Οι ορισμοί διαιτητών κριτών από Πέμπτη 14.12.17 μέχρι Παρασκευή 22.12.17 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

14.12.17

Οι ορισμοί διαιτητών κριτών από Πέμπτη 14.12.17 μέχρι Παρασκευή 22.12.17


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 14/12/17   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/12/17. 
Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ . 
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΝΔΡΑ (ΦΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΑΠΩΛΕΙΕΣ) ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 
ΠΕΜΠΤΗ 14-12-17
Β ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΣΑΛΠΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ  ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Α ΠΗΛΟΙΔΗΣ Φ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΙΑΚΑ ΛΙΑΠΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ Γ 
ΑΝ. ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝ (ΙΙ) ΠΑΙΔ Γ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΤΖΗΚΑΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 19.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΑΡΙΝΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΝΑΖΙΡΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15.12.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Δ.  ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΑΡΟΖΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΥΙΔ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΧΡΟΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.12.17
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΑΜ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ
ΣΕΦ Β 17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΑΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ Μ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 14.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΑΜ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΑΜ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΑΜ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 14.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΑΜ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΜ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 16.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΑΜ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΜ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΑΜ ΕΞΑΡΧΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΜ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ. ΓΡΗΓ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 17.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΜ ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 19.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ (2) ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΑΜ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΑΝ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 17.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΑΜ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΑΠΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΜ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΜ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΜ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΜΙΝΙ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ Σ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΙΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡ 10.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΙΝΙ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΙΝΙ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 13.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΜΙΝΙ ΕΞΑΡΧΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΜΙΝΙ ΕΞΑΡΧΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΙΝΙ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΝ . ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 11.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΝΙ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΜΙΝΙ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 10.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΜΙΝΙ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ. ΣΚΡΑ 11.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΙΝΙ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 11.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΙΝΙ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.30 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΙΝΙ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΚΟΡ Α ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΚΟΡ Α ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΟΡ Α ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΣΤΑΜΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΟΡ Α ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΡ Α ΑΡΦΑΡΑ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΟΡ Α ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΟΡΒ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΚΟΡΒ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΤΥΡΕΛΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΚΟΡΒ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 15.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΚΟΡΒ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ. ΜΕΓΙΣΤΗΣ 18.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΚΟΡΒ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Λ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΚΟΡΒ ΙΩAΝΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΣΑΡΡΑΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΚΟΡΒ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 14.15 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΚΟΡΒ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΗΚΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 17.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ U22 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΚΥΠ Α ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΑΛΠΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 14.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΕΡΑ ΑΣ ΚΥΠ Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΥΠ Α ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΥΚΑΣ 
  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Π Β ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 20.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Π Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΓ ΕΡΜΙΔΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 18.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΓ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 20.00 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΕΓ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 15.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΠΓ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΕΓ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΓ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΩΡΡΟΥ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 09.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΠΓ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΓ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ
2ο ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΓ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ 
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΓ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΓ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΚΑΖΑΝΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 15.30 ΠΕΡΑ ΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΓ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Α ΝΑΖΙΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΓ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΣΑΦΟΣ
ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝΑΓ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΓ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΑΦΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.12.17
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΑΜ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΑΜ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ
4o KN ΓΛΥΦΑΔΑΣ  13.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ (ΚΛΟΥΒΑ) 13.30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΑΜ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΛ. CITY RENTH 10.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΑΜ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. CITY RENTH 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΜ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 13.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΜΙΝΙ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 14.45 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΑΜ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΜ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΜ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΙΝΙ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ U22 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Α Β
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΓΟΡΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΠΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΒ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΣΑΦΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΒ ΚΑΡΥΚΑΣ   ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ 
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΒ ΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΒ ΤΖΙΜΗΣ  ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 21.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΒ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΒ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΕΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ  18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΓ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΩΡΡΟΥ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΓ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ EΓ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ 12.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΓ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΙΤΣΑΚΗ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ (2) ΕΓ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΙΤΣΑΚΗ

ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 17.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (2) ΠΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 17.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΕΓ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΤΣΑΦΟΣ 
1ο ΚΛ ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΕΓ ΕΞΑΡΧΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΣΤΑΜΟΣ
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΓ ΕΞΑΡΧΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΕΓ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 15.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΕΓ ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 18.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΓΥΝ1 ΓΑΡΙΝΗ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΓΥΝ1 ΑΡΦAΡΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 17.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝ1 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΓΥΝ 2 ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΡΙΣΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΥΝ 2 ΜΑΙΜΟΥ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΑΥΙΔ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΥΝ 2 ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΓΥΝ 2 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΤΥΡΕΛΗ ΠΑΣΣΑΡΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 18.12.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΌΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΤΟΒΗΛ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΟΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΙΣΚΟΒΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 20.30 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΠΙΚΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΑΥΙΔ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΜΕΛΗΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΤΡΙΤΗ 19.12.17
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α-Β
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Π Α ΛΥΡΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Π Α ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ Π Α ΓΡΙΒΑ ΣΑΚΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Π Α ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Ε Α ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ Π Α ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ Ε Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ Π Α ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε A ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΚΑΖΑΝΗ
2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ E B ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ε Α ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΑΥΙΔ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 20.00 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.30 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Ε Α ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.30 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε Α ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Β ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΕΓ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΓ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ (2) ΠΓ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΑΦΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ. ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΠΓ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ
ΑΝ. ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΓ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 20.00 ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (2) ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΕΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
4ο ΚΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΠΓ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
4ο ΚΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΠΓ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΓ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (2) ΕΓ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΕΓ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (2) ΠΓ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΓ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ. ΠΡΟΑΣΤ ΠΕΡΑ ΠΓ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΑΝ. ΑΓ. ΠΑΡ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ (2) ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΓ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 20.12.17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ 
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΕΑΝ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  21.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ (ΝΕΑΝ) ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ (ΝΕΑΝ) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΑΝ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ.. ΒΑΡΗΣ 21.45 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑΣ Α ΑΛΜΠΑΝΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΙΩΝΙΚΟΣ U22 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 21-12-17
Β ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΆ ΜΗΝΑΣ Σ ΛΙΑΠΗ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22.12.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΓΑΡΙΝΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΡ Α ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑ Μ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.30 ΚΡΟΝΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β  ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΚΟΡ Β ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ


Ενδιαφέρουν