menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  24.9.17 από isaak

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16

Κοινοποίησέ το :

ΑETΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  64-38
Διαιτητές :  Γερουλάνος, Τσαλίκης
Δεκάλεπτα : 16-14, 31-19, 54-31, 64-38.
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ( Μπούτας, Σταυρακόπουλος): Λαγού, Μανουρά Ε. 7, Μανουρά Χ. 9(1), Μούλτση 2, Παπακωνσταντίνου Μ. 7, Καραγιαννάκη 20(2), Παπακωνσταντίνου Β. 6, Στολίγκα 2, Κωστοπούλου 2, Μαρκοπούλου 7, Πλιάτσικα, Ξένου 2.

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  (Αναστασίου): Κουρτέση, Τσίρμπα 4, Μαργέτη 3, Μεγαλούδη 11(3), Στεντουμη 4, Πεφάνη 2, Πέππα 6, Τσεμπελέκου 2, Μαρμαρινού 2, Κοντού, Κουρμέτη 4, Βε.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ 53-47 
Δεκάλεπτα: 14-15, 25-22 40-34 53-47
Διαιτητές : Χρόνης , Ανδρεόπουλος 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Αράπης Βαννού): Αράμπαλη  6 Λιβανού 8(2), Οικονομίδου 11(3), Σιτζάνη , Βράκα 16(3) , Γιαννακοπούλου , Λαουλάκου  2 , Κιουρτζίδου Οικονομοπούλου 10(2) , Γεωργιλή, Μοσχονά 
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝΙΔΕΣ (Κονιδάρης Σαββάτης): Καραδημήτρη Καβούνη Μπουντούρη  6(1) , Καλογερία  Λάμπρου 1 , Αναστασοπούλου 15(1) Χαραλαμπίδου 2 , Κορρέ  9, Ανδρικοπούλου , Λιγνού , Μαγγίνα 14  

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΒΑΡΗ 44-53
Διαιτητές : Μέλης Μαίμου
Δεκάλεπτα : 05-16, 13-30, 26-35, 44-53
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας) Σπυριδονίδου 1, Σταμάτη 1, Θεοφίλου 2, Μαρκάκου , Χέλμη Ρέππα , Κοντοδιού 17(1), Μεσσίνη 2 Χατζηγεωργίου 4 Καρακλή 4(1) , Νάτσκου 10 Ιωαννίδου 3 Κολοβού
ΒΑΡΗ (Χρυσοβελίδης Νικάκης):  Βασιλάκη 31)( Λιόση Κριλή 4, Μπρέλλου 17 , Καλογεροπούλου 9 , Ψυλλάκη , Μάλαμα 5(1) , Καραμέτου Στεφ. 12(3) , Καραμέτου Χρ. 3, Νάκου , Φειδά 


ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 37-43
Διαιτητές : Καρακωνσταντόπουλος , Αϊβαλιώτης  
Δεκάλεπτα : 10-09 , 19-23, 31-28, 37-43  
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος , Κλαδούχου) : Καρπαθιωτάκη 7 , Κοσμή 12 , Ντόχα  1 , Μανιάτη Ριζογιάννη  3(1), Παρασκευοπούλου , Γρυλλάκη 5, Κούπα, Ρίζου 2,  Αγγελοπούλου 5(1) , Πονομαρένκο 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καραγάνης) Μπαρμπαλιά 2 , Καρελά  2 , Σωτηρίου 3, Γκολιμπιάν , Ζεβαχιργιάν , Τσαχάλη  2 Φλεβαράκη 2, Προέδρου 19(2) , Τσουμπρή 13(1) , Σερδάρη Τζινλή 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΝ -ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 46-20 
Διαιτητές : Τζίμης Καρύκας 
Δεκάλεπτα : 12-09, 22-14, 34-17, 46-20 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΑΝ (Αυγουστίδης): Κριτσιδήμα 4, Ολυμπίου 2, Παντέλη 7, Στυλιανουδάκη 4, Μαχλά 9, Μεγαλούδη 2, Γιαννακούλια 6, Τσαβολάκη 8 , Λάσκαρη 2
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ( ): Καμπόλη 9 , Μπεθάνη 1, Τζαβαρή 6, Γιαννικάκη 2, Φαρμάκη 1, Λιάσκου 1
ΑΟΝΑ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ 52-41
Διαιτητές: Δελαγραμμάτικας , Σιμά 
Δεκάλεπτα : 08-08, 24-17, 42-36, 52-41 
ΑΟΝΑ (Γιαννακόπουλος): Μποντούρογλου 7, Γκίκα , Ιακωβίδου 7(1), Ναβάρο , Μελά 2, Αργυροπούλου , Ζεβαχιργιάν 8 , Χατζόγλου 14(1) , Παπακωνσταντίνου Δ. 3, Παπακωνσταντίνου Α. 4, Αντωνιουδάκη 6(1)
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Δοντάς): Χασάν-Καλαϊτζίδου , Χατζηχαραλαμπίδου 1 , Κοκκίνη 4, Γκανά 11, Σταθάκη 10(1) , Κοτσώνη , Ζαχαροπούλου 1, Ξαγοράρη , Αγναντίτη , Λέκα 14(1) , Θωμοπούλου , Μεμίνι 
ΤΕΡΨΙΘΕΑ-ΦΑΡΟΣ 48-65
Διαιτητές:Παπαγεωργίου,Καρύκας 
Δεκάλεπτα : 10-20, 25-31, 36-53, 48-65,
 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ.(Παππάς, Βασιλάκος): Κορδαλή 4, Κανονίδου 9(1), Πετρή, Καναβάρου 8, Κοντοθανάση, Μαγιντόμπε 8, Φλόκα 6, Κότση 2, Μπενέτου 7(1), Κάπου, Χλέουα 4, Δαρμή .
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.(Λειβάδης, Παναγιωτόπουλος):Μυσιρλή, Καρακασίδου 13, Κιαουλιά Μαλ. 7, Καραπατάκη 3, Κιαουλιά Μαρ.6, Καλαφάτη 4, Κοντραφούρη 14, Παπαδοπούλου 2, Χατζηλεοντή 16, Τζιλιάνου , Κούρπα, Μπαιμπάκη . 



Η επόμενη φάση 
23/12/17  21.00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜ.  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ (ΝΕΑΝ) ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
23/12/17 20.00 ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ (ΝΕΑΝ)- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΑΝ)
20/12/17 21.30 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ  ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
23/12/17 21.30 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right