιάρας): Μπακαβέλου, Εκκλησιάρχη, Τσερέπη 1, Μαγαλιού 6, Ακρίβου 6, Μουτσανά 2, Μπενέκη Χ. 2, Μαντέ 2, Πατούνη 1, Μπενέκη Μ. 9, Τζέλλα 2, Τζιμούρτου
Α.Ο.Ν.Α Ηρόδοτος (Χριστοδούλου): Σακουλάκη 10, Γιαλαμά Γ., Σοπίκου, Μιχοπούλου 9, Δανδουλάκη Α. 21, Μαυράκη, Νίχλου 1, Βαρελτζή Α. 3, Λογοθέτη 2, Βαρελτζή Ν. 10, Γαλανάκη 2, Δανδουλάκη Μ. 4


Το πρόγραμμα της σημερινής 4ης αγωνιστικής

15:00 Α.Σ. Άρης - Γ.Ε.Α. Άμιλλα ,
17:00 Γ.Σ. Κρόνος Αγ. Δημητρίου - Α.Ο.Ν.Α. Ηρόδοτος ,
19:00 Γ.Σ. Τιτάνες Παλαμά - Α.Ε.Σ. Έν. Γαλατσίου


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 3 αγώνες)

1. Α.Σ. Άρης 6 3-0 (155-117)
2. Α.Ο.Ν.Α. Ηρόδοτος 5 2-1 (188-134)
3. Γ.Σ. Κρόνος Αγ. Δημητρίου 5 2-1 (159-116)
--------------------------------------------------------------------
4. Α.Ε.Σ. Ένωση Γαλατσίου 4 1-2 (159-192)
5. Γ.Σ. Τιτάνες Παλαμά 4 1-2 (116-169) -53
6. Γ.Ε.Α. Άμιλλα 3 0-3 (132-187)

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right