menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.1.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :
Φουντής Αλέξανδρος 
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΑΟΝΑ 63-52
Διαιτητές Σπυρόπουλος Παπαδόπουλος
Δεκάλεπτα : 07-12, 23-25, 45-36, 63-52
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ(Αράπης Λαμπαδάριος) Λιθόπουλος 8 Ρήγος 12, Φουντής 19(3) , Κόϊκας , Ιωαννίδης 8(1) , Βαρλάς  14(4) , Σκοπελίτης Κοτρότσος Μουστάκος Ι , Κουτρομπίλας , Ρεπάνης , Γιανδήμας 2
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος ): Ζευγώλης 3(1) Μαγγωνάκης 4 ,Άμερσον ,  Αγγελόπουλος 6 Μανίκας 6 Θεοφανίδης 4, Λαγιόπουλος 8 , Χατζηρόδος 6 Ραζής 2 Πηλιούνης 2, Ρετσίνας 4, Αρνόκουρος 7 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. –ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 48-71
Διαιτητές : Γρίβα Ορφανός Εμμ.
Δεκάλεπτα : 13-24, 21-43, 33-62, 48-71
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος Ζάλιαρης) Φλέγκας Μανίκας 2, Ζαχαρόπουλος 15, Φαρμάκης , Βασιλικός 16(2) Μαστρογιάννης , Ρουμάνι 13(2) Κουντούρης , Ελενίτσας , Φωτεινάκης Παπαγεωργίου , Πασσαρής 4
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ (Τασιόπουλος , Φωτεινός): Σιγλέτος 2, Κακαβάς Π. 11, Κόκκινος 21 , Μαγρίζος 4, Παρασκευόπουλος 8(2) , Δημητρίου 2, Κασπαριάν 7(1) , Χαλκιάς , Μαγγίνας 6, Παναγής 2, Κουβούσης ,. Τσίλαγας 8(1)
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. 62-59
Διαιτητές: Κονταράτος Χριστοδουλάκης
Δεκάλπετα :13-21, 31-30, 46-42, 62-59
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦΑΔΑΣ (Λουλουδάκης Βλουτής) : Δελής 19(1) , Κορωνιός , Νικολάκης 11(1) , Παπαμιχαήλ , Ζέρβας 4, Παπαδάκης 13, Παπαγιαννόπουλος 3, Χριστδουλόπουλος 2, Ανδριώτης , Χρηστάκης , Πετρόπουλος 3, Λουκάτος 8(1)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης , Μαγγιώρος) : Λούκος 6, Φωστέρης 14(2) Χριστόπουλος 4, Κασσάνος 3, Γρηγοράκος 18(3) Κουκουβάκης 8 , Λούκος 6, Ακρίβος , Ζάβρας , Οικονομίδης 
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 60-71
Διαιτητές : Αντωνιάδης Δελδήμος
Δεκάλεπτα : 17-18 32-35, 42-50 60-71
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης , Ράμος): Προσελέντης 8(1), Καραίσκος 19(3), Νικολούσιος 11(2), Τσέλιος 3,Μουστάκας, Χαραλαμπίδης 6, Σαμπλί 2 ,  Παπάνογλου 11(2), Καπέτσης

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης) Χαραλαμπίδης Μαρ. 13, Τριανταφύλου 21(7) , Φορτάτος , Γιαννακής 2, Γουρνάς 10, Βουρνάς 2, Χαραλαμπίδης Ελ. 10(2) Θεοδωρικάκος 7 Σταθάκος , Κοντοστέργιος 5 Παπαγιαννακόπουλος 1 
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 69-95
Διαιτητές : Τσαλίκης Πέππας Δ
Δεκάλεπτα : 25-30, 40-53, 52-74, 69-95
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) Τόμπρος , Στεφάνου 1, Ζέρβας , Φιλίππου 14(1) Μπουρβάνης 9, Αντωνίου 14(1) , Ράπτης 2, Καρατζόγλου 23(2) , Κούμενος 6(2)

ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. (Γαζής , Μάρδας): Λαμπρινός , Γαζής 3, Μαμουνής , Βλαχάκης 10(2) , Κορκοσούρας 16(2) , Αθανασούλας 9, Μοναχός 4, Ρέππας 13, Μπόθος 9, Θωμάς 15(3) , Τριανταφυλλίδης 16 
Λέων Μοσχ. -Ταταύλα 

ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΤΑΤΑΥΛΑ  59-62

Διαιτητές : Τσάτσης, Ορφανός Ιορδ.
Δεκάλεπτα : 09-13, 27-27, 43-41, 59-62 
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Ιμπραημάκης, Μαντζώρος) : Συριανός 16 (4), Ιωάννου, Βάσσης, Καρασούλα 10 (1), Φελλάς, Γκαφάαρ 7, Γιαμπάνης 4, Βασιλάκος 10 (2), Ευκαρπίδης, Μαρκουϊζος 6, Κετέμα 5, Κοντούζογλου 1.
ΤΑΤΑΥΛΑ  (Σιταράς) : Νικολόης 13, Παπαδόπουλος 13 (1), Μαράντης, Μοτζακόφσκι 8, Κουρης 7 (1), Κουζινόγλου, Μαρκόπουλος 12, Παρούβας 4, Κάβουρας 3, Σιταράς 2




ΓΛΥΦΑΔΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 61-57 
Διαιτητές : Μαυρέλης Παπαγεωργίου
Δεκάλεπτα : 18-11, 29-31, 47-46,61-57
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος, Γιοβάς 9, Τζοβάρας, Καμπούρης 11, Μαραγκόπουλος 26(3), Αλεξανδρόπουλος 2, Θεοχάρης 8, Σαφός, Κουτσολιάκος 2, Χαλκιάς, Χαριτωνίδης, Λούγαρης 3(1).

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μανδραγός, Πολίτης): Συρίγος 2, Ωνάνογλου 4(1), Βαρβατάκος 14, Μάντζαρης 2, Πανταζόπουλος, Κοθράς 7(1), Μελάς 19(1), Τζίτζης, Μπουλάντζας 7, Μακαρατζής, Μπινιάρης 2.

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right