menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.3.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από Σάββατο 15-03-14 μέχρι Παρασκευή 21-03-14

Κοινοποίησέ το :
Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από το Σάββατο 15-03-14 μέχρι και την Παρασκευή 21-03014:


ΣΑΒΒΑΤΟ 15-03-14


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ.ΕΛΕΥΣ.ΔΑΣΚ 09.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ.ΕΛΕΥΣ.ΔΑΣΚ 10.30 ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ.ΙΚΟΝΙΟΥ 10.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ.ΦΟΙΝΙΚΑ 09.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ.ΦΟΙΝΙΚΑ 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ.ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 11.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ.ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΝΈΟ ΚΛ.ΡΕΝΤΗ 09.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΑΤΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ1-ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ2 ΚΡΙΤΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΙΤΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΝ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ 16.30 ΤΑΤΑΥΛΑ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΑΝ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΔΙΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 17.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 18.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΛΙΑΠΗ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 18.45 ΑΕ ΣΟΥΡΜ. -ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ-ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ.ΜΕΓΑΡ.ΑΛ.ΣΑΛ. 12.30 ΜΕΓΑΡΑ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ.ΙΚΟΝΙΟΥ 09.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΑΝ.ΦΟΙΝΙΚΑ 16.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΘΗΤΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΝΈΟ ΚΛ.ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 13.30 ΑΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΒΑΛΑΗΣ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΣ 08.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΔΙΑ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ
ΑΝ.ΒΟΥΛΑΣ 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΑΝ.ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΖΙΡΗ -ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 19.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ -ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ
ΑΝ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 13.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΒΑΡΗ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ -ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 14.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΖΕΡΙΤΗ Δ .
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΔΑΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΤΑΓΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΚΑΖΟΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ -ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΒΑΡΗ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ.    ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 16-03-14


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΕΡΑΜΑ/ΕΡΜΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ AΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ      14.15 ΜΙΛΩΝΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΒΑΛΑΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ.ΣΕΦ Β 16.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.-ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡ.-ΒΑΡΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ - ΓΣ ΜΕΓΑΡΑ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ KANABH
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ
ΚΛ.Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ.ΒΟΥΛΑΣ 15.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ  ΙΑΣΩΝΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ.1 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΑΛΠΑ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 16.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ.2-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ.ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ.-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΣ
ΑΝ.Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ NTZAMAΡAΣ  ΜΠΑΛΛΑΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
2ο ΜΑΝΔΡΑΣ 11.00 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΣ
ΑΝ.ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ.ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑ 12.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΚΑΝΝΑΒΗ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΚΕΡAΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΞΟΧΑΚΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ.    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.  ΤΣΑΓΚΑΜΙΛΗΣ  ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΑΟΝΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.00 ΒΑΡΗ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΠΑΝΙΑ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΚΑΖΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 12.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ. 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ., ΖΕΡΒΟΥΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Ε
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΚΑΝΑΒΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΚΛ. ΠΑΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ.- ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. Π ΒΛΑΧΟΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΖΕΡΙΤΗ Δ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ Π ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ    ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 14.15 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Ε ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ.    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΠΛΕΊ ΟΦ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ    ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΚΑΛΑΝΤΖΗ


ΔΕΥΤΕΡΑ 17-03-14


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΣ ΓΩΓΟΥ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ -ΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΘΕΟΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΡΙΒΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΧΑΣΑΠΗΣ ΜΙΧΑΣ ΒΑΛΑΗΣ ΖΕΡΙΤΗ Δ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΔΑΝΔΟΛΟΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 20.45 ΓΑΣΕ ΔΗΜΗΤΡΑ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΞΟΧΑΚΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΑΝΑΓ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ


ΤΡΙΤΗ 18-03-14


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π AΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α. ΖΕΡΙΤΗ Ε
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΠΑΝΙΙΩΝΙΟΣ Ε ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΓΚΟΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΠΑΛΛΑΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΡ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΟΝΤΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΛΥΡΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΣΑΚΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΔΗΜ. ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. - ΚΑΣΤΕΛΛΑ KONTAΡΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΤΕΤΑΡΤΗ 19-03-14


ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΣΙΔΕΡΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ


ΠΕΜΠΤΗ 20-03-14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ XATZHΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ)21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΣ ΓΩΓΟΥ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ   ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ.   ΜΠΑΛΛΑΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β΄ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Ε ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΚΟΤΣΗΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ  ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ    ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΛΑΖΟΝΓΚΑ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21-03-14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΤΣΩΝΗΣ  ΣΙΑΜΙΔΗΣ XATZHΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ , ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. Ν΄. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ -ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ.  ,  ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΩΓΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΒΟΥΔΗΣ ΜΠΑΝΙΑ ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ , ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΠΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟ ΠΑΛΛΑΣ





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right