menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  25.3.17 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  62 - 53
Διαιτητές: Αντερριώτης Καφαντάρης
Δεκάλεπτα  :16 12, 29-32, 43-40, 62-53
ΓΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ( Κουκιάς - Γκόγκογλου): Αντιπάτης 14 , Μπακάλης  6, Σέργης Χοχλιδάκης 1 , Ρίπης 10,  Στεφανής 14(1), Κωνσταντόπουλος 10(1), Παπαδόπουλος  Αντωνόπουλος Ρενιέρης 7(1), Γεώργαρος

ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ( Γκονουλλού – Κλάδης ): Κλάδης 4 Παπανικολάου  4 Σέϊφερ  15(2)  Αρφαριώτης  3(1)Γουβιάς 15(2) Κάππος 8 Ψημάδης  2 Ζούπα  4

ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ –ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 64-46
Διαιτητές : Tζίμης Μέλης
Δεκάλεπτα : 18-13, 40-26, 49-41, 64-46
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν Αμπατζής): Πέτρου Ασημακόπολος 2, Καβελάρης , Πίτσας 11(3) Τσάβαλος 11(1) Γεωργιάδης 13(1) Μαλτίδης Παππάς 5(1) Εμμανουήλ 4 Καλούδης 8 Μελκονιάν 4 Αλά 6
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Διγενής 14, Κασκάνης 6(1) Αθανασιάδης 3(1) Ελμάσγλου 12(2), Βάγιας 1 Σίνας 12, Παπαματθαίου ,Κοτζαγεωργίου 6 Τοψίδης

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ  - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ  40-65
Διαιτητές : Ραχιώτης Σιαμίδης
Δεκάλεπτα: 9-12, 21-34, 31-51, 40-65
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ (Παγώνης): Παπαδάτος Π. 4, Αρβανίτης, Κουτσαύτης 6, Μαρκοζάνης 7, Αναστασόπουλος 1, Φουστέρης 5, Βόμβας 5(1), Νικολαΐδης 4, Βατίστας, Καναρίδης, Κοιλάκος, Παπαδάτος Σπ. 8
 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Αδάμ, Μαγουλάς): Βασιλάκος, Λόης 2, Τσεπαπαδάκης 8(2), Μωυσίδης 7(1), Βλάχος 2, Διαμαντής 14(1), Σιούτης 12(2), Παππάς 5(1), Κανινής 6, Μενιουδάκης 4, Κακάλης 1, Ρόζος 4(1)

AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ –ΟΚ EΛEYΣINAΣ  69-48
Διαιτητές : Νικολοπούλου Καρύκας
Δεκάλεπτα : 18-11, 37-14, 55-29, 69-48
AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ ( Σταυρακόπουλος , Mπούτας): Mυλωνάς  7, Bασδέκης , Tάγκας  2, Nατσίδης , Γρηγόρας, Kυπριτίδης  9(3), Kαραϊσκάκης  Eυαγ. 10(2), Φιλίππου  12 Παναγόπουλος  5(1), Kοζομπόλης 20, Kαραϊσκάκης Mιχ. 4

EΛEYΣINAΣ O.K.(Tσιρίδης ): Πασσιάς  1, Mαρούγκας  3(1), Aρβανίτης  8, Γουναράς  2, Kωνσταντώνης , Δούκας 5, Δρούγος  5(1), Λιούλης  24(4), Kουρίλας Φέϊζο .


ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΜΦΙΑΛΗ 70-54
Διαιτητές : Σέλληνας Ρόζας
Δεκάλεπτα : 20-07, 29-27, 53-38, 70-55
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ (Ξαγοράρης., Οικονόμου ): Παυλάτος 7(1) Λευκάδιτης , Νινόπουλος 5(1) Σκαρίμπας 3, Γοντζάς , Σπονδυλίδης 6(1) ,  Πομώνης 15 , Σταυρίδης 13(1) , Πέτσας 5 , Μωραίτης 6 , Σκλάβαινας , Γκίνης 10(2)

ΑΜΦΙΑΛΗ (Κεφαλίδης): Γλαράκης 4, Κασσός 9(2) , Γεωργακίου , Παναγιωτόπουλος 4(1) , Μπραχιμάϊ 7(1) , Κουτσουβέρης , Μπαμπάκος 11, Ασημομύτης , Τσολάκογλου 4, Κούτσος 11(2) , Μπέλος 2, Αμανατίδης 2 



AΣ HΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  39-51
Διαιτητές : Χριστοδουλάκης Φλώρος Γ.
Δεκάλεπτα : 09-21, 25-29, 31-39, 39-51
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Γκόρος , Καρατράντος ):  Φειδάς 6(1), Kουρμουσάς  Kουνενής 3, Kουτρόπουλος  6(2) , Kασβής  , Mπαρλαμπάς ,Oυζούνης Μπάκας  , Aρβανιτάκης 5(1) , Kατσίμπρας 9(1), Γραικούσης  , Mπούτος 10

ATPOMHTOΣ ΠΕΙΡ. ( Σολωμός .Nικολαϊδης  ) : Γκανής (1), Tαρανάς , Γιαννακόπουλος 6(2) , Mηνόγιαννης  2 , Eμμανουηλίδης  ,  Kωνσταντίνου  8, Mίζης  7, Kραββαρίτης 14, Aγρίμης  2, Δανιάς   3(1), Kρεμαστούλης , Aποστόλου 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 54-77 
Διαιτητές :  Παπαγεωργίου Μπιτέρνας
Δεκάλεπτα : 16-29, 33-45, 43-66, 54-77
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Μαυρογιάννης – Λιβάνιος): Στεφάνου 5(1) Ράζα , Νερούτσος 4 , Λάσκος 9, Παππάς ,  Καρράς 30(3) Λιαδάκης  , Ταράμπολας, Λιάσκος 6
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος Εμμ. ): Βελισσαράκος 2, Δασκαλούδης 8, Σπυρίδωνος 6, Ίσσαρης , Πλατσικούδης 15,  Καρτζόγλου 4, Βήχος 6, Ντακούλιας 26(3),  Λαδάς 5(1), Φαραντάτος 2, Κοσμίδης , Καρμίρης 3(1)


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right