menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.2.14 από isaak

Η β΄ φάση για τον 2ο όμιλο Γυναικών

Κοινοποίησέ το :


Β2 όμιλος                ΚΛΕΙΔΑΡΙΘMΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ         1
ΒΑΡΗ                                      2
ΔΙΟΓΕΝΗΣ                             3
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ                     4
ΑΟΝΑ                                     5
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ                   6
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛ                           7
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ                      8

  
  
 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
16/2           23/2         09/03       16/3
1η ΑΓΩΝ. 2η ΑΓΩΝ. 3η ΑΓΩΝ. 4η ΑΓΩΝ. ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΙ
1-8              7-1            1-6            5-1              1-8
2-7              6-2            2-5            8-2              2-7
3-6              5-3            3-8            7-3              3-6
4-5              8-4            4-7            6-4              4-5
23/3            30/3          06/04       13/04        











1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  16/2/14
2ο Κλ. Ελευσίνας
18.00 Πανελευσινιακός
-
                      Προοδευτική  
......
Νέο κλ. Βάρης
20.00  Βάρη
-
                            Αιξωνή   
......
κλ. Π. Σαλπέας 10.45  Αναπτυξιακή    
-
                           Διογένης
......
Νέο κλ. Αργυρούπολης 
18.30 ΑΟΝΑ 
-

                      Μανδραϊκός 
......
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 23/2/14
Δημ. Γλυφάδας Παπ
20.00 Αιξωνή Γλυφ. 
-
                       Πανελευσινιακός
......
Κλ. Σαλπέας
09.30 Αναπτυξιακή
-
                              Βάρη
......
Κλ. Σαλπέας  19.00   
Διογένης 
-
                             ΑΟΝΑ
......
ΔΑΚ Κορυδαλλού 
14.30      
Προοδευτική   
-              
                      
                       Μανδραϊκός 
......
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 9/3/14
2ο κλ. Ελευσίνας 18.00 Πανελευσινιακός
-
                            Αναπτυξιακή
......
νέο κλ. Αργυρούπολης  18.30 ΑΟΝΑ
-
                               Βάρη 
......
ΔΑΚ Κορυδαλλού  
14.30 Προοδευτική 
-
                                      Διογένης   
......
κλ. Μάνδρας 20.00 Μανδραϊκός 
-
                                 Αιξωνή   
......
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 16/3/14
2ο κλ. Ελευσίνας 18.00Πανελευσινιακός

   -
                               ΑΟΝΑ 
......
κλ. Σαλπέας 09.30 Αναπτυξιακή 
-
                     Μανδραϊκός  
......
κλ. Σαλπέας 19.00 Διογένης
-
                            Αιξωνή Γλυφ.
......
Νέο κλ. Βάρης 16.00 Βάρη 
-
                      Προοδευτική
......
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 23/3/14
Κλ. Μάνδρας 18.00 Μανδραϊκός 
-
ΑΟΝΑ 
......
Κλ. Σαλπέας 19.00 Διογένης  
-
                      Αναπτυξιακή 
......
Δημ. Γλυφάδας Παπ 20.00 Αιξωνή 
-
                             Βάρη 
......
ΔΑΚ Κορυδαλλού 14.30 Προοδευτική
-
                 Πανελευσινιακός
......
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 30/3/14
2ο κλ. Ελευσίνας 20.00 Πανελευσινιακός
-
Αιξωνή   
......
Νέο κλ. Βάρης 16.00 Βάρη
-
                        Αναπτυξιακή
......
Νέο κλ. Αργυρούπολης 18.30 ΑΟΝΑ 
-
                           Διογένης 
......
Κλ. Μάνδρας 18.00 Μανδραϊκός 
-
                      Προοδευτική 
......
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 6/4/14
κλ. Σαλπέας 09.30 Αναπτυξιακή
-
               Πανελευσινιακός
......
Νέο κλ. Βάρης 16.00 Βάρη  
-
                              ΑΟΝΑ 
......
Δημ. Γλυφάδας Παπ 20.00 Αιξωνή Γλυφ.  
-
                   Μανδραϊκός   
......
Κλ. Π. Σαλπέας 19.00 Διογένης
-
                Προοδευτική
......
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 13/4/14
Νέο κλ. Αργυρούπολης 18.30 ΑΟΝΑ 
-
                            Πανελευσινιακός
......
κλ. Μάνδρας 18.00 Μανδραϊκός 
-
                      Αναπτυξιακή   
......
Δημ. Γλυφάδας Παπ. 20.00 Αιξωνή Γλυφ.
-        
                             Διογένης  
......
ΔΑΚ Κορυδαλλού 14.30 Προοδευτική
-
                                 Βάρη 
......




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right