menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.10.17 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Πρεμιέρα

Κοινοποίησέ το :
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΒΑΡΗ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.  45-48 
Διαιτητές :Χρόνης Καρύκας
Δεκάλεπτα : 6-11, 22-15 , 36-35 , 45-48
ΒΑΡΗ (Χρυσοβελίδης Νικάκης) : Βασιλάκη , Λιόση , Κρίλη 5 , Μπρέλλου 10, Καλογεροπούλου 7, Μάλαμα 12(4), Καραμέτου  Σ. 7(1) , Καβαλέγκα ,  Καραμέτου Χ., Νάκου 2,Φειδά 2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.(Αράπης , Βαννού):  Αράμπαλη 3, Λιβανού 5(1) Οικονομίδου 23(3) , Σιτζάνη 3, Βράκα 13, Γιαννακοπούλου , Λαουλάκου 1, Καμπαρδή , Κιουρτσίδου , Οικονομοπούλου , Μοσχονά
ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 42-40
Διαιτητές : Ανδρεόπουλος , Τζιμινίδης
Δεκάλεπτα :  12-6, 25-17, 32-31, 42-40
ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Παναγόπουλος , Λορέντζος): Βεργή , Μπακομήτρου Ηρ. 3, Μπακομήτρου Ουρ. , Σοφιανού 2, Γκοτσούλια , Μπακρατσά 3(1) , Λούβαρη , Μπόγρη Μερ. 12, Μαυροδάκου 5(1) Βασιλακοπούλου 8 , Αναγνωστοπούλου 9, Φακίρη
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Ζαβαντής Λινάρδος) Μετσάϊ Ιωσηφίδη 6 Καμπόλη 6, Μπεθάνη 7  , Τζαβαρή Γ. 4, Χαραλαμπάκη 2, Γιαννικάκη 5, Φαρμάκη , Τζαβαρή Α. , Κολιού , Λιάσκου 5,. Παπανικολάου 5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 55-59 
Διαιτητές : Φραγκιαδάκης Νάκος 
Δεκάλεπτα :10-11, 27-28, 41-44, 55-59 
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Οικονομόπουλος , Βασιλάκος) : Κορδαλή 9, Κανονίδου  5(1),Πετρή Καναβάρου  13, Κοντοθανάση , Μαγιντόμπε  3,Φλώκα  6, Κώτση 7, Μπενέτου 5 , Σούλο  Χλέουα  7, Σίμου .
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(Καραγάνης) : Καρελλά 9, Σωτηρίου 7(2) , Γκολιμπιάν , Ζεβαχιργιάν  4, Τσαχάλη 20(6), Φλεβαράκη , Προέδρου 2, Μπαρμπαλιά 4 4, Τσουμπρή 10 (2), Σερδάρη , Τζινλή 3(1)
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 55-22 
Διαιτητές:  Σιμά Πρισιμιτζάκης 
Δεκάλεπτα : 6-7 , 19-13,37-22, 55-29
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ (Αργέντου Ράλλιος ): Γανωτη 2, Μαυρίδου , Γουλή 9(1) , Μουσούλη 7(1),Σουλιώτη  1, Καλομενοπούλου ,  Λούκου 10,  Μούγιου  3 (1),Μπακιρτζή 11 ,Κίκη  1, Ντερβίσι  6,  Μπαϊράμογλου 5, 
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Κάργιαννης  Ι , Κάργιαννης Θ.): Μοσκόβη , Πολυζώτη , Καραπαναγιώτη , Ιωάννου 4, Τσοπανέλλη , Δρένη 2, Αργυροπούλου , Αυγουστόγλου 14(1) , Δρόσου , Ζήκα 2, Τζώνη 
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 56-45
Διαιτητές: Μαυρομανωλάκης Ζαχαρόπουλος 
Δεκάλεπτα : 22-12, 33-28, 39-38, 56-45
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Αράπης Βαννού) : Μπέκιου , Μποσγανά 15(1) , Μαρούγκα 4, Πολυζώτη 4, Ανδρικοπούλου 10 , Τσαγγαροπούλου 8 , Δράκου , Κρητικοπούλου , Κεκλίκογλου , Δρόσου , Κατσαρέα 12 , Παγώνη 3(1) 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ( Καραπακλάς) : Καρακούση 6 Πύρρου Φωκιανού , Κούκη 6 Βουδούρη , Δαρζέντα 4, Πιτσάκη 18 , Δρακωνάκη , Ραφελέτου , Καραμιχάλη 11, Ρίζου 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 34-27 
Α.Ο.Ν.Α. – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  46-50
Διαιτητές : Τσαλίκης, Γερουλάνος 
Δεκάλεπτα :  12-12, 19-30, 32-40, 46-50 
ΑΟΝΑ (Γιαννακόπουλος, Πέρρος): Μποντούρογλου, Γκίκα 3, Ιακωβίδου 2, Ναβάρο, Μελά 4, Αργυροπούλου 3, Ζεβαχιργιαν 3, Χατζόγλου 20(1), Ρετσίνα, Παπακωνσταντίνου Δ. 5, Παπακωνσταντίνου Α. 6. 

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΘΕΑΣ  (Μπούτας, Σταυρακόπουλος) Λαγού, Μανουρά Ελ. 8, Παΐδα, Μανουρά Χαρά 5, Μούλτση 7(1), Παπακωνσταντίνου Μαρ., Καραγιαννάκη 17(1), Παπακωνσταντίνου Β. 4, Κούτρα 2, Μαρκοπούλου 2, Πλιάτσικα, Ξένου 5


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right