menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.5.14 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ¨Εχασε ο Αετός Καλλιθέας αλλά σώθηκε !

Κοινοποίησέ το :



ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 57-66(31-25)
Διαιτητές Καλαϊτζάκης Ξοχάκης
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τασουσίδης , Παπανικολάου): Αντωνάρας , Πατάλας 15(1) , Περαματζής , Καρράς 10, Δασκαλάκης 15 , Αρβανίτης 2 , Μαρούγκας 7(1) , Λιώρης 8(1)
ΑΕΣΕΛ (Νικολαίδης , Σκόνδρας ): Τσακίρης , Μιχαηλίδης 3 , Καρασούλος 3(1) , Λεβαδείτης 27(3), Παπαμαρινόπουλος 11 , Θεολογίτης 5(1) Καλαμπόκης , Κιουρτζίδης 7 , Μαρόπουλος 10, Μπινιάρης

ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 63-60(34-32)
Διαιτητές: Γιακείμη Τσάτσης
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ (Φώσκολος, Φαραώ ): Ραζής Μ. 5(1) Πλατής 18(2) , Τσικίνας 4, Καδδάς 15, Ξυνογαλάς 13, Καπέτσης 6 , Παπαδημητρακόπουλος 2 , Μαγγανάς , Ραζής Β.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης): Στρόγλου 19(1) Αντιπάτης 2 , Ρίππης 19 , Δαλμυράς 16(4), Θεοδωρικάκος 2, Ζήσης 2 , Τσομίδης Λουκής , Αντωνουσάκης , Παππάς , Αντωνόπουλος

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ . 67-56 39-27
Διαιτητές : Χρηστίδης Π. Ρουμελιώτης
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Μανουσέλης , Ποδαράς ): Καπώνης 2 , Τσαπραλής 1, Γέωργαρος 15(1), Σίμος 4(1) , Βλάχος , Αθηνιώτης 5, Κοκαλιάς 9(1) , Βαρδαβάς 20, Σφυρής 2, Νικολάου , Πεφάνης 7(1) , Μαράκης 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. (Λαμπρόπουλος Ζλάτης ): Σταυρίδης 2, Νικολάκης 1, Σουφλέρης , Κουρής 3(1) Γιαχνάκης 4, Βαρβατάκος 11 , Παπαγιαννόπουλος 7(1 ), Μαρκόπουλος 18, Δανατζόπουλος , Τσακίρης 2 , Μένταυλος 4, Αρώνης 4

Π. ΦΑΛΗΡΟ – ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 71-62 (38-28)
Διαιτητές : Βουγιουκλάκης , Κοτσώνης
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γαζής):Αλεφαντινός , Αλεξανδρόπουλος 7(1) .Γεωργιάδης 1, Τζορμπατσίογλου 12(2) , Αγαπητίδης 2, Αθανασούλας 18, Παγίδας, Μπόθος 13, Τριανταφυλλίδης 4, Τσιφτσής 9, Καμαριανός 5(1)
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Κεραμειδάς): Καψοκόλης 3, Λεοντιάδης , Ευσταθίου 10(1) Τριανταδφύλλου 7(1), Σαράντης 23(2) , Πιστιόλης 6 , Κάτσικας 8 Βουρνάς 3, Μαρής ., Μουστάκλας, , Ντάσκας 2, Μπούζας

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΕΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 48-70(21-40)
Διαιτητές: Σκούτας , Θεοδωρόπουλος
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Λαμπαδάριος) : Μαστρογεωργίου , Καραντζής 2, Βελισσαράκος , Ντώνη 19(5), Ιωαννίδης 9 , Μαυρίδης , Μπάγιας 2 Παναγιωτόπουλος 9(3), Σιδερής , Ψαρρός , Γαλίτηε 5 Δημακαρέας 2
ΕΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Αρμένης , Σταρέντζης ): Αναστασιάδης , Τσιπίδης 2, Σίννος 13(4), Μαστρογιάννης 3, Μαραγκόπουλος 20 , Βουρλιώτης, Κοθράς Νοίδης 2 Πέτρου Κατζηλιέρης Μυλωνάς 6 Κωσταρέλος 24(4)

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 50-56 (22-18)
Διαιτητές : Ορφανός Ιασωνίδης
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης , Παλτζόγλου ): Μακρυγιάννης 14, Κατσιέρης 7(1) , Δημητρίου , Παριανός , Τέρκας , Γκονουλού 2, Γρίβας 7(2), Γουλανδρής , Λίπας 2 , Δημητρακόπουλος 18
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ( Καίσαρης): Σκουζής 15(1), Μαρακάκης 2, Καλούδης 11(3), Παππάς 6, Ντεροχονεσιάν 17(1) , Θωμόπουλος , Σίνας , Γεωργιάδης 5

ΑΕ ΡΕΝΤΗ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 63-77 (31-28)
Διαιτητές : Ορφανός Ι. , Παπαδόπουλος
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου , Φραγκόπουλος):Σμυρλής 9, Κωνσταντόπουλος 10, Κόϊκας 22(3), Βασιλειάδης , Μιχαλόπουλος 4, Αναγνωστόπουλος 11(1) ,Ρουσουνέλος 7(1)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος Κ. ,. Κλιγκόπουλος Δ. ): Μόμτζος 4, Κλιγκόπουλος Α. 2, Σκιαθίτης , Φουντής 7(1) , Καρασούλας 2 , Καραγιάννης 20(1) , Παριανόπουλος 16(1), Αδράμης 14(2) Δαουτάκος , Σαραντίδης 8 , Τζοβάρας 4(1)Κουϊμάνης 

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 75-77
Διαιτητές: Κατσιμάρδος , Αντωνιάδης
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Χαλκιαδάκης): Κωνσταντίνο 7(1) , Μαλτίδης 10, Τάγκας , Μπουζιάνης 37(2), Μπακάλης , Κελάδης 2, Παπάζογλου , Τρούπης 13, Παπατριανταφύλλου 6, Γκλετζάκος
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Ποτουλίδης):  Αγγελόππουλος 3(1) , Καραντανάς 9, Γιαννακής 6(2), Δεβεζόγλου 22(3), Ρέππας 8, Θωμάς 7(1) , Συριανός 20(2) , Γεράνιος , Κάκιας , Πεφάνης , Δανασής 2

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right