menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  9.5.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΤΕΤΑΡΤΗ 10.05.17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.05.17

Κοινοποίησέ το :

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ στο χρονικό διάστημα από ΤΕΤΑΡΤΗ 10.05.17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.05.17

ΤΕΤΑΡΤΗ 10.05.17
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΤΕΛΙΚΟΙ PLAY OFF
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 1 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ   ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΙΧΑΣ Γ


ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



ΠΕΜΠΤΗ 11.05.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 4-5
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ -ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ  -  ΙΑΤΡΟΣ EΣΚΑΝΑ 

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  - ΠΕΡΑΜΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  -ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ  - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ. 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ -  ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12.05.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF

2-3 (1-1) 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΓ. ΔΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΝΑΖΙΡΗ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

4-5 (1-1)
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (2-2)
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF(2)

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.  ΚΟΜ   ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΑΝΔ. ΘΕΟΝΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ.  ΜΠΟΥΚΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13.05.17
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ F4 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄ PLAY OFF ΤΕΛΙΚΟΣ (2)
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΖΕΡΙΤΗΣ ΑΝΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14.05.17
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α FINAL 4 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α FINAL 4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 11.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟΝΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β FINAL 4 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ    ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β FINAL 4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΟΛΙΤΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ Α΄ PLAY OFF ΤΕΛΙΚΟΣ (3) ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF (1)
NEO ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΙΚΡ. ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF (1)
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΛΕΚΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 15.05.17
Α ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (2)
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

Β ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠ. 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΖΕΡΙΤΗΣ ΑΝΤ.  ΜΙΧΑΣ ΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (2ΟΣ ΓΙΑ 2-3)
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  20.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΗΣ  ΧΡΟΝΗΣ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ,  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ , ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

2ΟΣ ΓΙΑ 4-5
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΛΗΣ Χ.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΝΑΖΙΡΗ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 1ΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β   ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 17.05.17
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄ PLAY OFF (3) ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 21.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΥΔΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF (2)
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ  21.45  ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  - ΑΟΝΑ  ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΕΛΗΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ


ΠΕΜΠΤΗ 18.05.17
Α ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (3) ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΕΡΑΜΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΙΚΡ. ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF (2)

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ  21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.05.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (3ΟΣ ΓΙΑ 2-3) ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
3ΟΣ ΓΙΑ 4-5 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 2ΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 22.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ  -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΗΣ (ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ Η ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑΣ Α



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right