menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.4.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της εβδομάδας 04-04 έως 11-04

Κοινοποίησέ το :
Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από την Παρασκευή 04-04-14  μέχρι την Παρασκευή 11-04-14 . 



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04-04-14
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΚΑΖΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ ΓΩΓΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΜΑΚΡΗΣ Χ ΜΠΑΝΙΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Ε
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΤΙΝΤΑΣ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ PLAY OF
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ  20.00  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ 

ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF  ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ -ΦΑΚΩΝΑΣ ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΛΙΑΠΗ 





ΣΑΒΒΑΤΟ 05-04-14

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 1 ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 12.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΒΑΛΑΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 3 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15 ΑΟΝΑ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4 ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. Λ ΚΑΤΣΩΝΗ 09.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 5 ΓΕΡΟΥΛΆΝΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 6 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 7 ΛΑΤΣΗΣ ΛΕΟΤΣΑΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 11.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 1 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΑΖΟΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ.ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 19.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 4 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 17.00 ΠΕΡΑΜΑ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 5 ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΖΕΡΒΟΥΔΗΣ ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΝΙΑ ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 19.00  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΞΟΧΑΚΗΣ -ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΕΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ.- ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 06-04-14

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΚΑΝΝΝΑΒΗ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 21.00 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Ε
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤ ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΚΑΛΟΥΖΑΚΗΣΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΟΥΔΗ ΛΑΡΟΖΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.00 ΒΑΡΗ ΑΟΝΑ ΝΤΙΝΤΑΣ ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΠΟΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 1 ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 10.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 2 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 3 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ-ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΕΦ 16.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ 4 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ5 ΛΑΤΣΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ 6  ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΧΑΤΖΗΣ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΜΙΛΩΝΑΣ 7 ΠΟΘΗΤΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 1 ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ 2 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 08.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 4 ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.45 ΔΑΣΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΜΙΛΩΝΑΣ 5 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ-ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 14.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ.- ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΧΑΤΖΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. -ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ -ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 11.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ -ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΦΗΒΟΙ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑΜΑ ΜΑΝΩΛΗΣ -ΤΗΓΑΝΗΣ Ι ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ-ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ    ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΣΑΛΠΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 18.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ   ΜΙΧΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ
ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΒΑΛΑΗΣ
ΑΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ 2 ΦΑΚΩΝΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 12.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ  ΣΑΛΠΑ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ



ΔΕΥΤΕΡΑ 07-04-14

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. - ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ  ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΠΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ  ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. ΛΥΡΑΣ  ΧΑΤΖΗΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΣΑΜΟΥΡΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ ΓΚΟΤΣΗΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΑΡΓΥΡΗ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΛΑΗΣ ΛΙΑΠΗ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ.Α Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΑΣΕ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α. ΖΕΡΙΤΗ Ε. ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ



ΤΡΙΤΗ 08-04-14

ΕΦΗΒΟΙ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
EΦΗΒΟΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ΄
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΕΡΑ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΠΟΝΤΑΣ ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΜΙΧΑΣ



ΤΕΤΑΡΤΗ 09-04-14


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ
ΝEΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΟΥΔΙΑΡΗ  20-0 ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ  ΛΑΡΟΖΑ  ΓΩΓΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝ. ΖΕΡΙΤΗΣ Α. ΖΕΡΙΤΗ Ε
ΚΛ . ΒΑΡΙΚΑΣ 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΡΙΒΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ



ΠΕΜΠΤΗ 10-04-14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ TOBHΛ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ       ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-04-14 14.00 ΚΛ. ΣΕΦ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΩΓΟΥ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΛΙΑΚΑΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔ. 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ .
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ  ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΕΡΒΟΥΔΗΣ ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΜΠΑΝΙΑ ΒΑΛΑΗΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.15  ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11-04-14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗ 
2o KΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ.-ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΚΑΝΑΒΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΩΓΟΥ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΒΑΡΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΚΑΖΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

3ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΙΚΑ ΠΛΕΪ ΟΦ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ ΘΕΩΝΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ -ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ . ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right