menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.10.17 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών κριτών από Πέμπτη 05.10.17 μέχρι Παρασκευή 13.10.17

Κοινοποίησέ το :



Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 05/10/17   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/10/17. 
Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ 

ΠΕΜΠΤΗ 05-10-17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΡΙΒΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΙΧΑΣ Γ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΑΣΟΛΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΤΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΝΑΖΙΡΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΙΔΟΥΛΟΥ


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06-10-17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΛΙΑΠΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΑΙΜΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΝΡΗΣ ΑΡΤΑΚ 22.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΑΡΙΝΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 07.10.17
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ Α ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α ΓΑΡΙΝΗ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Α ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΟΜΑΔΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.45 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Α ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.30 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ
--------------------
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 18.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 09.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ Β1 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΙΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Β1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΒΑΡΗ Β2 ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΕΝΟΣ ΛΕΚΟΥ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Β2 ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 14.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ Β2 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ.
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 13.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β2 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΙΜΑΔΑΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 18..00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β2 ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ Σ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
Β ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 20.30 ΒΑΡΗ ΑΟΝΑ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γ΄ ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π Γ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε Γ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π ΓΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΡΡΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
CITY ΡΕΝΤΗ 09.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΣΑΦΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
CITY ΡΕΝΤΗ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΑΦΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ.- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π Γ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ., ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΙΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΖΗΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ Ε Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ Ε Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ. ΓΛΥΦ 13.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Ε Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΖΙΑΚΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 13.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ Π Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 08.10.17
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 19.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α 1 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α 1 ΜΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΟΝΑ Α 1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΜΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΑΡΗ Α 2 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α 2 ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΕΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Α 2 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α 2 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Δ ΑΝΔ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΜΙΧΑΣ Γ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Β ΕΦ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΗΚΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Β ΕΦ ΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝ., ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β ΕΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Β ΕΦ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΕΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ Π  ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π  ΠΕΠΠΑΣ ΔΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΩΡΡΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΩΡΡΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 10.00 ΑΝ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 11.30 ΑΝ Ν., ΙΚΟΝΙΟΥ -ΠΕΡΑΜΑ Ε ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤ Π ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΙ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Π  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ Π ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ - ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΙΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Ε ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ ΑΓ ΔΗΜ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 09.10.17
Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 19.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ.Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν ΜΙΧΑΣ Γ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΓΑΡΙΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜΗΤ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ. ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΙΣΝΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΙΣ ΒΑΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΑΥΙΔ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 21.00 ΜΕΓΑΡΑ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑ, ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

ΤΡΙΤΗ 10.10.17
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑ Α ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΡΟΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑ Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΑΓΚΟΥΣΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΠΑ Α ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΝΑ ΕΦ Α ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑ Α ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΦ Α ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΛΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ., ΠΑ Α ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΡΙΒΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΦ Α ΘΕΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΓ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑ Α ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΙΔ Β ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΑΡΗ ΕΦ Α ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΦΙΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΦ Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΦ Α ΤΖΙΜΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΕΛΕΠ 20.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π . ΦΑΛΗΡΟ ΠΑ Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΙΔ Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΦΗΒ Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 19.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΚΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΙΔ Β ΠΕΠΠΑΣ Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΦ Β ΠΕΠΠΑΣ Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑ Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ.ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΦ Γ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 20.00 ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑ Γ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ ΠΡΟΑΣΤ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠΑ Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
4ο ΚΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑ Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
4ο ΚΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΕΦ Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΦ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΕΦ Γ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΦ Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΕΦ Γ ΚΑΡΥΚΑΣΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΥΚΚΝΑ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 11.10.17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΡΙΝΗ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΛΙΑΠΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦ ΛΙΟΥΓΚΑΣ  21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΟΝΑ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΖΙΜΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΑΣ Α

ΠΕΜΠΤΗ 12.10.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑΣ Σ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.45 ΑΟΝΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ ΜΙΧΑΣ Γ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13.10.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ ΑΡΦΑΡΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ KAΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΙΑΠΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΕΛΗΣ   ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ U22-. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ U22 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ




Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right