menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  24.4.14 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 28Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 78 62

ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 55 73

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (θα γίνει Δευτέρα 28.04.14 ώρα 21.30 αφού ο β΄ διαιτητής δεν προσήλθε)

ΠΑΛ ΦΑΛΗΡΟ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 67 50 (Το Π. Φάληρο ανέβηκε στην Α΄ και μαθηματικά)

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 63 67(πολλά επεισόδια μετά την λήξη συμπλοκές και τέσσερα δελτία που πήραν οι διαιτητές !!)

ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (θα γίνει Σάββατο 26.04.14 ώρα 20.00)

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ- ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 64 61

ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΔΙΑ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 68 50

ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Σάββατο 26.04.14 -20.00)
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ(Δευτέρα 28.04.14 - 21.30)

ΠΡΩΤΕΑΣ Β. – ΦΟΙΝΙΚΑΣ 78-62 (35-39)
Διαιτητές : Γιακείμη Τσουραπάς
ΠΡΩΤΕΑΣ Β. (Μανουσέλης , Ποδαράς): Καπώνης 10(2), Νικολάου 2, Γεώργαρος 7(1) , Σίμος 6(2) , Κονδύλης 8(2) , Αθηνιώτης 6, Κοκαλιάς 13(1), Βαρδαβάς 14 Σφυρής 4 , Πεφάνης 6, Μαράκης 2, Βλάχος
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Πουτουλίδης Οικονόμου): Αγγελόπουλος 3, Καραντανάς 12 Γιαννακής 2 Δεβετζόγλου 19(1), Ρέππας 13 Θωμάς 4, Συριανός 5, Πεφάνης 2, Δανασής 2

ΑΕ ΡΕΝΤΗ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 55-73(27-31)
Διαιτητές : Κονταράτος Ξοχάκης
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου, Βαλμάς ) : Σολδάτος 4, Κωνσταντόπουλος 2, Κόϊκας 17(1) , Σοκόλοφ 12 , Βασιλειάδης , Μιχαλόπουλος 11(1), Χαλκάς 3(1) , Μπίχτας 1 , Ρουσουνέλος 5(1)
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόποπυλος , Χαλκιαδάκης) :Κωνσταντίνο 3, Μαλτίδης 11(1) , Τάγκας , Μπουζιάνης 21(3) , Κελάδης Πατ’έλης 2 Παπάζογλου , Τρούπης 14(3), Παπατριανταφύλλου 19(3), Χρονόπουλος , Γκλεζάκος 3

Π. ΦΑΛΗΡΟ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 67-50 (34-25)
Διαιτητές : Μαγγουνής Τσάτσης
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γαζής): Αλεφαντινός , Σαββόπουλος 5(1) Αλεξανδρόπουλος 15(2), Γεωργιάδης , Τζορμπατσίογλου , Αγαπητίδης , Αθανασούλας 8, Παγίδας 8, Μπόθος , Τριανταφυλλίδης 8 , Τσιφτσής 9(1) , Καμαριανός 12
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος Κ. , Κλιγκόπουλος Δ.) : Κλιγκόπουλος Α. 2, Σκιαθίτης , Φούντης 5(1) , Καρασούλας 8, Καραγιάννης 15 , Παριανόπουλος 4, Αδράμης 5, Δαουτάκος 2 , Σαραντίδης 2 Τζοβάρας 5(1), Κλιγκόπουλος Γ. 2

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 64-61(22-31)
Διαιτητές : Χρηστίδης Π. Λύρας
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Λαμπαδάριος) Μαστρογεωργίου 13, Καρατζής 16(1), Βελισσαράκος 3, Ντώνη 9(1) , Ιωαννίδης 11 , Μαυρίδης , Μπάγιας 2 , Παναγιωτόπουλος , Σιδερής , Ρεπάνης 10(1) , Γαλίτης Δημακαρέας
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Καίσαρης ): Σκουζής 18(5), Ασλανίδης , Μαρακάκης 2 Καλούδης , Παππάς 6 Ντεροχονεσιάν 18(1), Θωμόπουλος 2 Σίνας 4, Γεωργιάδης 11(1)

EN. TΡΑΧΩΝΩΝ – ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 68-50(31-21)
Διαιτητές :Σέλληνας Ελευθειρίου
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ (Φώσκολος Φαραώ): Ραζής Μιχ 5(1), Μαγγανάς 3, Πλατής 12(2) , Τσικίνας 8 , Καδδάς 11 , Ραζής Β. 11(1) Καπέτσης 10(2) , Παπαδημητρακόπουλος 8
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης ,.Σκόνδρας ): Παντελάκης 9(1) Μιχαηλίδης 1 Ζηνέλης 4, Λεβαδείτης 2, Παπαμαρινόπουλος 11 , Θεολογίτης 2, Κιουρτσίδης 13, Μαρόπουλος 8 . , Τσακίρης , Καλαμπούκης

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ –ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 63-67(24-26)
Διαιτητές: Σπυρόπουλος , Μητρόπουλος
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Μακρυγιάννης 16(1), Κατσιέρης 18(1) , Τσιούμας 2, Γκονουλού 3(1) , Γουλανδρής 4, Λίππας 7(1), Δημητρακόπουλος 13
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. (Λαμπρόπουλος , Ζλάτης): Βαρβατάκος 19(1) ,  Παπαγιαννόπουλος 4(1) , Σταυρίδης 4, Νικολάκης 3, Μαρκόπουλος 27 , Κουρής 4, Τζίμης 3(1), Κονιδάρης 3(1)










Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στα :
- http://www.eskana.gr/#MenGameCenter

- http://www.eskana.gr/#InfoCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right