menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  26.2.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. –ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. 68-78
Διαιτητές : Αποστολίδης Μελισσάρης
Δεκάλεπτα: 25-16, 42-33,54-61 68-78
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ , Φράγκος) :Πελιβανίδης 1, Λόης Π. 5, Φύτρος 3(1) , Μωυσίδης 19(3) , Βλάχος Γ. 2, Παπαδάκης , Μακρυγιάννης 12, Παππάς 6, Σιούτης 3(1) , Μενιουδάκης , Λουίτζι , Ρόζος 17(5)
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΎΦ. (Γκονουλού Κλάδης): Κλάδης Αν. 7(1) , Μωραίτης 10(1), Κώνστας 11(1), Αρφαριώτης 17(5), Τερτίκας , Ουζούνης Δ. 2, Κάππος 18, Καραϊσκάκης Μιχ. , Αργεντίνης , Καραϊσκάκης Ε. 6(1), Ζάβρας 7(1), Ουζούνης Αλ.

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ. 68-71
Διαιτητές : Παυλόπουλος Τούσης
Δεκάλεπτα : 14-14, 25-30, 37-46, 68-71
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας) : Κατήρας 12(3) ,Βροντάκης 5(1) , Νικόλτσος 10(2) , Αγγελίδης 8, Ταμπάσης 9 , Μπαμπούνης 9 , Μαγγουρίδης , Βήχος 9, Μαγγανάς 6, Κοντοστέργιος
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΙμπραημάκηςΑ. Ιμπραημάκης Μ. ) :Αλεξίου 3(1), Γκααφάρ 13, Ευκαρπίδης 5(1), Σονίδης 12, Φελλάς , Λινάρδος 12, Γιαμπάνης 7(1), Μαρκουίζος 14 (2), Καππής 4, Ρουμελιώτης

ΤΑΤΑΥΛΑ- Α.Ε. ΡΕΝΤΗ 71-48
Διαιτητές: Αργυρούδης-Αμπελίδης
Δεκάλεπτα: 17-14, 34-23, 62-38, 71-48
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 10, Σωτηρόπουλος, Μαράντης 2, Μοντζακόβσκι 6, Χιουτακάκος 13, Γιαχαλής 7(2), Δόριζας, Κουζινόγλου 12(1), Παδουβάς 9(1), Κάβουρας 6, Κατσούρης 6(1), Σιταράς
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ (Σώχος- Μπέλλος): Δουσερμετζής 8(1), Δρακόπουλος 11(1), Κοτρότσος 14(2), Καβούρης, Γκανέτσος, Γεωργακίου, Ηλιάδης 2, Παπαγεωργίου 4, Βεργίνης, Μπίχτας 2, Παπαδόπουλος 5(1), Ρουσουνέλος 2

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 67-51
Δεκάλεπτα : 17-12, 38-29, 60-42, 67-51
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης , Ναστούλης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 4, Τριανταφύλλου 3(1) , Αντιπάτης 17(1) , Γιαννακής 8(2) , Βουρνάς 9, Μαυροειδάκος 4(1), Νεδέλκος 13(1) , Θεοδωρικάκος 4, Βούζης , Σιδηρόπουλος , Δανασής 4 Μαρής 1
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης): Πόθος 5(1) , Ανδρεαδάκης 11, Κάβουρας 18(2), Ασημάκος , Δομένικος 5, Γιαννακόδημος Ηλ. 2, Αποστόλου 2 , Μπανιώτης 6, Γιαννακόδημος Α., Καρούζος 2

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 64-59
Δεκάλεπτα: 17 - 09 , 31-26, , 51-41, 64-59
Διαιτητές : Παπαφωτίου , Σταθόπουλος
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς - Μαγγιώρος) : Δέρδας , Καλφούτζος 6 , Σέργης 1 , Μυλωνόπουλος 4 , Κουτσουμπάκος 14 , Ρίπης 15 , Στεφανής 15 , Μπακάλης, Κοκιούσης 1 , Σουρούφης , Ρενιέρης 8 , Λεβέντης.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης Τσάμπρας): Γκανής 7(2) , Κάσσος 4, Ηλιαδάκης 6(1) , Μηνόγιαννης 3, Κωνσταντίνου 10, Ταρανάς 6, Μίζης 16, Μωραίτης , Κοτσάνης , Δανιάς , Αγρίμης 7(2) , Πάντο

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 59-52
Δεκάλεπτα : 15-09, 30-18, 43-37, 59-52
Διαιτητές: Παπαζαχαρίας , Κομιανός
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Διγενής 6, Χατζηελευθερίου 8, Κυριακού 5(1) , Αθανασιάδης 3(1), Καλούδης 10(2), Ελμάσογλου , Φατούρος 9(1), Βάγιας 2 , Σίνας Σ. 6, Σίνας Α. , Κοτζαγεωργίου 2, Κατσάκος 8(1)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης , Λιβάνιος ) : Παπαϊωάννου , Στεφάνου , Κατσαμπάς , Ρομάϊ Παραλής 5(1), Κοσκινάς 6(1) , Καραχάλιος 7, Καρράς 24(4), Λάσκος 1, Κοντούλης 7, Νερούτσος 2

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right