menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  26.3.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από 29-03 μέχρι 04-04

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ οι διαιτητές και κριτές στους αγώνες από Σάββατο 29-03-14 και την Παρασκευή 04-04-14 . 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29-03-14
ΝΕΑΝΙΔΕΣ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 1)
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 14.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ (Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΟΣ)
ΚΛ. ΣΕΦ 18.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΣΑΛΠΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ Β΄ ΦΑΣΗ -Γ΄
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΦΗΒΟΙ Β΄ΦΑΣΗ -Γ΄
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΚΛ. ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 20.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 17.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛ. -ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΒΑΛΑΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15 ΑΟΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 09.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. -ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 09.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(ΥΠΟΛΟΙΠΟ)     ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΛΙΑΠΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30-03-14
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ18.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ 1 Α ΓΥΝ ΓΚΟΤΣΗΣ ΜΑΡΓΩΝΗ - ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 1 Α ΓΥΝ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΣΠΛΑΚΙΔΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ 1 Α ΓΥΝ ΞΟΧΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ -ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΚΑΝΑΒΗ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 1 Α ΓΥΝ ΞΟΧΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ -ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΝΑΒΗ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.00 ΒΑΡΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣ 2 Α ΓΥΝ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ -ΜΠΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΑΟΝΑ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 2 Α ΓΥΝ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι -ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΕΡΙΤΗ Δ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 Α ΓΥΝ ΚΑΤΑΓΑΣ -ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ -ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗ Δ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΝΤΙΝΤΑΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ -ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Ε ΝΑΖΙΡΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ - ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ  -ΣΙΔΕΡΗΣ  -ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 18.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΟΝΤΑΣ - ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ -ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ Β΄ ΦΑΣΗ -Γ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ ΠΟΛΙΣ Π ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΔΑΓΚΛΗΣ -ΜΟΥΛΤΣΗ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 12.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ- ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 15.30 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π ΓΚΑΝΗΣ Α ,ΜΑΡΓΩΝΗ -ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ε ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ., ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ- ΜΗΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.ΔΑΓΚΛΗΣ- ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΜΙΝΙ Β ΦΑΣΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΜ Β ΦΑΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ  ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΜ Β ΦΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΜ Β ΦΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 08.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΜ Β ΦΑΣ ΛΑΤΣΗΣ  ΚΑΖΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 17.30 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΜ Β ΦΑΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΙΝΙ Β ΦΑΣ ΛΑΤΣΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΌΥ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ 
΄ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΜΙΝΙ Β ΦΑΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.15 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΙΝΙ Β ΦΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΙΝΙ Β ΦΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ 19.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΙΝΙ Β ΦΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΒΑΛΑΗΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΜΙΝΙ Β ΦΑΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ  ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΙΝΙ Β ΦΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.45 ΒΑΡΗ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΥΠΟΛ ΠΑΜΠ(ΕΞ ΑΝΑΒ.) ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15 ΑΟΝΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ 1 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.    ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 16.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ
6Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΦΑΚΩΝΑΣ ΜΙΧΑΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ Π. ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΠΟΘΗΤΟΣ    ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΟΘΗΤΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΧΑΤΖΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 14.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 31-03-14
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ- ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΟΝΑ ΜΠΟΥΚΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΒΑΛΑΗΣ ΜΙΧΑΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΓΩΓΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΕΛΈΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΛΥΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΚΑΝΑΒΗ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΛΙΑΠΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Ε
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 20.45 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΣΙΔΕΡΗΣ ΧΑΤΖΗΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.15 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι ΜΠΑΛΛΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΤΡΙΤΗ 01-04-14
ΠΑΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΤΣΑΤΣΗΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ  ΑΡΓΥΡΗ ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΕΦΗΒΟΙ Β΄ ΦΑΣΗ -Γ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε ΣΚΑΛΤΣΗΣ  ΞΟΧΑΚΗΣ  ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. Π ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

2Ο ΔΑΚΑΝ 22.00 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ          ΓΩΓΟΥ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 02-04-14
ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 3ΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΖΕΡΙΤΗ Δ.
ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ      ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 03-04-14
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΠΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΣΑΤΣΗΣ ΛΑΖΟΝΓΚΑ ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΜΙΧΑΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.15 ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΛΥΡΑΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ  ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04-04-14
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΚΑΖΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ ΓΩΓΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΜΑΚΡΗΣ Χ ΜΠΑΝΙΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Ε
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΤΙΝΤΑΣ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ PLAY OF
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ  20.00  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ 

ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF  ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ -ΦΑΚΩΝΑΣ ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΛΙΑΠΗ 




Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right