menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  30.1.16 από isaak

Γ΄ΑΝΔΡΩΝ 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :






Παννεαπολικός 



ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -  ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  70-51 
Δεκάλεπτα : 12-10, 37-24, 52-35, 70-51
Διαιτητές : Μαραμής  - Ρηγόπουλος
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ: (Κανδύλης, Τιτάκης ): Χαραλαμπίδης 12(1) , Μαυροειδάκος. 1, Τριανταφύλλου ,9 Αντιπάτης 11,Βουρνάς  4,    Γιαννακής ,3(1) Νεδέλκος  22(3), Κυριακού , Βούζης , Σιδηρόπουλος,  Δανασής  ,6 Μάρης 2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ:(Καβάσιλας,  Δαχρετζής ): Σιρόγλου 12, Σαρρής. 1, Κάτσικας 9(1), Γαϊτάνος  2, Μπακάλης Βαγγέλης 8(2),   Κουνάδης  11,   Μπακάλης Στέλιος 5, Κάτσας 1,  Τσαντές 2
AKAΔHMIA EΛEYΣINAΣ -  EPMHΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 75-73
Διαιτητές: Χριστοδουλάκης - Τσόλη
Δεκάλεπτα: 12-16, 34-23, 56-50, 75-73
EΛEYΣINA (Mαυρογιάννης, Λιβάνιος): Παπαϊωάννου 8, Στεφάνου 16(3), Kατσαρέλιας 7, Παραλής  , Kοσκινάς 11(1), Kαραχάλιος, Καρράς 13(1), Λάσκος 16, Γιάννου 2, Kοντούλης, Nερούτσος
EPMHΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Aδάμ, Φράγκος): Λόης Γ. 2, Λόης Π. 2, Φύτρος 2, Kαρατζάς 2, Bλάχος 9, Πελιβανίδης,  Mακρυγιάννης 24(4), Παππάς 21(2), Σιούτης 1, Mενιουδάκης 1, Kάκαλης, Pόζος 9(2)


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  -ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ  71-74
Διαιτητές : Πόντας , Ταχμαζίδου
Διακυμάνσεις : 33-32(ημιχ.) 64-64 (καν. αγ. )  71 - 74 παράταση
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καλυβιανάκης Τσάμπρας ): Γκανής  13 (3), Ηλιαδάκης 13 (1), Μηνόγιαννης 13(2) Κωνσταντίνου 8 (1), Ταρανάς 6 , Μίζης  9 , Μωραίτης  , Καούτσος 3 (1) Δανιάς 6 , Πάντο.

ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ  (Αγγελάκης ) : Ανδρεαδάκης 5, Αποστόλου 3, Κάβουρας 17 (3),  Πελέκης  11 , Δομένικος 16 , Πόθος  , Καλογερόπουλος 13, Μπανιώτης , Γιαννούκος , Γιαννακόδημος Αντ. 2 , Πολυχρονάκης , Καρούζος 7 (1)
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ – ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 63-53
Δεκάλεπτα : 9-7, 32-21, 45-39, 63-53
Διαιτητές : Παυλόπουλος Ηλ.- Χατζόπουλος Κ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  (Γιαννικάκης , Μαγγιώρος):  Λιακάκης,Καλφούτζος 2, Σέργης 3(1), Μυλωνόπουλος 3(1), Κουτσουμπάκος 6, Ρίπης 8, Στεφανής 18(2), Μπακάλης 3, Κοκιούσης 3, Σουρούφης, Ρενιέρης 17(2), Γιαννικάκης
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ (Ιμπραημάκης, Λινάρδος):  Αλεξίου, Ζαμπέτας 7, Μπούρμπον, Σονίδης 6, Φελλάς 3, Ευκαρπίδης, Γιαμπάνης 23(1), Βασιλάκος 8(1), Νικολάου, Μαρκουίζος 1, Κάππης 5(1), Ρουμελιώτης
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 44-56
Διαιτητές: Πέτρου , Ξοχάκης
Δεκάλεπτα: 04-20, 20-37, 29-50, 44-56
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής ): Διγενής 4 ,Κυριάκου 5 , Αθανασιάδης 3(1) , Καλούδης 21(3) , Βάγιας 2, Σίνας 2 Κατσάκος 7

 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 10 , Μπάκας , Ρούσης Φλέγκας 12, Αλεξανδρόπουλος 4, Μαστρογιάννης 4, Παπαδόπουλος 19(4) , Παπάζογλου 3, Παπανικολάου 2, Ελενίτσας 2 

ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 64-59
Διαιτητές  Aυγερινός –Kουτσόπουλος  
Δεκάλεπτα : 14-12,26-28,38-43,64-59.
AIΞΩNH(Γκονουλού ,Kλάδης ) : Kλάδης Αν , Mωραίτης  7(1), Kώνστας  26(1), Bέλιου  3(1), Tερτίκας  2, Oυζούνης  Δ. 5, Kάππος 6, Aρφαριώτης , Aργεντίνης , Kαραϊσκάκης  B. 4, Zάβρας 8(2), Oυζούνης Aλ. 3(1).
 ΑΕ PENTH(Σώχος): Δουσερμετζής  8, Δρακόπουλος 27(4), Kοτρότσος 4, Kαβούρης  15(3), Kόκκορης  2, Γεωργακίου 3, Mπίχτας , Kοντιζάς , Bεργίνης  Kονταξάκης , Παπαδόπουλος , Pουσουνέλος .
TATAYΛΑ –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 51-66
Διαιτητές : Αποστολίδης , Ραπτόγιαννης
Δεκάλεπτα : 20-18, 27-32, 39-50, 51-66
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Κουράζες 11(1) , Σωτηρόπουλος , Μαράντης , Λημνίδης , Χιουτακάκος , Γιαχαλής 6(2) , Κουζινόγλου 13, Παδουβάς 2, Κάβουρας 9, Κατσούρης 10(2)
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας): Κατήρας 16(4), Βροντάκης 1, Νικόλτσος 10(1), Αγγελίδης 11, Ταμπάσης 6 , Μπαμπούνης 2, Κόντης , Βήχος 8, Μαγγανάς 10(2) ,Τζεπά , Κορκίδης , Κοντοστέργιος 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right