menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.4.14 από isaak

Εθνικός , Μανδραϊκός , Προοδευτική και Ηλεκτρούπολη εξασφάλισαν την άνοδο στην Β΄ εφήβων

Κοινοποίησέ το :


Την άνοδο στη Β’ κατηγορία του πρωταθλήματος εφήβων κατέκτησε ο Εθνικός κερδίζοντας στον επαναληπτικό αγώνα τον Πόλις Καλλιθέας εκτός έδρας με 63-69. Στην Β΄ κατηγορία ανέβηκαν επίσης Μανδραϊκός , Προοδευτική και Ηλεκτρούπολη (νίκησε 66-59 μέσα στο Πέραμα). 
Στην Β΄ και ο Μανδραϊκός 

Στην τελική φάση των παίδων προκρίθηκαν οι εξής έξι ομάδες :
Πόλις Καλλιθέας,
Ίκαρος Ν. Σμύρνης,
Δάφνη Αγ. Δημ.,
Βάρη  ,
 Άρης Γλυφ. η Σαρωνικός,
ΑΕΣ Ελληνικού .

Aπό τις έξι ομάδες θα ανέλθουν στην Β΄ παίδων οι τρείς .

Οι ημερομηνίες του final 6 : 12/04/14 , 13/04/14 , 15/04/14, 03/05/14 , 04/05/14
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΓΗΠΕΔΑ
1Η 
ΑΓΩΝ. 12/04
ΣΑΒΒΑΤΟ
2Η 
ΑΓΩΝ. 
15/04
(ΤΡΙΤΗ )
3Η ΑΓΩΝ. 
29/04 (ΤΡΙΤΗ )
4Η 
ΑΓΩΝ. 
03/05 (ΣΑΒΒΑΤΟ)
5Η ΑΓΩΝ. 06/05
(ΤΡΙΤΗ)
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3



ΜΙΝΙ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (σε παρενθ. ο κλειδ.)

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Η ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (8)
 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (2)
ΕΥΡΥΑΛΗ  (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (4)
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ(7)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ  (5)
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (6)
ΡΕΠΟ (1)

Οι ημερομηνίες του final 7 : 12/04/14, 13/04/14 , 15/04/14, 26/04/14 , 27/04/14, 03/05/14 , 04/05/14
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΓΗΠΕΔΑ
1Η ΑΓΩΝ 12/04
2Η ΑΓΩΝ 
13/04
3Η ΑΓΩΝ 15/04
4Η ΑΓΩΝ 26/04
5Η ΑΓΩΝ
27/04
6Η ΑΓΩΝ 03/05
7Η ΑΓΩΝ 04/05
8
ΡΕΠΟ
ΚΡΟΝΟΣ
ΡΕΠΟ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΡΕΠΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ 
ΡΕΠΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΡΕΠΟ
ΕΥΡΥΑΛΗ 
ΡΕΠΟ
ΠΡΩΤΕΑΣ Β
ΡΕΠΟ 
ΠΡΩΤΕΑΣ Β-ΚΡΟΝΟΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ-
ΠΡΩΤΕΑΣ Β
ΠΡΩΤΕΑΣ Β-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-
ΠΡΩΤΕΑΣ Β
ΠΡΩΤΕΑΣ Β-ΕΥΡΥΑΛΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ Β -8
8-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ
ΕΥΡΥΑΛΗ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ- ΕΥΡΥΑΛΗ
ΕΥΡΥΑΛΗ-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ-8
8-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ-
ΕΥΡΥΑΛΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-8
8-ΚΡΟΝΟΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ-ΚΡΟΝΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ




ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (σε παρενθ. ο κλειδ.)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  (3)
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ  (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (2)
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  (5)
ΜΙΛΩΝΑΣ  (4)
ΡΕΠΟ(6)

Οι ημερομηνίες του final 5 : 12/04/14 , 13/04/14 , 15/04/14, 03/05/14 , 04/05/14
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΓΗΠΕΔΑ
1Η ΑΓΩΝ. 
12/04
2Η ΑΓΩΝ. 13/04
3Η ΑΓΩΝ. 15/04
4Η ΑΓΩΝ. 
03/05
5Η ΑΓΩΝ. 04/05
ΡΕΠΟ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ- ΜΙΛΩΝΑΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΡΕΠΟ 
ΜΙΛΩΝΑΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-
ΜΙΛΩΝΑΣ 
ΡΕΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΜΙΛΩΝΑΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ






Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στα :
- http://www.eskana.gr/#MenGameCenter

- http://www.eskana.gr/#InfoCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right