menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  10.4.14 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :





AEΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 43-63(27-27)
Διαιτητές : Γρίβα , Χριστοδουλάκης
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Χαλκιαδάκης): Κωνσταντίνο , Μαλτίδης 7, Τάγκας , Μπουζιάνης , Κελάδης , Πατέλης 8(1) , Παπάζογλου 4, Γκιοβάσο 3, Τρούπης 13, Παπατριανταφύλλου 6, Γκλεζάκος 2, Χρονόπουλος
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Μανουσέλης , Ποδαράς): Καπώνης 5(1) , Νικολάου 2, Γεώργαρος 10, Σίμος 8(2) , Κοκκαλιάς 7, Βλάχος , Αθηνιώτης 9(1) , Κονδύλης 9(1), Βαρδαβάς 3 , Σφυρής 1 , Γάργαλης 4 , Πεφάνης 5(1)

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ /ΔΙΑΣ 65-55(33-26)
Διαιτητές: Ζερβούδης , Κατσιμάρδος
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Καίσαρης): Σκουζής 13(3) , Ασλανίδης 1, Μαρακάκης 2, Καλούδης 11(3), Παππάς 11, Ντεροχονεσιάν 10 , Σίνας 2, Θωμόπουλος , Γεωργιάδης 15(1), Τυροκόμος, Αϊλαμάκης
ΤΡΑΧΩΝΕΣ (Φώσκολος Φαραώ): Ραζής Μ. , Πλατής 11, Τσικίνας 10,Καδδάς 18, Ξυνογαλάς 12 , Ραζής Β. 1, Καπέτσης 3(1) , Παπαδημητρακόπουλος

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 47-54(16-31)
Διαιτητές: Παυλόπουλος Ηλ., Ιασωνίδης
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (Κεραμιδάς, Καραπακλάς) : Καψοκόλης 1, Ευσταθίου 12, Τριανταφύλλου 2, Σαραντής 12(1) , Πιστιόλης , Κάτσικας 6, Βουρνάς 4, Μουστάκας 1, Ντάσκας -, Πατμανίδης 7
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Λαμπαδάριος): Μαυρίδης 6(2) , Καρατζής 24(2), Βελισσαράκος 3(1), Ντώνη 8(2) , Ιωαννίδης 9, Μυλωνόπουλος , Μπάγιας 4, Παναγιωτόπουλος , Κουτρομπίλας , Ρεπάνης , Γαλίτης , Δημακαρέας

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΑΕ ΡΕΝΤΗ 72-62(33-29)
Διαιτητές : Αργυρούδης , Αντωνιάδης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης, Τιτάκης) : Σιρόγλου 17(2), Τσομίδης Λουκής 8, Αντιπάτης 11(1), Αντωνουσάκης , Μαυροειδάκος , Δαλμυράς 19(2) , Θεοδωρικάκος 10(1), Αντωνόπουλος , Ζυγομαλάς , Παππάς , Ζήσης 8
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου, Βαλμάς): Σμυρλής 7, Σολδάτος 4, Κωνσταντόπουλος 3, Κόϊκας 19(1), Σοκόλοβ 15, Βασιλειάδης , Μιχαλόπουλος , Αναγνωστόπουλος , Μπενιαμίν 2, Μπίχτας 5(1), Ρουσουνέλος 5(1)

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 60-71(35-31)
Διαιτητές :Παπανικολάου , Τηγάνης Γ.
ΑΕΣΕΛ (Νικολαίδης -Σκόνδρας) :Μιχαηλίδης 15(2) , Ζηνέλης 11(3), Λειβαδίτης 9(1), Παπαμαρινόπουλος 3, Κολοτούρος 8(1), Θεολογίτης 3, Γκιουρτζίδης 3, Μπινιάρης 3, Παντελάκης 5
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Αρμένης , Σταρέντζης): Μαστρογιάννης 5, Μαραγκόπουλος 20, Λαζαρίδης 20(3), Κωσταρέλλος 11, Νοίδης 7 , Μυλωνάς 6, Κοθράς 2

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 66-46(35-34)
Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλ. Χριστοδουλάκης
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος Κ., Κλιγκόπουλος Δ. ) : Μόμτσος 2, Βιδάκης 3 , Κλιγκόπουλος Α. 2, Φούντης 5, Καρασούλας 5, Καραγιάννης 17, Παργιανόπουλος 14(3), Αδράμης 9(2) , Σαραντίδης 2, Τζοβάρας 3, Δαουτάκος 4, Κλιγκόπουλος Γ.
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου Γ.): Μακρυγιάννης 20(1), Κατσιέρης 5(1), Δημητρίου , Παριανός , Τερτίκας 6, Γκονουλλού , Σερελέας 2, Γουλανδρής 1, Γεωργιάδης 2, Λίππας 8(2), Στεργίου , Παλτσόγλου 2

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 84-79(72-72)921-33)
Διαιτητές :Τσαχάκης , Τεφτίκης Σ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λαμπρόπουλος , Ζλάτης): Νικολάκης 9(1) , Κονιδάρης 8, Κουρής 17(4) , Βαρβατάκος 13(1), Παπαγιαννόπουλος 2 , Μαρκόπουλος 24 , Τζίμης 11(2),
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσαουσίδης, Παπανικολάου): Καραχάλιος 18(4), Αρβανίτης 7 , Αντωνάρας 12, Πατάλας 2, Καρράς 12, Μαρούγκας 25(1) , Λιώρης 3(1)

Π. ΦΑΛΗΡΟ –ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (θα γίνει την Κυριακή 13.04 κλ. Σεφ 14.00)









Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στα :
- http://www.eskana.gr/#MenGameCenter

- http://www.eskana.gr/#InfoCenter

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right