menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  13.3.14 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :


ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 79-54(36-29)
Διαιτητές : Ρουμελιώτης Τηγάνης
ΠΡΩΤΕΑΣ Β. (Μανουσέλης , Ποδαράς ): Καπώνης 8(2) , Κονδύλης 17(2), Γεώργαρος 2 , Σίμος 5(1), Σφυρής , Αθηνιώτης 15(1), Κοκαλιάς 8(1) Βλάχος 2, Μαράκης 4, Γάργαλης , Πεφάνης 7(1) , Πέτσας 11(1)
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης Παλτζόγλου): Μακρυγιάννης 20(5), Δημητρίου 4, Παργιανός, Ψιμάδης , Τέρτικας , Γκονουλού , Γρίβας 5(1) , Γουλανδρής 4, Γεωργιάδης , Λίπας 6 Δημητρακόπουλος 15 , Παλτζόγλου .

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ 65-70(35-38)
Διαιτητές : Τεφτίκης Κ. , Ξοχάκης
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Πουτουλίδης , Οικονόμου): Δανασής 9(1), Αγγελόπουλος 5(1), Δεβεζόγλου 6 , Ρέππας 16, Καραντανάς 4, Συριανός 16(2), Γεράνιος 2, Θωμάς 5(1) , Κορούνης 2
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ (Φώσκολος Φαραώ ): Ραζής Μιχ. 4, Πλατής 15 , Καδδάς 8 , Ξυνογαλάς 24, Ραζής Β. 4, Καπέτσης 7(1) , Αυγουστής, Παπαδημητρακόπουλος , Μαγγανάς Τσικίνας 8

Προφήτης Ηλίας Βουλιαγμένη 58-55
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 58-55(29-31)
Διαιτητές : Σπυρόπουλος, Αντωνόπουλος
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Κεραμειδάς): Καψοκόλης 4, Φάββας 2, Ευσταθίου 5, Τριανταφύλλου 12(1), Σαράντης 14(4), Πιστιόλης 2, Κάτσικας 1, Βουρνάς 7, Μουστάκας 8(2), Ντάσκας 3.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Καίσαρης): Σκουζής 12(1), Ασλανίδης, Γιαννούλης 15, Καλούδης 3(1), Παππάς 4, Ντεροχονεσιάν 14, Γεωργιάδης 7(1), Τυροκόμος.

ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 62-68(58-58)(22-25)
Διαιτητές: Μανουσόπουλος , Σέλληνας
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ( Γεωργακίου, Βαλμάς ): Σμυρλής 5(1) , Χαλκάς , Σολδάτος 12, Κωνσταντόπουλος 6(1), Κόϊκας 25(1), Σοκόλοφ 4, Μιχαλόπουλος 4(1), Μπενιαμίν , Μπίχτας 6(1), Ρουσουνέλος
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσαουσίδης , Παπανικολάου): Αντωνάρας ,Καραχάλιος 13(2) , Πατάλας 6(1) , Ντακούλιας 11(1), Καρράς 10(1), Αγγλόπουλος 11, Δασκαλάκης , Αρβανίτης , Μαρούγκας 17 , Λιώρης

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 52-50(35-31)
Διαιτητές: Παπανικολάου Κονταράτος
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Χαλκιαδάκης) : Μαλτίδης 2 , Μπουζιάνης 6, Μπακάλης 11(2) , Παπάζογλου 7 , Γκιοβάσο 17(1) , Τρούπης -, Παπατριανταφύλλου 9(1) , Κωνσταντίνο ,Τάγκας , Πατέλης
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης, Λαμπαδάριος ): Μαστρογεωργίου 13(1) , Καρατζής 5, Βελισσαράκος 9(1) , Ντώνη 7(1), Ιωαννίδης 10, Μαυρίδης 5(1), Μπάγιας , Παναγιωτόπουλος 1, Γαλίτης , Ρεπάνης

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 70-67 (41-35)
Διαιτητές : Χρηστίδης Π. Μητρόπουλος
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος Κ. Κλιγκόπουλος Δ.): Μόμτσος ,Σκιαθίτης Φούντης 9(2) , Καρασούλας 12(1) ,Βιδάκης 16(3), Καραγιάννης 9, Παργιανόπουλος 5(1), Αδράμης , Δαουτάκος 3(1), Σαραντίδης7(1) ,Τζοβάρας 9(1), Κλιγκόπουλος Γ.
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Αρμένης , Σταρέντζης ): Σίνος 14(4) ,Τσιπίδης 2, Μαραγκόπουλος 18(1) , Λαζαρίδης 8, Κοθράς Π. 2, Νοίδης 4 , Μαστρογιάννης 2, Πέτρου 3(1) , Μυλωνάς 2 , Κωσταρέλος 12(1)

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – Π. ΦΑΛΗΡΟ 69-72 (36-36)
Διαιτητές: Λαζαρίδης , Χριστοδουλάκης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης, Τιτάκης): Συρόγλου 16(1), Τσομίδης , Λουκής , Αντιπάτης 20(4) , Αντωνουσάκης 5, Μαυροειδάκος , Δαλμυράς 23(3), Θεοδωρικάκος 3, Αντωνόπουλος 2,Παραδιάς , Παππάς , Ζήσης
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γαζής): Αναστασάκης , Σαββόπουλος, Αλεξανδρόπουλος 13(3), Γεωργιάδης 2., Αλεφαντινός, Τζορμπατσίογλου 15(3), Καυκής , Αθανασούλας 12, Παγίδας 8, Μπόθος 3, Τριανταφυλλίδης 9 , Τσιφτσής 10

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 59-56(33-37)
Διαιτητές : Σιδερής , Γρίβα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λαμπρόπουλος , Ζλάτης): Σουφλέρης 2, Κονιδάρης 3 , Κουρής 12(2), Σταυρίδης 6(1) , Βαρβατάκος 8, Παπαγιαννόπουλος 10(2), Μαρκόπουλος 15,Τζίμης 3
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Σκόνδρας): Ζηνέλης 10(1), Μιχαηλίδης 1, Λεβαδείτης 5, Παπαμαρινόπουλος 10, Κολοτούρος 8(2) , Θεολογίτης 4 , Γκιουρτζίδης 18(1)








Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στα :
- http://www.eskana.gr/#MenGameCenter

- http://www.eskana.gr/#InfoCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right