menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  27.1.16 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από την Παρασκευή 29.1.16 μέχρι την Κυριακή 31.1.16

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την Παρασκευή  29.1.16 μέχρι την Κυριακή 31.1.16
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29.01.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΡΑΜΑ ΣΚΟΥΤΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΗΝΑΣ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ  ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΙΧΑΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΌΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓ ΜΑΡΑΜΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΛΑΡΟΖΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΤΡΟΥ  ΞΟΧΑΚΗΣ - ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΑΖΙΡΗ ΖΙΑΚΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΟΝΤΑΣ  ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ   ΤΣΟΛΗ ΧΑΙΜΑΛΑΣ  ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ




ΣΑΒΒΑΤΟ 30.01.16
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ       ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΚΟΥΛΗΣ Χ ΔΑΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Θ. ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ


Α ΑΝΔΡΕΣ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 18.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ. ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΑΡΓΥΡΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ  ΛΥΡΑΣ ΛΕΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
Δ ΑΝΔΡΕΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 20.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΤ. ΧΑΙΜΑΛΑΣ  ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
1ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ

 
ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 16.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΤΕΡΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 15.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 17.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΙΛΩΝΑΣ Π ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΤΣΑΤΣΗΣ  ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.45  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π  ΠΟΝΤΑΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ.  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑ Μ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ


ΕΦΗΒΟΙ Α
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 13.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΤΟΥΣΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.   ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ   ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ  ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Β ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ Β ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ  ΜΙΧΑ Μ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Β ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ  ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ MΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ. ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.45 ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 18.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ Β ΦΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 12.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΡΑΠΤΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε  ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε  ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΡΑΠΤΗ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 13.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΟΝΑ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛΤ 15.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ  ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ Ν, ΣΜ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΕΛΛ 18.15 ΑΟΝΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΧΑΤΖΗΣ Κ     ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΦΛΩΡΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 19.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΡΟΖΑΣ  ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΣΑΟΥΣΗ   ΜΟΥΛΤΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ -ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΗΛΟΊΔΗΣ Λ. ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΛΩΡΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 11.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΙΣΙΓΩΝΗΣ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ 08.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 08.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 09.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛΤ 09.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛΤ 10.45 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.00 ΒΑΡΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΕΡΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΣ) 13.00 ΑΟΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ Β 09.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΕΔΚΑ (ΒΙ) ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 12.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΚΟΥΡΤΗ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31.01.16

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΛΩΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 14.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΟΠ. ΦΑΛΗΡΟ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 09.15 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΡΟΖΑΣ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45  ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ  ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 15.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ι ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΡΟΙΣ ΚΕΡ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΠΠΑΣ  ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 14.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ  ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΙΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ ΠΕΡΑ 12.30 ΠΕΡΑ ΑΟΝΑ ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 10.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ  ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ



ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΚΑΤΑΓΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΒΑΡΗ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥΣΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ.   ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ



 
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 16.30 ΠΕΡΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 12.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΣΩΜΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΛΕΚΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
Β ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΑΡΟΖΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ       ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 19.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΡΑΚΟΣ   ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ  ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ     ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΧΑ Μ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α Β
΄ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ,. Π Α ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ  ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑΣ Α 

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΛΥΡΑΣ ΤΕΡΖΗΣ  ΣΑΛΠΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΛΥΡΑΣ ΤΕΡΖΗΣ  ΣΑΛΠΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ
ΚΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΒΟΛΙΚΑΣ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 15.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΝΑ Π Α ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΚΥΒΕΛΙΔΗΣ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Β ΑΝΑΝΙΔΗΣ ΚΑΛΑΒΡΟΣ  ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Β ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΤΖΙΚΑΣ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 18.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ   ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Β ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΚΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε Β ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε Β ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΤΟΒΗΛ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π  ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ   ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΥΔΚΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ Π ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΑΤΖΗΣ Κ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16.00 ΑΟΝΑ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΒΟΛΙΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 14.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ε ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛ. ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 15.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΧΑΤΖΗΣ Γ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΙΛΩΝΑΣ ΡΟΖΑΣ   ΛΙΑΠΗ 

ΜΙΝΙ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΖΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ 

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΤΟΒΗΛ 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right