menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  10.4.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από Σάββατο 12.04. μέχρι Μ. Τετάρτη 16.04 , & από Πέμπτη 24.04 έως Παρασκευή 25.04

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από το Σάββατο 12.04 μέχρι και την Παρασκευή 02.05 . Αναλυτικά :


ΣΑΒΒΑΤΟ 12.04.14


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄ΠΛΈΪ ΟΦ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΛΙΑΠΗ
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 2 -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΙΤΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 14.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.45 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΠΑΝΕΛΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
2Ο ΜΑΝΔΡΑΣ 11.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 1 ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 20.30 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘ. -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 2 ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 17.45 ΒΑΡΗ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ 3 ΤΗΓΑΝΗΣ Ι ΓΙΑΚΕΙΜΗ  ΒΑΛΑΗΣ ΜΙΧΑΣ  
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 1 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ . ΞΟΧΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 1Η
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ 1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ-ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ 3 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΣΕΦ 19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 4 ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


ΚΥΡΙΑΚΗ 13.04.14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 12.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΕΤΡΟΥ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΤΡΟΥ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΑΟΝΑ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΤΙΝΤΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Ε
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΒΑΡΗ ΔΑΓΚΛΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ ΤΣΟΛΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΣΕΦ Β 14.00 Π.ΦΑΛΗΡΟ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ KONTAΡΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. ΜΗΝΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΥΖΑΚΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ 1 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 16.15 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΛΑΤΣΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΜΙΝΙ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 2 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΖΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 3 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΚΡΟΝΟΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 4 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 10.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ 2 ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 12.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΛΑΤΣΗΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ


M. ΔΕΥΤΕΡΑ 14.04.14


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π.  -ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ -ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ -ΑΟΝΑ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΒΑΛΑΗΣ -ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -ΛΙΑΠΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α -ΔΑΝΔΟΛΟΣ -ΜΙΧΑΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ -ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ -ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ-ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΚΩΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ -ΑΥΓΟΥΛΑΣ -ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΜΑΓΓΟΥΝΗΣ  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ -ΓΩΓΟΥ-ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ


M. ΤΡΙΤΗ 15.04.14


ΠΑΙΔΕΣ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. 1 ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠ. 20.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -ΒΑΡΗ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘ. 3 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΛΥΡΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΕΦΗΒΟΙ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 2Η
1ο ΚΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 1 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΜΑΡΑΜΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΥΖΑΚΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ -ΜΙΛΩΝΑΣ 1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ   ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΓΩΓΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΜΙΝΙ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β. -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 1 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ.
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 3 ΦΑΚΩΝΑΣ  ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. 4 ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ


M. ΤΕΤΑΡΤΗ 16.04.14


1ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΟΝΤΑΣ ΤΟΒΗΛ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
-------------------------------------------------------------------------------------------------


ΠΕΜΠΤΗ 24.04.14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.45 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΖΕΡΙΤΗ Α ΣΕΡΙΤΗ Ε ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΚΑΖΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. ΣΚΑΛΤΣΗΣ  ΣΑΛΠΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ  ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ 20.00 Π.ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΥΡΑΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ ΒΑΛΑΗΣ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25.04.14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ , ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΞΟΧΑΚΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΑΡΟΖΑ
ΝΈΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ ΜΠΑΝΙΑ




Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right