menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  26.10.16 από isaak

ΟΙ διαιτητές από 27 έως 04 Νοεμβρίου 2016 όπως τους ανακοίνωσε η ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ & ΕΣΚΑ

Κοινοποίησέ το :




Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ  27.10.16  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/11/16. Η καινοτομία είναι ο ορισμός τριών διαιτητών στους αγώνες της Α΄ ανδρών !

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.

ΠΕΜΠΤΗ 27.10.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ MIXAΣ Γ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΛΑΡΟΖΑ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 

ΠΑΛ. ΚΛ.. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΡΑΠΤΗ 

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ  ΜΙΧΑΣ Α


ΣΑΒΒΑΤΟ 29.10.16
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 17.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΛΜΩΝΑΣ Π Β ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ. ΠΑΠΑΔ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. ΑΟΝΑ Ε Β ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Κ 1 ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΡΑΠΤΗ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Κ 1 ΧΡΟΝΗΣ ΚΟΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ Κ 1 ΜΑΙΜΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κ 1 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ 

ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Κ 1 KONΤΑΡΑΤΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Κ 1 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ

ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΗΝΑΣ

ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΟΥΡΤΗ

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π  ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΑΝ. Δ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ



ΚΥΡΙΑΚΗ 30.10.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΥΡΤΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ  ΝΤΕΜΕΛΗΣ

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΑΝΔΡΕΣ Δ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ  ΚΟΥΡΤΗ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΒΑΡΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝ ΕΛ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Ε) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ  

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. (Ε) ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΙΜΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΤΟΒΗΛ 

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Ε) ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΡΑΠΤΗ  

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΑ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑ Π ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΚΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ  ΛΕΚΟΥ

ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Π ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 19.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π ΧΑΤΖΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ Π ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΚΛ. ΑΝΔ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 14.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΑΡΟΖΑ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Ε ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 31.10.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΕΡΑ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΦΑΚΩΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ KAΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΠΑΣΟΥΚΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑ  ΠΟΝΤΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΤΟΒΗΛ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο κλ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΜΟΣΧ ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΑΡΙΝΗ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ


ΤΡΙΤΗ 01.11.16
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΣΚΟΥΤΑΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ Π Α ΚATΣΙΜΑΡΔΟΣ  ΤΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Α ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΑΡΓΥΡΗ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ. ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗ Ε Α ΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Ε Α ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Β ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ Μ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Β ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ Μ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 19.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ Π Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ Π Γ ΛΑΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Π Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΙΙ Π Γ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΚΑΖΑΝΗ

ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΑΥΡΕΠΗΣ

ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π Γ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΜΑΙΜΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 22.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Ε Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ


ΤΕΤΑΡΤΗ 02.11.16
Α ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ KOYΡΑΝΤΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

Β ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΙΜΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ


ΠΕΜΠΤΗ 03.11.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ 21.00 Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑ MAYΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ . ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ TAXMAZIΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΑΡΓΥΡΗ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04.11.16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ΄ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ  ΠΡΕΚΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ.

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΑΖΙΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ


ο ΑΓΏΝΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 6.11 19.00


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right