menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.2.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ (22-2 μέχρι 28-02)

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και ΚΕΔΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων της επόμενης εβδομάδας από 22-2 μέχρι 28-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-02-14
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ NTZAMAΡΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ.ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 12.30 ΜΕΓΑΡΑ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ.ΠΟΡΦΥΡΑ 16.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΛΑΤΣΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΚΟΥ 18.00 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17.30 ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ-ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ        ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΣ 08.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ -ΣΑΜΟΥΡΗΣ
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ.Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΑΝ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΛΙΑΠΗ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ.ΜΕΓΑΡΩΝ 09.00 ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ-Ν.ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ.ΜΕΓΑΡΩΝ 10.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ.ΙΚΟΝΙΟΥ 09.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ-ΠΕΡΑΜΑ/ΕΡΜΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ.ΙΚΟΝΙΟΥ 10.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ.ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 09.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΑΤΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ.ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ.ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 11.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΝΈΟ ΚΛ.ΡΕΝΤΗ 09.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΟΘΗΤΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ.ΡΕΝΤΗ 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΘΗΤΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ι-ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΑΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΚΛ.ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡ. ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ.ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ2 ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΑΟΝΑ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 17.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ-ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΒΑΛΆΗΣ
ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 18.30 ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΒΑΛΑΗΣ
ΚΛ.ΒΟΥΛΑΣ 08.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΣ
ΚΛ.ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ TΣΑΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ -ΖΟΥΔΙΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΖΙΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α.- ΖΕΡΙΤΗ Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ -ΖΕΡΙΤΗ Δ.
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄ 14.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΑΒΡΕΛΗΣ
AN. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.   ΧΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ -ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
4Ο ΑΝ Δ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΑΝΔΟΛΟΣ -ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ -ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 13.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ -ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ TOBHΛ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ-ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΔΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ-ΠΑΛΛΑΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ-ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ -ΧΑΤΖΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΚΟΡΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  -ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

ΠΑΙΔΕΣ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΒΑΡΗ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ-ΧΑΤΖΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 11.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ -ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -EN. N. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ -ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Π ΧΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΛΙΑΠΗ -ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ Β ΚΑΤΗΓ
ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΕΦΗΒΟΙ Β΄ ΚΑΤΗΓ
ΚΛ. ΣΕΦ 14.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΦ ΒΚΑ ΚΟΚΟΡΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ -ΚΑΖΟΣ
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ.ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ -ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23-03-14
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15 ΑΟΝΑ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 11.00 ΦΑΡΟΣ ΚΡΟΝΟΣ Ι ΛΑΤΣΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 16.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ.  ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
2Ο ΜΑΝΔΡΑΣ 11.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 18.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ  ΛΕΚΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -ΓΑΒΡΕΛΗΣ -ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ -ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ -ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΜΠΑΝΙΑ -ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ-ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -ΤΟΒΗΛ - ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ Β
ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ 09.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ ΒΑΡΗ ΔΑΓΚΛΗΣ ΚΑΖΟΣ - ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ- ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΟΝΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΚΟΥΡΤΗ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΜΠΑΝΙΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΚΑΖΟΣ - ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ- ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΤΖΙΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗ Δ.- ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ -ΜΠΑΛΛΑΣ 
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ -ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. ΧΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ -ΖΕΡΙΤΗΣ Θ.- ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠAΔ 20.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΛΑΗΣ - ΖΟΥΔΙΑΡΗ- ΖΕΡΙΤΗ Ε
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.00 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΤΖΗ- ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ -ΛΑΡΟΖΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΠΑΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΟΛΙΣ Π  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ -ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΠΑΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗ -ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΘΝΙΚΟΣ Ε ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΣ -ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Ε ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ - ΜΗΝΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ- ΚΑΛΑΤΖΗ
ΠΑΙΔΕΣ Α ΚΑΤΗΓ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.15 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ  ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ  ΜΗΝΑΣ - ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ Β΄ ΚΑΤΗΓ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ -ΖΟΥΔΙΑΡΗ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ -ΠΑΛΛΑΣ
ΕΦΗΒΟΙ Β΄ ΦΑΣΗ
ΔΑΚ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΒΑΡΗ ΤΖΙΚΑΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ -ΚΑΝΑΒΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΛΑΤΣΗΣ  ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24-02-14
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ OK ΓΑΒΡΕΛΗΣ -ΜΙΧΑΣ-ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΑΟΝΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΠΑΛΑΤΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α.- ΖΕΡΙΤΗ Ε -ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΕΡΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ -ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ-ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ
Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ.-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΤΣΙΧΛΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ-ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛ. ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ-ΜΟΣΚΟΒΗΣ-ΝΕΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΣΑΛΠΑ-ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ-ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ -ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ. ΠΟΛΙΤΗΣ Γ. - ΣΑΜΟΥΡΗΣ -ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Γ. ΣΟΦ. -ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ -ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ -ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΔΑΦΝ Η ΑΓ ΔΗΜ. ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΚΑΖΟΣ -ΚΑΤΣΙΠΗΣ-ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 20.45 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ -ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΩΓΟΥ

ΤΡΙΤΗ 25-02-14
ΑΝΑΒΟΛΕΣ Π Γ΄
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ -ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
AN. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΒΑΛΑΗΣ -ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ.- ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π  ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ -ΓΩΓΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π ΣΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ -ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε ΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ -ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡ. ΚΟΤΣΩΝΗΣ   ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ -ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. Ε ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ -ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ., ΔΗΜ. ΑΟΝΑ Π ΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ OK ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ -ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ -ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ.  ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ -ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ -ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π ΣΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ -ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΚΛ.ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΕΡΑ Ε ΣΟΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ  ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ -ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε   ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΓΚΑΝΗΣ Α. ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΖΕΡΙΤΗ Δ.


ΤΕΤΑΡΤΗ 26-02-14
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ -ΜΟΥΛΤΣΗ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΗΛ. ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΤΣΙΧΛΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ.  ΓΩΓΟΥ -ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ  ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ -ΜΠΑΛΛΑΣ


ΠΕΜΠΤΗ 27-02-14
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΑΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΟΝΤΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΝΕΑΝ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ , ΓΡΙΒΑ ΓΩΓΟΥ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ EIΔ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ Κ. ΡΕΝΤΗ 21.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΛΟΥΖΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗ Δ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΜΟΣΧΟΒΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ.  21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ.  ΓΚΟΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ
ΕΦΗΒΟΙ Α΄
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 22.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ -ΚΑΛΑΤΖΗ
NEANIΔΕΣ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.15 (ΥΠΟΛ.) ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΣΚΑΛΤΣΗΣ -ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28-02-14
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 19.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  -ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right