menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  10.3.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ



ΚΑΣΤΕΛΛΑ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 47-56
Δεκάλεπτα : 22-19, 31-30, 43-40, 47-56
Διαιτητές Ορφανός Εμμ., Βελέντζας
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου) : Παπαδόπουλος 6(2) , Κάκιας , Μακρινός 9(1) , Τιόπουλος , Κασιμάτης , Τζοβάρας 6(2) , Μουλαράϊ 4, Παρασκευόπουλος 4, Ντάσκας , Λέσι Λ. , Λέσι Α. 17(3) , Φλέσσας 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Φώσκολος , Νικάκης) Αρκουμάνης 8(2) , Μαλτίδης 4, Κουτρόπουλος 1, Κασσάνος 6, Αδράμης 7 , Αποστολάκης 14, Κουντούρης 4, Γιαλαμάς , Λούκος 7(1) Ακρίβος, Δούβος 5 


ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  75-51
Διαιτητές : Παυλόπουλος Ανδριανός, Γαρίνη
Δεκάλεπτα : 18-12, 39-23, 59-31, 75-51
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου Μαστρογιάννης) Τσοριγωτάκης 16(2),  Τσιλιμιδός , Γιατράς , Κοκαλιάς 8(1) Μαραγκόπουλος 25(1) , Δελής , Νοίδης , Κανταράκιας 6, Κέκκης 7(1) Καψαρίδης 13

ΓΛΥΑΦΑΔΑ ΕΣ  (Καψιμάλης Παλτσόγλου ) Τάγκαλος 4, Γιοβάς 15, Σέϊφερ 10(2) , Καλάβριας 3, Δημητρίου 4, Τζημουράκας 2, Σπυριδάκης 2, Γουλανδρής 4, Πολυχρονόπουλος 2, Λίπας 3, Λιβαδάς 2


ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 64-69
Διαιτητές : Παπαφωτίου , Καλογριάς  
Δεκάλεπτα : 21-22, 33-40 , 52-53, 64-69
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν Αμπατζής):  Πέτρου 8(1),  Ασημακόπουλος 6, Ρουμελιώτης 8(2) Τσάβαλος 2 Μουζάκης 11(1), Αναστασόπουλος , Καρτάλος 8(1) Εμμανουήλ 4, Καλούδης 8(1) , Μελκονιάν 9
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος , Ανδρουλάκης) Κοντόπουλος 12(1) Αβραμίδης 7 Κουλουριώτης 2 Ντινόπουλος 20(4) Λιτόπουλος 19 Θεοδόσης 2, Καράμπελας 5(1) Κόμπουλης , Μπίμπας 2
 TEPΨIΘEA-TEΛAMΩNAΣ 64-60
Δεκάλεπτα :18-14,30-36,50-49,64-60
Διαιτητές : Κάρδαρης , Κούλη  

TEPΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Λουλουδάκης , Βασιλάκος): :Kόγκας  8(2),Aηδονίδης 6(1), Nικολάκης  13(3), Δοροβίτσας  4(1), Παπαγιαννόπουλος  4, Παπαδάκης 14, Xολέβας   6(1) ,Πουλόπουλος , Zέρβας ,Aλεξόπουλος  3, Συμεωνίδης  6, Παπαδάτος  TEΛAMΩΝΑΣ (Πούτος , Παπασάββας): :Στεφάνου  7, Kαρασούλας  2, Tόμπρος 17, Mπουρβάνης  11, Kούμενος  17(3) , Kαρατζίογλου 6, Zέρβας 


ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 68-74
Δεκάλεπτα 13-17, 22-17, 14-20, 19-20
Διαιτητές: Θεονάς , Ισιγώνης
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Μανιάτης) : Ρήγος 4, Κόϊκας , Φουντής 14(1) , Ντώνη 11(3) , Καρατζάς 3, Κογιώνης 4, Δαλμυράς 20(2) Σκοπελίτης 10, Ψαρρός , Καραμάνης 2, Ρεπάνης , Κουτρομπίλας
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαϊδης , Μαγγιώρος): Καρασούλος , Μαγγωνάκης 20(2) , Μουργκέλης , Ευστρατίου1 3(3) ,  Λεβαδείτης 6(2) , Λαγιόπουλος 16(1) , Σουργιάς , Ρούμελης 10, Γκιουρτζίδης 2,μ Μπολουδάκης , Μαρόπουλος 4, Γκούμας 3(1)

ΑΟΝΑ  - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ  67-62
Διαιτητές : Αποστολίδης , Σπυρόπουλος
Δεκάλεπτα : 22-16, 38-27, 52-52, 67-62
AONA(Διαμαντόπουλος Ηλ., Πέργος) :Zευγώλης 8(1), Mανίκας 3(1),  Λουπάσης 2,  Γεωργακόπουλος  7(1), Ψιακής , Παπαϊωσήφ 11,  Θεοφανίδης 7 , Xριστοδουλόπουλος  11(2), Pετσινάς 18(2) , Ζαντιώτης

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης Κεφαλίδης):  Βαρλάς , Αρμανίδης 9(1) Σίνος 29(6) ,  Ιωαννίδης 1, Τσουκάτος , Σαράντης 6(1), Φάβας , Πεζιρκιανίδης 6(1) , Τσελέκος 10, Καμάρας 1, Βουλγαράκης  , Γεράνιος 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 75-44
Δεκάλεπτα : 23-09, 39-24, 58-32. 75-44
Διαιτητές : Κονταράτος Τεφτίκης
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ρουμελιώτης Σταυρακάκης) : Κοθράς Βήχος 2 Αθανασιάδης 7(1)μ Πολυθτάρχου 7(1), Κουτσουβάς 12(2) , Βαρβατάκος 16Σαραντίδης , Ζάχαρης  6, Συρίγος 12(4) Τζώρτζης 4, Δόγρανλης 7(1) Μακαρατζής 2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος Μπούτας) Ευσταθίου2 , Κοζομπόλης 8 Ντάσκας 6 Πιστιόλης 2, Στάμος 5, Φιλίππου 2 , Σαμοίλης 12(1) Κυπριτίδης 3(1) Βασδέκης 4 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right