menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.5.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές 02-05 έως 09-05

Κοινοποίησέ το :


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02-05-14


2ΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ -ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ -ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ


ΣΑΒΒΑΤΟ 03-05-14

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΕΠΠΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 17.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΛΑΤΣΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 20.30 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ   ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ -ΜΠΑΝΙΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.30 ΒΑΡΗ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓ.- ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ    ΔΑΝΔΟΛΟΣ-ΜΙΧΑΣ
ΔΗΜ. ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 20.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ.  ΤΣΑΤΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ  ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ -ΜΗΝΑΣ
MINI ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΣΑΜΟΥΡΗΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ MΑΛΛΟΥΧΟΥ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ 
ΝΈΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 14.00 ΑΙΞΩΝΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
2Ο ΜΑΝΔΡΑΣ 11.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.- ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΛΠΑ


ΚΥΡΙΑΚΗ 04-05-11


ΓΥΝΑΙΚΕΣ PLAY ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ OFF 3η ΑΓ. 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 7Η
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΛΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 16.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 16.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
6Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΤΖΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΕΦ 16.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ



ΔΕΥΤΕΡΑ 05-05-14


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
NEO ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.30 ΑΟΝΑ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ NTANOΣ ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ ΤΣΙΠΑΛΚΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 20.30 ΠΕΡΑ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ  ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ



ΤΡΙΤΗ 06-05-14


ΠΑΙΔΕΣ Γ' - ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΒΑΡΗ 5 ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. 5 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛ. -ΣΚΑΛΤΣΗΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5 ΛΥΡΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ  ΒΑΛΑΗΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ 07-05-14


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ FINAL 4- 1ΟΣ  ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α., ΖΕΡΙΤΗ Ε. 
ΜΕΓΑΛΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.  ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΣΚΑΛΤΣΗΣ   ΑΡΓΥΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ., ΜΙΧΑΣ  
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΜΙΝΙΩΝ  20.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.   ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΤΗΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ 


ΠΕΜΠΤΗ 08-05-14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΟΜΙΑΝΟΣ  TOBHΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ  ΠΑΛΛΑΣ
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΓΩΓΟΥ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΑΖΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΓΡΙΒΑ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ  ΚΑΝΑΒΗ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΛΑΤΖΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΥΚΚΝΑ  ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. -ΜΑΝΩΛΗΣ   ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΕΡΙΤΗ Ε ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ  ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΠΟΥΚΑΣ  ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ FINAL 4 -2ΟΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΒΑΛΑΗΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09-05-14


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.15 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ- ΤΣΙΧΛΑΣ -ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΤΟΒΗΛ  ΚΟΥΡΤΗ

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right