menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.1.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :
Φουντής Αλέξανδρος 
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΑΟΝΑ 63-52
Διαιτητές Σπυρόπουλος Παπαδόπουλος
Δεκάλεπτα : 07-12, 23-25, 45-36, 63-52
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ(Αράπης Λαμπαδάριος) Λιθόπουλος 8 Ρήγος 12, Φουντής 19(3) , Κόϊκας , Ιωαννίδης 8(1) , Βαρλάς  14(4) , Σκοπελίτης Κοτρότσος Μουστάκος Ι , Κουτρομπίλας , Ρεπάνης , Γιανδήμας 2
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος ): Ζευγώλης 3(1) Μαγγωνάκης 4 ,Άμερσον ,  Αγγελόπουλος 6 Μανίκας 6 Θεοφανίδης 4, Λαγιόπουλος 8 , Χατζηρόδος 6 Ραζής 2 Πηλιούνης 2, Ρετσίνας 4, Αρνόκουρος 7 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. –ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 48-71
Διαιτητές : Γρίβα Ορφανός Εμμ.
Δεκάλεπτα : 13-24, 21-43, 33-62, 48-71
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος Ζάλιαρης) Φλέγκας Μανίκας 2, Ζαχαρόπουλος 15, Φαρμάκης , Βασιλικός 16(2) Μαστρογιάννης , Ρουμάνι 13(2) Κουντούρης , Ελενίτσας , Φωτεινάκης Παπαγεωργίου , Πασσαρής 4
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ (Τασιόπουλος , Φωτεινός): Σιγλέτος 2, Κακαβάς Π. 11, Κόκκινος 21 , Μαγρίζος 4, Παρασκευόπουλος 8(2) , Δημητρίου 2, Κασπαριάν 7(1) , Χαλκιάς , Μαγγίνας 6, Παναγής 2, Κουβούσης ,. Τσίλαγας 8(1)
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. 62-59
Διαιτητές: Κονταράτος Χριστοδουλάκης
Δεκάλπετα :13-21, 31-30, 46-42, 62-59
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦΑΔΑΣ (Λουλουδάκης Βλουτής) : Δελής 19(1) , Κορωνιός , Νικολάκης 11(1) , Παπαμιχαήλ , Ζέρβας 4, Παπαδάκης 13, Παπαγιαννόπουλος 3, Χριστδουλόπουλος 2, Ανδριώτης , Χρηστάκης , Πετρόπουλος 3, Λουκάτος 8(1)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης , Μαγγιώρος) : Λούκος 6, Φωστέρης 14(2) Χριστόπουλος 4, Κασσάνος 3, Γρηγοράκος 18(3) Κουκουβάκης 8 , Λούκος 6, Ακρίβος , Ζάβρας , Οικονομίδης 
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 60-71
Διαιτητές : Αντωνιάδης Δελδήμος
Δεκάλεπτα : 17-18 32-35, 42-50 60-71
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης , Ράμος): Προσελέντης 8(1), Καραίσκος 19(3), Νικολούσιος 11(2), Τσέλιος 3,Μουστάκας, Χαραλαμπίδης 6, Σαμπλί 2 ,  Παπάνογλου 11(2), Καπέτσης

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης) Χαραλαμπίδης Μαρ. 13, Τριανταφύλου 21(7) , Φορτάτος , Γιαννακής 2, Γουρνάς 10, Βουρνάς 2, Χαραλαμπίδης Ελ. 10(2) Θεοδωρικάκος 7 Σταθάκος , Κοντοστέργιος 5 Παπαγιαννακόπουλος 1 
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 69-95
Διαιτητές : Τσαλίκης Πέππας Δ
Δεκάλεπτα : 25-30, 40-53, 52-74, 69-95
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) Τόμπρος , Στεφάνου 1, Ζέρβας , Φιλίππου 14(1) Μπουρβάνης 9, Αντωνίου 14(1) , Ράπτης 2, Καρατζόγλου 23(2) , Κούμενος 6(2)

ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. (Γαζής , Μάρδας): Λαμπρινός , Γαζής 3, Μαμουνής , Βλαχάκης 10(2) , Κορκοσούρας 16(2) , Αθανασούλας 9, Μοναχός 4, Ρέππας 13, Μπόθος 9, Θωμάς 15(3) , Τριανταφυλλίδης 16 
Λέων Μοσχ. -Ταταύλα 

ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΤΑΤΑΥΛΑ  59-62

Διαιτητές : Τσάτσης, Ορφανός Ιορδ.
Δεκάλεπτα : 09-13, 27-27, 43-41, 59-62 
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Ιμπραημάκης, Μαντζώρος) : Συριανός 16 (4), Ιωάννου, Βάσσης, Καρασούλα 10 (1), Φελλάς, Γκαφάαρ 7, Γιαμπάνης 4, Βασιλάκος 10 (2), Ευκαρπίδης, Μαρκουϊζος 6, Κετέμα 5, Κοντούζογλου 1.
ΤΑΤΑΥΛΑ  (Σιταράς) : Νικολόης 13, Παπαδόπουλος 13 (1), Μαράντης, Μοτζακόφσκι 8, Κουρης 7 (1), Κουζινόγλου, Μαρκόπουλος 12, Παρούβας 4, Κάβουρας 3, Σιταράς 2




ΓΛΥΦΑΔΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 61-57 
Διαιτητές : Μαυρέλης Παπαγεωργίου
Δεκάλεπτα : 18-11, 29-31, 47-46,61-57
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος, Γιοβάς 9, Τζοβάρας, Καμπούρης 11, Μαραγκόπουλος 26(3), Αλεξανδρόπουλος 2, Θεοχάρης 8, Σαφός, Κουτσολιάκος 2, Χαλκιάς, Χαριτωνίδης, Λούγαρης 3(1).

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μανδραγός, Πολίτης): Συρίγος 2, Ωνάνογλου 4(1), Βαρβατάκος 14, Μάντζαρης 2, Πανταζόπουλος, Κοθράς 7(1), Μελάς 19(1), Τζίτζης, Μπουλάντζας 7, Μακαρατζής, Μπινιάρης 2.
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right