menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  15.1.16 από isaak

Η βράβευση των αθλητών της αναπτυξιακής αγοριών την Κυριακή στην κοπή πίτας





Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται 


την Κυριακή 17 Ιανουαρίου 2016 και ώρα 10:45 

στο Στάδιο “Ειρήνης και Φιλίας” στην αίθουσα “Μελίνα Μερκούρη”

προκειμένου να βραβευθούν, για την συμμετοχή τους στους αγώνες της Αναπτυξιακής Ομάδας Παίδων της Ένωσης, για την αγωνιστική περίοδο 2014-2015:

ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΜΑΟΣ,
ΙΩΣΗΦ ΚΟΠΑΚΑΚΗΣ,
ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ,
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΣΟΡΑΣ,
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΕΝΟΣ,
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΟΒΕΡΟΣ,
ΙΩΣΗΦ ΚΟΛΟΒΕΡΟΣ,
ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ,
ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΟΡΔΟΣ,
ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ,
ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΛΙΑΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ(Α.Ε. ΡΕΝΤΗ),

ΑΝΙΚΗΤΟΣ ΡΟΥΣΗΣ,
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ,
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ(Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΙΚΕΑΣ,
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ,
ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ(Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ,
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ,
ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ,
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ,
ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ (Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ(Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ)

ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ
ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ,
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΓΕΛΗΣ,
ΓΙΩΡΟΣ ΤΑΓΚΑΣ (Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ,
ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ,
ΙΑΣΩΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΛΑΝΗΣ,
ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΑΡΙΟΣ ΖΕΡΒΑΣ,
ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΒΟΣ,
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΤΟΣ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥΔΗΣ(ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΒΕΡΟΓΛΟΥ(ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.),

ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΑΓΙΑΣ (Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΙΓΚΟΣ(Α.Ο. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ),

ΘΩΜΑΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ,
ΝΙΚΟΣ ΛΕΚΑΤΣΑΣ(Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”),

ΣΥΜΕΩΝ ΜΠΛΙΟΣ(ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ),

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΛΤΣΙΝΙΩΤΗΣ(Α.Ο.Ν.Σ.”Ο ΜΙΛΩΝ”),

ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ,
ΑΛΕΞΗΣ ΤΟΜΙΤΣ,
ΤΡΙΣΤΑΝ ΒΟΥΚΣΕΒΙΤΣ,
ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (Α.Ε.Ο.ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΡΙΣΙΩΤΗΣ,
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ,
ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΡΙΓΑΣ,
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ (Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΕΦΡΑΙΜ ΓΑΛΕΤΑΚΗΣ(ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΣΟΥΚΗΣ(Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ),

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΛΗΡΗΣ(Α.Ο.Κ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ),

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ(Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ(Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ),

ΔΙΟΝΥΣΗΣΝΕΓΚΑΣ(Α.Ε.ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ).
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right