menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.10.17 από isaak

Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 47-44
Διαιτητές : Σιμά Τζιμινίδης 
Δεκάλεπτα : 10-08, 25-23, 37-35, 47-44 
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Ζότοβα ) : Μιχαλοπούλου 7, Τζουνοπούλου , Πάγγου 3, Χασαπίδου 2, Μπαλωμένου 13, Παπαθεοδώρου , Παπακώστα 2, Χαρούνι 9, Γιαννακοπούλου 2, Κονόμη 9 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Αργυρίου): Ψαθάκη 11(1) , Πράπα 2, Χατζηβέρογλου 3(1) , Τζανόγλου , Χάλιου , Λυμπέρη Γ. 6, Καπαρέλου 6, Καρακατσάνη , Λυμπέρη Α. 8, Μολτσάνοβα , Φλόκα 4 , Καλογρίδη 4
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  27-72
Διαιτητές: Χρόνης , Καρύκας 
 Δεκάλεπτα : 5-26, 18-47, 22-67,27-82 
ΔΑΦΗ ΑΓ ΔΗΜ (Αλεξανδρόπουλος):  Τσίχλα , Βλάχου , Πιπερή  3, Κουλούρη 2, Δίμτσα 5, Χρονοπούλου , Παγώνη 5, Σαρίδη 4, Οργανοπούλου 2, Κορδιστού , Κρικέλα 4, Κουλούρη Μ. 2 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Κοπάτσκοβα):  Ανδρονικίδου 5, Ολύμπιου 4, Παντελή 7, Παντοπούλου 11, Παχνή 10, Τσαγκαροπούλου 23, Κλιντζιάν 2, Λάσκαρη , Ισαακίδη 8, Γεωργουσόπουλου 2, Μπάκου , Γεροντίτη 
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 80-37 
Διαιτητές : Τζίμης , Χρόνης 
Δεκάλεπτα : 32-02, 50-10, 62-24, 80-37 
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Τσομπανάκη) : Σακελλαρίου 5, Λιγνού 9, Αναστασοπούλου 12(1) ,Μπουντούρη 13(1) , Καβούνη 13(2) , Αρμένη 9(1) , Ανδρικοπούλου 7(1) , Μωραίτη Γ. 4, Μωραίτη Λ. 2, Κεκλίκογλου 6 , Διαμαντοπούλου Αποστόλου 
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Πέτρου): Τζεμπελίκου 10 , Ιωσηφίδη 1, Πέππα 3, Μαργέτη 5, Στοτσένη 7,Μαρούγκα 4, Γουργιωτοπούλου 5, Λούκου 2, Μπρίγκια , Τσάλου , Παπαελευθερίου Πόγκα 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 53-46
Διαιτητές . : Καρακωνσταντόπουλος, Πλαχούρας
Δεκάλεπτα :  13-13 , 20-28 , 33-37 , 53-46 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.  (Ζαρκαδούλας ):  Στεφάν 2, Μπουρσούκη 7 (1), Ρήγα 10 (1), Γεωργακοπούλου , Βώλου 25 (2),  Τσίρκα  , Μυκονιάτη , Κρητικοπούλου 7,  Αετοπούλου 2, Μπάμπου 
Α.Σ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ( Κάργιαννης Ι., Κάργιαννης Θ. ): Πολυζώτη 5 , Μάντη , Τζώνη  20, Στιβακτάκη 2, Πετρολέκα , Μπρονισέβσκα 10, Μάνου , Μάραγια , Δρόσου , Ζήκα 9, Κοντιαέλου 
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 65-34 
Διαιτητές : Μπιτέρνας , Πλαχούρας 
ΑΟΝΑ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 35-72 
Διαιτητές: Τζίμης , Σιμά 
Δεκάλεπτα : 08-15, 16-35, 24-57, 35-72 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 6 3 3 0 202 97
2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 6 3 3 0 214 105
3 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 5 3 2 1 151 141
4 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 5 3 2 1 174 138
5 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ 5 3 2 1 162 138
6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 5 3 2 1 125 143
--------------------------------------------------------------------
7 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5 3 2 1 131 141
8 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 3 1 2 126 145
9 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 4 3 1 2 86 148
------------------------------------------------------------------
10 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 3 0 3 116 159
11 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 3 3 0 3 109 170
12 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 3 3 0 3 91 162

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right