menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  20.7.16 από isaak

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΕΦΗΒΩΝ 2016-17

Κοινοποίησέ το :



Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΕΦΗΒΩΝ 2016-17


Δες το πρόγραμμα αγώνων των oμίλων μετά τις κληρώσεις, στους παρακάτω συνδέσμους

Γ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΝΑ

- 1ος όμιλος
- 2ος όμιλος
- 3ος όμιλος, και οι Αλλαγές στο πρόγραμμα Γ ΕΦΗΒΩΝ 3ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ
- 4ος όμιλος
- 5ος όμιλος



Γ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΝΑ

- 1ος όμιλος
- 2ος όμιλος
- 3ος όμιλος και οι αλλαγές στο πρόγραμμα Γ ΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ.
- 4ος όμιλος
- 5ος όμιλος και οι Αλλαγές στο πρόγραμμα Γ ΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ.
- 6ος όμιλος









Α΄ ΠΑΙΔΩΝ –Α΄ ΕΦΗΒΩΝ
ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΡΙΤΗ
22 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
A ΄ΓΥΡΟΣ

1 20/09/16
2. 27/09/16
3. 04/10/16
4 11/10/16
5. 18/10/16
6. 25/10/16
7. 01/11/16
8. 08/11/16
9. 15/11/16
10. 22/11/16
11. 29/11/16
Β΄ ΓΥΡΟΣ
12. 06/12/16
13. 13/12/16
14. 20/12/16
15. 10/01/17
16 17/01/17
17 24/01/17
18. 31/01/17
19. 07/02/17
20. 14/02/17
21 21/02/17
22. 28/02/17

Β΄ ΠΑΙΔΩΝ –Β΄ ΕΦΗΒΩΝ
ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΡΙΤΗ Η Σ-Κ
22 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
A ΄ΓΥΡΟΣ

1 20/09/16
2. 27/09/16
3. 04/10/16
4 11/10/16
5. 18/10/16
6. 25/10/16
7. 01/11/16
8. 08/11/16
9. 15/11/16
10. 22/11/16
11. 29/11/16
Β΄ ΓΥΡΟΣ
12. 06/12/16
13. 13/12/16
14. 20/12/16
16. 10/01/17
16 17/01/17
17 24/01/17
18. 31/01/17
19. 07/02/17
20. 14/02/17
21 21/02/17
22. 28/02/17


Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ –Γ΄ ΕΦΗΒΩΝ
ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΡΙΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
A ΄ΓΥΡΟΣ
1. 27/09/16
2. 04/10/16
3. 11/10/16
4 18/10/16
5. 25/10/16
6. 01/11/16
7. 08/11/16
8. 15/11/16
9. 22/11/16
10. 29/11/16
11. 06/12/16
12. 13/12/16
13. 20/12/16
14. 10/01/17
15. 17/01/17
16. 24/01/17
17. 31/01/17
18. 07/02/17
ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ (3ΟΣ-6ΟΣ ΠΑΙΔΩΝ) ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΠΡΩΤΕΣ
1ΟΣ ΚΑΙ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ 4 (Α2 ΦΑΣΗ) ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΤΗΣ Α΄ ΦΑΣΗΣ ΝΑ ΜΕΤΡΟΥΝ . ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΕΣΕΡΙΣ ΣΤΟΥΣ ΟΚΤΩ ΣΤΗΝ Β΄ ΦΑΣΗ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΠΕΝΤΕ ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ Ο ΕΝΑΣ (ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΝΑΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ)
Β΄ ΦΑΣΗ
1. 14/02/17
2. 21/02/17
3 07/03/17
4. 14/03/17
5. 21/03/17
6. 28/03/17
Γ΄ ΦΑΣΗ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΕΦΗΒΙΚΑ
1. 04/04/17
2. 11/04/17
3. 25/04/17
4. 02/05/17
5. 09/05/17
Γ΄ ΦΑΣΗ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΚΑ
1. 04/04/17
2. 11/04/17
3. 25/04/17
4. 02/05/17
5. 09/05/17








Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right