menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  29.3.14 από isaak

Το πρόγραμμα των πλέϊ οφ των προημιτελικών κορασίδων και τελικών νεανίδων

Κοινοποίησέ το :


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΣΤΗΝ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΗΛΘΑΝ 
1.  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
2.  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
3.  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/03/14
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Β΄ ΚΑΤΗΓ ΚΛ. ΣΕΦ. Β  18.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 24-35 
Πρωταθλήτρια στην β΄ κορασίδων η Προοδευτική

ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 24-35
Δεκάλεπτα : 04-06, 10-17, 18-27, 24-35
Διαιτητές: Τσουραπάς , Παπαδόπουλος
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Χρυσιβιτσάνος): Τσόλη , Σπυριδοπούλου , Νάκου , Λειβαδάρα , Παπαγεωργίου  7(1), Παγώνη, Νιώτη , Περγαντή 3, Κιπ 14, Αγγόλι , Σκούρτη , Σωτηριάδου
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος ,  Κλαδούχου ): Μαρσίντα 13(2) , Χατζηδιάκου 5(1) , Μακαρατζή , Ζεϊμπέκογλου , Καπετανάκη , Χατζηφούντα Σ.  2 , Ντόμπρε 2 , Μπαξεβάνη 3, Πονομαρένκο , Ντόχα , Μουχλιανίτη 10 Χατζηφούντα Μ. 
ΣΑΒΒΑΤΟ 05/04/14
1ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ  ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.  -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
2ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 19.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
3ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. KOΨΑΧΕΙΛΑΣ  17.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 62-55 
4ΟΣ ΠΡΟΗΜΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 09/04/14
ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/04/14 
ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ - ΤΡΙΤΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
1ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ.
2ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
3ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. KOΨΑΧΕΙΛΑΣ  11.30  Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 
4ΟΣ ΠΡΟΗΜΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/03/14
1ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 63-44 (1-0)
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/03/14
1ΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 14.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 20-0 (ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΑΝ ΟΙ ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΤΟΥ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 31/03/14
2ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 42-57 (0-2)







Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right