menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.12.15 από isaak

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :
Μεγάλη νίκη του Ερμή στο Μ. Πεύκο 





ΑΕ Καλλιθέας -Τράχωνες 


ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ 60-58

Διαιτητές: Πόντας Μηλαπίδης
Δεκάλεπτα :14-11, 26-28, 47-43, 60-58
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Δρουμπούκης Ιμπραημάκης ) :Κωσταρέλος Αλευράς 1, Γουρδομιχάλης , Γραμματικός 10(1) Σεργιένκο 13, Λαζαρίδης 8(1) Χιώλος 18 Θεολογίτης 9(1) Δαουτάκος Πάσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ (Χαριτάτος Φαραώ ) : Ραζής Μ. 5(1) , Βαμβακάς 13(3) , Πλατής 9, Παπαδημητρακόπουλος Καποέτσης 13(1) Καδδάς 11 , Ξυνογαλάς 7 Χρηστίδης Χ.


ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. –ΠΕΡΑ 63-69

Δεκάλεπτα 17-14, 30-34, 50-44, 63-69
Διαιτητές Παυλόπουλος Ανδρ. Ορφανός Εμμ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Παπανδρέου, Τσομπάνος): Ντανάς , Τζαγγαράκης 7 , Καραντανάς , Κακολύρης 9, Δεβεζόγλου 3(1) Ρέππας 9 Φιλίππου 12(1) Γρηγοράκος 14(2) Βλάμης , Θωμάς 5(1) Πετρόπουλος 4, Πάτρας
ΠΕΡΑ (Γκαναβίας , Φέρτης ): Βαρδάλος 9 Βελισσαράκος , Καλούδης 5(1) , Αττίκος 14, Μπίρμπας 14(2) , Αναγνώστου 9, Πετρόπουλος 3, Μαρούλης 8, Μακρυγιάννης 7(1), Λουκάς


EN.ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ.78-80

Εν. Περάμου Μφάρων- Ερμής Πειρ. 

Διαιτητές : Παπαφωτίου Σκαλτσής
Δεκάλεπτα: 15-24, 33-40, 52-60, 78-80
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ(Θαλασσινός): Τουμπανιάρης Ι. , Τηγάνης , Καλλιώρας , Καραϊσκος 11(1) Τσέλιος , Προσελέντης 30(4), Συριστατίδης 26 , Τουμπανιάρης Δ. 3, Μητρόπουλος 3, Καψής 5 , Μελισσάς
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. (Γαζής): Κοροπούλης 11(2) , Ασημακόπουλος 15, Μοσχολιός 2 , Βλαχάκης 4, Μουτράν 11, Μοσχαχλαϊδής-Λαμπρόπουλος , Μοναχός 11(1), Θώδης 25 , Φιλιππόπουλος 1 , Λεμπερέας, Μάνδαλος

ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 77-68

Διαιτητές : Tσαρούχα Παπαθανασίου
Δεκάλεπτα : 21-16,40-35,-57-51, 77-68
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Παύλος ) :Oικονόμου 4, Παλτόγλου 20(4), Xαραλαμπίδης 6(2), Παγίδας 1,Nτόκος 3(1),Bαμβακάρης 16, Φωτόπουλος 16,Kαλαμάρας 5(1),Πιτούλης 1,Tσούρτος 5(1),Tρίγκας
ΜΙΛΩΝΑΣ (Καλλιώρας –Zάννος)Kαρακώστας 12, Σουληνάρης 20, Mπίκας 3,Bαρυπάτης 8(1), Γεωργάκης 3(1),Mούστα 2, Mητρόπουλος 6,Πανάγος 15(3),Παπανικολόπουλος 9(1),Kαραγεώργης


ΠΕΡΑΜΑ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 46-51


Νίκησε ο Πειραϊκός στο Πέραμα 

Δεκάλεπτα : 14-17,20-34,35-41-46-51
Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλ., Αργυρούδης
ΠEPAMA (Μανδραγός): Tζίμης 5(1) , Oικονομάκης Aρώνης 10 Σωτηρίου 2 Pαδίτσας 10 (2) Γούρνας Kαίρης 10 (1), Κονδύλιος Iωάννου 1 Πετράκος 8 Kαλογερόγιαννης
ΠEIPAIKOΣ(Ποτόσογλου): Kαλλής 4 Zέγγος 18(3) Ξυδούς 4 Kατσούρης 17(1) Aγγελέτος 2 Aνδρουλάκης 2 Bούτας Tριανταφυλλίδης 4


Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 67-87


Π. Φάληρο Έσπερος Καλλιθέας 


Διαιτητές : Θεονάς , Πολυχρόνης
Δεκάλεπτα : 15-20, 32-49, 49-65, 67-87
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γκιουλέας , Κωστολιάς): Συριανός 7(2) , Σωτηρόπουλος , Λουκάκης 10, Τσορμπατσίογλου 22(2) , Αναστασόπουλος 1, Τσιφτσής 16(1) , Παντελής , Μπόθος 5(1) , Γεωργιάδης , Αλεξανδρόπουλος 6(2)
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Μάντζαρης , Γράψας): Ντόσκορης 6(1) , Καραγιαννίδης , Δελέγκος 5(1) , Καρλάφτης 13(3) , Λοϊζίδης 24(5), Μαντζιώρης 2, Παπαδάκης 2, Σκαμνάκης 6, Χαρούνι 13, Τράγος 5, Μαρούγκας 4, Πρόγκας 7

ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 81-76

ΠΑΡ. (ΣΑΒΒΑΤΟ)





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right