menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.1.18 από isaak

ΝΕΑΝΙΔΕΣ 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : Ολοκληρώθηκε η α΄ φάση

Κοινοποίησέ το :
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.- Ο.Σ.Φ.Π 84-40
Διαιτητές :Παπαγεωργίου, Έξαρχος.
Δεκάλεπτα :27-6, 48-14, 65-33, 84-40
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.(Παναγιωτόπουλος):Καρακασίδου 23(1), Κιαουλιά Μαλ. 2, Καραπατάκη 9(1) , Κιαουλιά Μαρ. , Κοντραφούρη 16, Παπαδοπούλου Μ. 5(1) , Τζιλιάνου 2 , Κούρπα 5, Μπαϊμπάκη , Χατζηλεοντή 21, Καλαφάτη 1, Μυσιρλή.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.(Φέρτης): Ψαθάκη 2, Μόσχου 2, Ράπτη 4, Τζανόγλου 6(2), Παπαδοπούλου 1, Ντούλα 17(3), Ξηνταβελώνη, Κοτρότσιου 8, Λυκοπούλου



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

1 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ 24 12 12 0 784 436
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 23 12 11 1 706 326
3 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21 12 9 3 589 494
4 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 20 11 9 2 816 460
5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 20 12 8 4 749 492
6 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 19 12 7 5 641 549
-------------------------------------------------------------------------
7 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18 12 6 6 625 569
8 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 17 12 5 7 533 610
9 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 16 12 4 8 465 637
10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15 12 3 9 507 624
11 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ 14 12 2 10 311 855
12 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 12 11 1 10 301 706
13 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 12 12 0 12 374 643
*Εκκρεμεί ο αγώνας Π. Φάληρο -Κρόνος

Η Β΄ φάση
Βαθμολογίες

Α  ΟΜΙΛΟΣ
ΦΑΡΟΣ    5-0   10
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 4-1   9
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 3-2    8
ΑΟΝΑ 2-3    7
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   1-4       6
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 0-5   5

1*17/01/1821.30ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
1*17/01/1822.00ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
1*17/01/1822.00ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1*17/01/18-
2*24/01/1821.30ΚΛ ΒΟΥΛΑΣΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
2*24/01/1821.30ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
2*24/01/1822.00ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ»ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
2*24/01/18--
3*31/01/1822.00ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
3*31/01/1821.30ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
3*31/01/1821.30ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
3*31/01/18--
4*07/02/1821.30ΚΛ ΒΟΥΛΑΣΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
4*07/02/18--
4*07/02/18--
4*07/02/18--
5*13/02/1822.00ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
5*14/02/1821.30ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
5*14/02/18--
5*14/02/18--
6*21/02/1821.30ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
6*21/02/1822.00ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
6*21/02/1821.30ΚΛ ΒΟΥΛΑΣΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
6*21/02/18--
Β  ΟΜΙΛΟΣ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛ.  6-0  12
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.   5-1  11
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 4-2  10
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-3  9
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. 2-4 8
Π. ΦΑΛΗΡΟ 1-5  7
ΠΟΡΦΥΡΑΣ 0-6  6

1*17/01/1821.451ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1*17/01/1821.00ΣΕΦ ΒΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
1*17/01/1821.45ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ
1*17/01/18ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ-
2*24/01/1822.00ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
2*24/01/1822.00ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
2*24/01/1821.451ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ
2*24/01/18ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-
3*31/01/1821.45ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦ ΜΠΕΦΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ
3*31/01/1822.00ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
3*31/01/1821.45ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
3*31/01/18ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ-
4*07/02/1821.45ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦ ΜΠΕΦΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
4*07/02/1822.00ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
4*07/02/1821.00ΣΕΦ ΒΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
4*07/02/18ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-
5*14/02/1822.00ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
5*14/02/1821.45ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5*14/02/1822.00ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
5*14/02/18ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ-
6*21/02/1822.00ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
6*21/02/1821.45ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦ ΜΠΕΦΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
6*21/02/1821.451ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
6*21/02/18ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ-
7*28/02/1821.451ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
7*28/02/1821.00ΣΕΦ ΒΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
7*28/02/1822.00ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7*28/02/18ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right