Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 22.03.18 έως την Παρασκευή 30.03.18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

22.3.18

Οι διαιτητές και κριτές από την Πέμπτη 22.03.18 έως την Παρασκευή 30.03.18



Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 22/03/18   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/03/18. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ


ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ 


ΠΕΜΠΤΗ 22.03.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ 
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ Σ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΦΑΣΟΛΗΣ  ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ (FINAL 4) ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 18.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΓΑΡΙΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΚΡΙΤΕΑΣ  ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.00 ΠΕΡΑ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΘΕΟΝΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ  ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΡΙΤΕΣ  ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23.03.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ Μ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΥΙΔ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24.03.18
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  ΣΩΜΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  - ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 17,.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ (2)
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΣΙΜΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΙΑΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
---------------------------
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΟΝΗΣ ΣΤΑΜΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6o KN ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΣΙΜΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 13.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ Δ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΤΣΑΚΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 19.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΙΑΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΣΕΦ Β 17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΜΑΙΜΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΣΩΡΡΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 14.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ OMAΔΟΣ 
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 19.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΡΟΝΗΣ    ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΣΑΦΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 13.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 08.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΣΕΦ Β 16.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 11.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ.ΜΠEΦΟΝ Π. ΦΑΛ. 11.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 09.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 12.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΕΡΜΙΔΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 09.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ) 11.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΙΜΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 13.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 09.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΣΚΡΑ 11.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΣΚΡΑ 12.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 13.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΞΑΡΧΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 14.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΡΜΙΔΗΣ  ΜΗΝΑΣ Σ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 14.00 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΚΑΡΙΚΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ.  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΛΑΡΟΖΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26.03.18
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΡΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΛΙΑΠΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ.ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΦΑΡΑ ΝΑΖΙΡΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 19.45 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΓ. ΤΟΒΗΛ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι.  ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΕΡΑ ΑΣ  ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ  ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΆ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΠΑΦΩΤΟΥ ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΑΚΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ 

Δ ΑΝΔΡΩΝ

2ο ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 21.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΝΗΣ ΤΥΡΕΛΗ ΧΑΡΙΚΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ΄ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΤΑΚ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΣΙΜΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β2
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 20.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΡΟΜΙΝΙ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ

ΤΡΙΤΗ 27.03.18

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΕΦΗΒΟΙ Γ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ



ΤΕΤΑΡΤΗ 28.03.18
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2)
ΚΛ. ΝΈΟ ΑΓ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΗΝΑΣ Σ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2)
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΣΙΜΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΧΡΟΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΕΜΠΤΗ 29.03.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ ΖΙΑΚΑ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ ; ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΘΕΟΝΑΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ    ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Α. ΤΗΓΑΝΗΣ Ι.    ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ    ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΑΝΔΛ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ







ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30.03.18

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΣΙΜΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ  ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΤΟΒΗΛ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΡΦΑΡΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΙΜΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν