menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  2.10.17 από isaak

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΕΜΙΕΡΑ

Κοινοποίησέ το :
Δραπετσώνα -Π.Φάληρο 
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ –Π. ΦΑΛΗΡΟ  67-73
Διαιτητές : Παυλόπουλος , Τσαχάκης , Τηγάνης  
Δεκάλεπτα : 20-25 31-46 , 48-57, 67-73 
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (Καλλιπολίτης Παππάς): Μυλωνάς  1, Αρμανίδης  14 , Πρινέας , Καρελλάς 7, Ασημένιος  20, Τριανταφυλλίδης  2, Πεζιρκιανίδης 1 , Ραλλάκης 14 Παπαγεωργίου 8(1)
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γκιουλέας, Κωστολιάς): Αριστοτέλους 8(2) , Τσαγκαρούλης Σαμουρέλης 2, Κοκαλιάς 9(1), Τσορμπατσίογλου 17(5), Σωτηρόπουλος 3, Τσιοφτσής 5(1), Γρηγοράκος 14(3), Καραϊσκάκης 2, Κέκκης 2 , Περαντωνάκης ,  Τσιπίδης 9 



NEM
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ –ΠΕΡΑ 77-56
Διαιτητές : Πόντας , Κονταράτος , Ορφανός Ιορδ.
Δεκάλεπτα : 20-17, 37-31, 53-40, 77-56
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος , Υφαντής): Κοντόπουλος 13(3) Πέτρουλας 3(1) , Μαρούγκας 4, Ζακυνθινός 10, Μπαλάφας 15(4), Στεφάνου , Τσολάκης 17(1) , Δημάκος 2, Κεχρής 9(2) , Καρατζόγλου , Σιδέρης 4
ΠΕΡΑ (Γκαναβίας , Φέρτης): Βαρδάλος 2, Θεολογίτης , Λάμπρου , Καδικιανόπουλος 4, Ζέγγος 5(1), Φωτόπουλος 11, Καμπούρης 6 Πιτούλης 11(2) Σωτηράκης 2, Οικονόμου 15(3) , Βουρδέλης 
ΑΕ Καλλιθέας -Πειραϊκός 
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 82-75
Διαιτητές: Καραβίτης , Αργυρούδης , Μαρτινάκος
Δεκάλεπτα : 17-12 , 39-33, 55-57, 82-75
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Χαριτάτος, Βαληνδράς) : Μόσσορας 16(2) , Ζεχερλής 2, Πετρόπουλος 2, Λεκατσάς , Λαναράς 7(1) , Κουτσιαύτης 12, Γονίδης , Κουκουλομμάτης 10(2)  , Αγγελόπουλος 25(2), Παπαδούλης 7(1) Μάνδαλος 1
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Παντελάκης Κωσταρέλλος): Τράμπαρης 3(1) , Λιθ΄λοπουλος 24, Φουντής 6(2) Καλής 2, Δεβεζόγλου 19(3) Πέππας 12, Καραντζάς 3, Θεοδωρικάκος , Στεργίου 1, Φωτεινάκης 2, Δεμέναγας 
ΑΛΦΑ 
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 58-54
Διαιτητές Καρακωνσταντόπουλος , Μέλης , Μαυρέλης
Δεκάλεπτα : 12-05 28-23, 47-44, 58-54
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου): Πρέκας 6 Μαλτίδης , Τσουμάνης , Καψαρίδης 9(1) , Μπίμπας 4, Αρκουμάνης 18(3) Φιρκάσης , Μουζακιώτης 9 Δημητρουλόπουλος , Λάμπος 12, Τριανταφύλλου
ΤΡΑΧΩΝΕΣ (Φώσκλος Φαραώ) Ρπούσσος 2, Ξηνταβελώνης , Πλατής 13(1) Γκίκας 3(1) Παπαδημητρακόπουλος 9 Καπέτσης 4, Καδδάς 14 Παπαζαφειρόπουλος Μπακέας 6(2) , Κίτσιος 3 
ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 81-46 
Διαιτητές : Μπούκας , Αναστασίου , Πλιάκας 
Δεκάλεπτα : 23-08, 48-16, 68-25, 86-41
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Καράμπελας): Τζώρτζης , Γουρδομιχάλης 6, Γιαννόπουλος 15(2) , Βρεττός 6, Παπαφωτίου 9(1) , Λοϊζίδης 13(2) , Καλαμαράς 2, Σκάνδαλος 13, Ιορδάνου 11(1) , Πεταλάς 11(1) 
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Λούντζης): Μπογδανίδης 4, Ακρίβος 2, Καυκής Β. 7(1) , Καυκής Α. 3, Μαλλιάρας , Ταχυνάκος Δ. 8, Σχορτσανίτης 3, Ταχυνάκος  Γ. , Παπανίκος 11, Καβελάρης Η. 3, Καβελάρης Ι. 
Πορφύρας -Πόλις Καλλιθέας 

ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ.89-80
Διαιτητές : Μηλαπίδης Τεφτίκης Ισιγώνης  
Δεκάλεπτα : 25-17 55-36 72-58 89-80
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Τασιόπουλος , Κωνσταντής):  Συγλέτος 22(5) , Κακαβάς Παντ. 12(2) , Ψυχογιός 7(2), Παρασκευόπουλος 14(3), Λυγγερίδης 11, Μαγγανάς , Τσίλαγας 4(1) , Βλάχος 13(2) , Μπούτος 6(1)
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Μεσσήνης) : Μπακλαβάς 6(1) , Μανίκας , Πουτάρχου 4, Φωσσές 7 Αλεξανδρόπουλος 22(6) ¨Αμερσον 11 Καράμπελας 8, Τσιγγενόπουλος 23(1)
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ – ΜΙΛΩΝΑΣ 65-64
Διαιτητές : Ζακεστίδης Κάρδαρης Λυράς 
Δεκάλεπτα : 23-15, 34-30 ,47-46, 65-64
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης , Παλτσόγλου):  Γκιουρτσίδης Ε. 8(2),Γκιουρτσίδης Σ, 14, Μαυροειδάκος , Λίπας , Μαραγκόπουλος 15(1)( Θεοχάρης 13, Σερελέας , Χάλαρης 12, Κουτσολιάκος 1, Μπλιός , Χαριτωνίδης , Λούγαρης 2
ΜΙΛΩΝΑΣ (Μάνος, Μητρόπουλος) :Καρακώστας 11, Δεκαβάλας , Μιχαλάς , Βαρυπάτης 8(2) , Ντόσκορης 4, Βουρλίτης 15(1) Παπανικολάου 4, Σούρης 2 , Τσίγκας 11(2) , Χαϊδάς 5(1) , Γεωργουσόπουλος 4, Μαυροειδής 
                                                            ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
1 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ                         2 1 1 0 86 41
2 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ 2 1 1 0 77 56
3 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ                         2 1 1 0 89 80
4 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ                2 1 1 0 82 75
5 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ                         2 1 1 0 73 67
6 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY                         2 1 1 0 58 54
7 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 2 1 1 0 64 63
8 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                         1 1 0 1 63 64
9 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ 1 1 0 1 54 58
10 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                 1 1 0 1 67 73
11 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ         1 1 0 1 75 82
12 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 1 1 0 1 80 89
13 ΠΕΡΑ ΑΣ                                 1 1 0 1 56 77
14 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ           1 1 0 1 41 86


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Α

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right