menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  27.10.16 από isaak

Νεανίδες Α΄ όμιλος 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

Ίκαρος/Εσπερίδες Καλλιθέας-Πρωτέας Β.  
ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 50-81
Διαιτητές : Σιαμίδης , Καφαντάρης
Δεκάλεπτα : 13-25, 27-42, 36-66, 50-81
ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Παναγιωτόπουλος): Μιχαλοπούλου , Μόκα 3(1) , Μπιτζίλου 2, Μούτσα 4(1) , Τσαφαρά 22(2) , Σταυροπούλου , Βασιλακοπούλου 5, Χαραλαμπίδου 4, Παναγιωτοπούλου 8, Σκορδά 2, Ευσταθίου , Πολίτη
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Κονιδάρης , Τσεμπέρης): Τσιχλάκη 10, Κορρέ 4(1) , Μπουντούρη 7(1) , Καλογερία , Κοντοθανάση , Ράτζα 13(1) , Παυλινέρη 3, Χατζηβασιλείου 10(1) , Μυλωνάκη 11 , Αναστασοπούλου Χρ. 6, Αναστασοπούλου Μ. 17, Δημητρακοπούλου 



ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.  49-54
Διαιτητές : Σιδερής , Τερζής
 Δεκάλεπτα : 13-18,28-26,36-43,49-54

 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Αυγουστίδης,Παπαπαναγιώτου): Μπίτα 1, Κριτσιδήμα 15(3), Κομποχόλη 4, Τσίκα 9(1), Θανοπούλου, Στυλιανουδάκη 4, Τσαβολάκη 6, Αντωνιάδου, Γιαννακούλια 3, Σιαπέρα 2, Μαχλά 5(1).  ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.(Λειβάδης-Ρίμπας): Κούρπα 7, Καρακασίδου13(1), Παπαδοπούλου Μ. 8, Χατζηλεοντή 12 , Κοντραφούρη 9, Κασσιού , Ακρίβου 4 , Μυσιρλή1.



ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 68-18 
Διαιτητές: Δημουλάς, Κούλης
Δεκάλεπτα : 15-09, 28-13, 45-18, 68-18
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Παναγόπουλος) Μποσγανά 11, Τσιμπίδη 7(1), Δημοπούλου 2, Φάρου 9, Πετρή 8, Λαμπράκη Δ. 6, Φλώκα, Κόκκαλη 2, Τοτώνη 7, Γασπαράτου 4, Λαμπράκη Μ. 6, Αντωνοπούλου 6.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος) Μαρσίντα 6(2), Χατζηδιάκου 6(2), Ζειμπέκογλου, Γρέκα, Χατζηγεωργίου, Μπαξεβάνη, Ρίζου, Ντόχα, Σφήνα, Πονομαρένκο 6.
Ελευθερία -Δάφνη 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜOΣΧ. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 35-42
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας Τζίμης
Δεκάλεπτα  :  10-14 , 16-26 , 25-38, 35-42 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ( Παπαναστασίου ) : Ροδιτάκη ,  Ρεπούση 6 ,  Ορφανού 13 (1),  Ραπτοπούλου ,  Καραπατά 4 ,  Καραπατάκη 2 ,  Τζιούτζιου ,  Ρούτση 3 ,  Προέδρου 8    .  
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ( Φατούρος ) :  Κρεμμύδα 8 ,  Αργυρίου 6 ,  Δόνα 8 ,  Νάκου ,  Λεβεντούδη/Δαλάκα 2 ,  Παπαγεωργίου 2 ,  Αναστασίου ,  Λειβαδάρα , Ευαγγελίτση 4 ,  Παγώνη ,  Ζουρτσάνου  10 ,  Διναμάρκα 2  .

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   7 4   3 1  212 204
2 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           7  4   3 1  244 142
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ                     6  3   3 0  239 127
4 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                          6 3    3 0  162 107
5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                                            6 4    2 2 192 171
6 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               4 3   1  2 107 172
7 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                      4 4   0 4 142 229
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ                    3 3   0 3  77 151
9 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ                          2 2    0 2  66 138

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right