menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  10.2.16 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από την Παρασκευή 12.2.16 μέχρι την Παρασκευή 19.02.16

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την Παρασκευή  12.2.16 μέχρι την Παρασκευή 19.02.16
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12.02.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. NΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΥΡΤΗ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛ.  ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΑΡΙΝΗ  ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ.  ΝΤΕΜΕΛΗΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ   ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ.ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.02.16
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι.  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 14.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΑΡΗ ΤΣΟΛΗ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΤΖΙΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΚΩΝΑΣ ΓΚΙΑΝΗΣ Ι. ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΛΙΑΠΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄-Β
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΙΔ Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΒΑΡΗ ΕΦ Β ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΠΑΠΑΔΟΠ. ΓΛΥΦ 21.00 (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΦ Α ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ.  ΣΙΜΑ ΦΡ.   ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΦ Α ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΕΛΔΗΜΟΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ ΑΝΤ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
MINI AΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΣΚΡΑ 13.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 17.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.,30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΜΑΓΓΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΓΓΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΤΖΙΜΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΠΕΡΑ ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΣΙΜΑ ΦΡ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝ 09.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 11.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 09.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.30 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 14.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 15.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΗΝΑΣ

Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 12.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
Γ΄ ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΠΕΠΠΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟΝΑ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 17.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ  ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΕΛΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 15.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΣΙΜΑ ΦΡ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ ΒΑΡΗ ΣΙΜΑ ΦΡ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΖΛΑΤΗΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΙΜΑ ΦΡ ΜΙΧΑΣ Α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝ 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14.02.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΥΝ Α ΓΚΑΝΗΣ Α. ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ ΓΥΝ Α ΤΟΥΣΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΥΝ Α ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΤΣΟΛΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΥΝ Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΓΥΝ Α ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΥΝ Α ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑIΤΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.15 ΑΟΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΙΔ Α ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΙΔ Β ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΙΔ Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΦΗΒ Β  ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ  ΝΑΖΙΡΗ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΦΗΒ Β  ΛΑΖΟΓΚΑ   ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ (Β΄ ΦΑΣΗ)
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Γ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΠΠΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑ Π Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΦΡ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. Η ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ.) ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ XATZAΡΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΒΟΥΛΑΣ ΚΛ. 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ 18.15 ΑΟΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ι ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΙΧΘΥΟΣΚΑΛΑΣ ΚΕΡ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 18.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΟΝΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 12.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΕΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΠΡΟΜΙΝΙ
2o KN AΛIMOY (KOYM & ΔΙΓ) 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ XATZHΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡΥΣΑΝΘ. ΤΡΑΠΕΖ) 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΣΙΜΑ ΦΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΒΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.00 ΑΟΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΛΙΑΠΗ
ΚΛ. ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 13.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΙΝΙ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 16.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΣΥΔΚΝΑ  ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.45 ΒΑΡΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.15 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 15.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 08.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΜΗΝΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 15.02.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΓΡΙΒΑ ΑΡΓΥΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 19.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑ -ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ. ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΑΖΙΡΗ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΙΤΗ 16.02.16
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.15 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΠΟΝΤΑΣ ΣΙΩΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΠΟΝΤΑΣ ΣΙΩΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ (ΑΡΕΝΑ)  19.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ Π Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΛΥΡΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΣΕΦ (ΑΡΕΝΑ) 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ Ε Α ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ.ΟΔ. ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α ΓΚΑΝΗΣ Α. ΚΑΤΑΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ.ΟΔ. ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α ΓΚΑΝΗΣ Α. ΚΑΤΑΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -Π.ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΛ. 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ - ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Β ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Α ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Α ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΜΠΟΥΚΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ε Β ΜΠΟΥΚΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Β ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΤΕΡΖΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΤΕΡΖΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΑΖΟΓΚΑ  ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΛΛΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ 
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ  21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 17.02.16
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ.  ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ. ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΛΠΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

NEANIΔΕΣ Β
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 21.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 18.02.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΘΕΟΝΑΣ  ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ  ΜΙΧΑΣ Γ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.02.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ..ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΙΧΑΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ      ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ   ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ  ΠΟΛΙΤΗΣ Γ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΑΝΤ ΔΑΣΚΑΛ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ  ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ.   ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΒΑΡΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right